Kaip išinstaliuoti File Association Helper iš Windows OS?

Problema: Man reikia pašalinti „File Association Helper“, bet niekaip nerandu tam reikiamo failo. Neturiu žalio supratimo, kaip šią programėlę reikėtų teisingai išinstaliuoti, todėl gal jūs man galėtumėte padėti šiuo klausimu?

Patvirtintas atsakymas

File Association Helper yra nemokama programinė įranga, kurią, kaip ir WinZip Courier, WinZip Self-Extractor bei WinZip Command Line Support naršyklės priedus, sukūrė WinZip Computing International kompanija. Svarbiausia nepainioti šios aplikacijos su pavojingomis programomis. Nepaisant to, mes įtraukėme ją į savo duomenų bazę dėl vienos svarbios priežasties – dėl sudėtingo pašalinimo.

Remiantis statistiniais duomenimis, daugiau nei 185 milijonai kopijų buvo atsisiųsta iš download.com ir Cnet svetainių, taigi, panašu, kad ši programėlė yra gana populiari tarp interneto vartotojų.

Jeigu norite susipažinti su jos techniniais duomenimis, pirmiausia paminėsime tai, kad ji pirmiausia buvo skirta Windows XP vartotojams ir tik vėliau pritaikyta kitoms Windows versijoms. Įrašymo metu ji įsirašo į Windows paleidimo sistemą tam, kad automatiškai įsijungtų kiekvieną kartą kai perkraunate savo kompiuterį.

Dažniausiai programa susideda iš 5 failų, įskaitant Fahwindow.exe, fah.exe, fahconsole.exe ir fahwindow.exe. Diegimo aplanką galite rasti kaip C:\\Program Files\\file association helper, o programos išinstaliavimo įrankį kaip MsiExec.exe /X{936B9029-265A-45CB-88DA-B00EAB4DD14C}. Žinoma, yra žymiai daugiau informacijos apie šią programą, tačiau ji nėra tokia svarbi, kad pateiktume ją šiame straipsnyje.

How to uninstall File Association Helper on Windows OS?

Labai svarbu paminėti, kad dažniausiai žmonės nori pašalinti „File Association Helper“ iš Windows dėl to, kad ji sukelia klaidos pranešimus. Pavyzdžiui:

Windows installer is corrupt and infected with [program name] virus.
The installer you are trying to use is corrupted or incomplete. This could be the result of a damaged disk, a failed download or a virus.
Windows File Association Helper cannot be found and must be removed to access the Internet.
Windows installer cannot procceed the upgrade. Please re-install this program to fix ths problem.
Your homepage has been redirected to certain malicious website, etc.

Tokie ir panašūs pranešimai rodo, kad jūs galbūt įsirašėte sugadintą File Association Helper versiją arba kad kitos pašalinės priežastys trukdo tinkamai šiai programai veikti. Jeigu norite išsiaiškinti kaip visam laikui pašalinti File Association Helper iš Windows, tada turėtumėte pasiruošti gana varginančiam bei rizikingam išinstaliavimo procesui.

Siekiant jį įgyvendinti, turite pašalinti pagrindinį failą, t.y. spustelėti ant programos nuorodos ir „Delete“ klavišo. Be to, turite paleisti Registrų valymo programą tam, kad pašalintumėte programos likučius. Šis procesas pirmiausia reikalauja nemažai laiko, o antra, yra šiek tiek pavojingas, nes galite pažeisti svarbias programas jeigu netyčia pašalintumėte ne tuos failus.

„File Association Helper“ išinstaliavimas gali būti atliktas su specialiai tam skirtos programinės įrangos pagalba, tačiau jeigu jūs esate pasiryžęs/-usi išinstaliuoti programą iš Windows OS paprastuoju būdu, tada atidžiai peržiūrėkite žemiau patektas instrukcijas ir atlikite jas nurodyta tvarka.

Ištrinkite File Association Helper

How to uninstall File Association Helper on Windows OS?

Programa visada yra pristatoma kaip vientisas failas, tačiau nepamirškite, kad visos programos yra sudarytos mažiausiai iš kelių registrų.

Taigi, jeigu norite visiškai pašalinti File Association Helper, turėsite išinstaliuoti visus jos komponentus. Jeigu paliksite nors vieną failiuką, procesas nebus pavykęs. Taigi, pradėkite šios programos šalinimą per , „Valdymo skydą“, o tada įsijunkite Windows Registry Editor ir užbaikite procesą. Pradėkite nuo:

 1. Vienu metu paspauskite Ctrl + Alt + Delete mygtukus tam, kad atidarytumėte Užduočių tvarkyklę.
 2. Suraskite visas veikiančias programas, kurios yra susijusios su „File Association Helper“ ir jas uždarykite.
 3. Spustelėkite „Pradžia (apatiniame kairiajame ekrano kampe) ir spustelėkite „Valdymo skydas“.
 4. Pasirinkite „Programos ir Pridėti/Pašalinti programas“.
 5. Kai atsiras visas programų sąrašas, susiraskite „File Association Helper“ piktogramą.
 6. Du kartus spustelėkite ant piktogramos ir pasirinkite „Pašalinti“. Kitose Windows versijose, ši funkcija bus pavadina „Keisti/Pašalinti programą“.
 7. Pasirodys naujas langas, prašantis jpatvirtinimo, kad tikrai sutinkate ištrinti pasirinktą programą. Jeigu taip, paspauskite „Gerai“ mygtuką.

Pašalinkite File Association Helper registro failus

Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect programinės įrangos versiją.

How to uninstall File Association Helper on Windows OS?

Ši dalis yra pati paprasčiausia kalbant apie File Association Helper pašalinimo būdą. Sekanti dalis, reikalaujanti patikrinti Windows Registry Editor ir pašalinti programos likučius, yra gerokai sudėtingesnė. Blogiausiu atveju galite pašalinti netinkamus failus ir sugadinti svarbias programas. Jeigu norite to išvengti, turite būti itin atidūs ir įsitikinti, kad pasirinkote tinkamus failus. Taigi, pirmiausia jūs turėtumėte:

 1. Spustelėkite Windows+R klavišus.
 2. Įrašykite „regedit“ ir spustelėkite „Enter“ mygtuką, tam, kad atidarytumėte Registrų valymo programą.
 3. Ieškokite šių registrų:
  KEY_CURRENT_USER\\Software\\File Association Helper)
  HKEY_LOCAL_MACHINE\\Software\\File Association Helper)
  (HKEY_LOCAL_MACHINE\\Software\\Microsoft\\Windows\\CurrentVersion\\Run\\eg ui)
 4. Visus juos pašalinkite (spustelėkite ant jų ir „Delete“ klavišą).
 5. Atsidarykite Pradinį meniu → „Valdymo skydas“ → „Aplankai“ → „Rodyti paslėptus failus bei aplankus“
 6. Ieškokite šių aplankų:
  (C:\\Program Files\\PerforMax Cleaner)
  (C:\\Document and Settings\\All Users\\Application Data\\PerforMax Cleaner)
  (C:\\Documents and Settings\\%USER%\\Application Data\\PerforMax Cleaner)
 7. Jeigu rasite bent vieną iš jų, pašalinkite, o tai galite padaryti spustelėjus „Delete“ klavišą.
 8. Uždarykite visas programas ir perkraukite savo kompiuterį.

Jeigu atlikus visus šiuos veiksmus vis dar aptinkate File Association Helper aptinkate savo kompiuteryje, turėtumėte arba pakartotinai atlikti išinstaliavimą rankiniu būdu arba į pagalbą pasitelkti Fortect.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
File Association Helper šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect yra rekomenduojama programa išinstaliuoti File Association Helper.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga kompiuterių ekspertė

Gabrielė E. Hall turi didelę kompiuterio problemų identifikavimo patirtį - informacinių technologijų srityje ji dirba jau daugybę metų.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti File Association Helper iš Windows OS?"