Kaip išinstaliuoti Google Drive iš Mac OS?

Problema: Sveiki visi! Daug kartų bandžiau pašalinti Google Drive, tačiau ji vis pasirodo mano Mac sistemoje. Gal turite minčių, kodėl taip yra? Bandžiau šią aplikaciją pašalinti per Finder’į, tačiau ekrane atsirado pranešimas, kuriame teigiama, kad „cannot move drive to Trash because it is open.” Galbūt turite kokių pasiūlymų?

Patvirtintas atsakymas

Šis straipsnis yra skirtas tiems, kurie ieško atsakymo į klausimą „kaip išinstaliuoti Google Drive“. Turbūt žinote, kad ši programa yra legali internetinė failų talpykla, kuri yra vertinama visame pasaulyje. Taigi, jeigu turite kažkokių nusiskundimų, susijusių su šia aplikacija, rekomenduojame susirasti kitą svetainę, kurioje galėtumėte palikti neigiamus komentarus, nes čia mes apie šios programos pliusus ir minusus nekalbėsime.

Šiuo straipsniu norime kreiptis į tuos Mac’ų vartotojus, netinkamai šalinusius programinę įrangą iš Mac. Jeigu nesate įsitikinęs/-usi, ar jūs tai darėte teisingai, turėtumėte perskaityti šį straipsnį ir išsiaiškinti, ar jums nepavyksta išinstaliuoti Google Drive iš Mac OS dėl to, kad darote tai neteisingai ar yra kita priežastis. Kadangi mūsų tikslas yra padėti jums išpręsti šią problemą, visų pirma įvardinsime pagrindinę priežastį , kodėl žmonėms vis nepavyksta išinstaliuoti programų iš Mac’ų. Taip yra dėl to, kad jie vis dar mano, kad ‘pašalinti’ programą yra tas pats kas ‘išinstaliuoti’. Vis dėlto, taip nėra. Taigi, jeigu pašalinsite Google Drive iš Mac OS paprasčiausiai atlikdami veiksmus, kuriuos pateikėme žemiau, tikrai jos NEišinstaliuosite.

  • Atsidarykite Applications aplanką.
  • Suraskite Google Drive ikonėlę ir spustelėkite ją.
  • Spustelėję ją truputį palaikykite, o tada nuvilkite į šiukšlinę (angl. Trash).
  • Palaikykite Ctrl ir spustelėkite Empty Trash mygtuką tam, kad ištuštintumėte šiukšlinę.

Tai paprasčiausias būdas, leidžiantis atsikratyti pagrindinio vykdomojo failo. Nepaisant to, nepamirškite, kad kiekviena programa įrašyta į Mac’ą inicijuoja tam tikrus pasikeitimus registruose, įrašo daugybę papildomų failų ir gali vykdyti keletą procesų vienu metu. Taigi, norint visiškai išinstaliuoti Google Drive iš Mac, būtina surasti visus susijusius komponentus ir juos visus pašalinti. Kas gali nutikti jeigu juos paliksite? Jie paprasčiausiai liks sistemoje be jokios priežasties, tačiau mes esame tikri, kad Google Drive yra ne vienintelė programa, kurią norėsite pašalinti per ilgą laiko tarpą, kuomet naudosite savo Mac’ą. Taigi, sistemoje galite palikti visą krūvą nereikalingų failų, kurie gali užimti laisvą vietą, susidurti su kitomis programomis bei sulėtinti jūsų Mac’ą. Pats patikimiausias būdas išinstaliuoti Google Drive ir panašias programas – tai paleisti MacKeeper. Šis įrankis yra nemokamas, todėl siūlome jums bent pabandyti jį. Tai galingas Mac’ų optimizavimo įrankis, kuriam jūs tikrai liksite dėkingi už pagalbą. Vis dėlto, yra dar vienas būdas, norint išinstaliuoti Google Drive iš Mac OS ir mes jį aptarsime sekančioje pastraipoje.

Kaip išinstaliuoti Google Drive iš Mac OS?

Kaip jau minėjome, patikimiausias būdas pašalinti Google Drive iš Mac OS X – tai pasikliauti MacKeeper ar kitos Mac’ų optimizavimui skirtos programos pagalba. Vis dėlto, jeigu esate pasiryžęs/-usi išinstaliuoti šią programą nenaudojant papildomos programinės įrangos, tuomet būkite kantrus/-i, neskubėkite ir sutelkite visą dėmesį į patį procesą. Visų pirma, jums reikia pašalinti Google Drive programėlę. Paprastą keturių žingsnių vadovą kaip nuvilkti programas į šiukšlinę mes jau pateikėme anksčiau. Po to, jūsų užduotis – surasti visus papildomus failus, kurie gali būti išsibarstę po įvairiausias vietas, todėl turėsite patikrinti jas visas, o pradėti siūlome nuo šių aplankų:

~/Library/Preferences/
~/Library/Application Support/

Šis procesas neabejotinai atima daug laiko, nes jums teks peržiūrėti ne vieną šimtą failų. Be to, nėra jokios garantijos, kad aptiksite ir pašalinsite visus su Google Drive susijusius failus, todėl mes labai rekomenduojama pasikliauti programa, kuri buvo sukurta būtent šiam darbui.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus FortectMac Washing Machine X9 jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Google Drive iš Mac OS?"