Kaip išinstaliuoti HoudahSpot iš Mac OS X?

Problema: Savo kompiuteryje turiu programą pavadinimu HoudahSpot, tačiau man jos nebereikia. Kaip galėčiau ją pašalinti iš Mac OS X?

Problema:

Patvirtintas atsakymas

Taigi, nusprendėte išsiaiškinti, kaip reikėtų pašalinti HoudahSpot iš Mac OS X kartą ir visiems laikams? Laime, užėjote į labai tinkamą svetainę, nes čia jums pateiksime detalias instrukcijas, kaip reikėtų tai padaryti. Taigi, susikaupkite ir šiame straipsnyje susiraskite visą reikiamą informaciją, padėsiančią suprasti, kaip išinstaliuoti programas iš savo Mac’o.

Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad kai kurie vartotojai vis dar mano, kad norint atsikratyti programų iš Mac OS X tereikia nuvilkti jų ikonėles į šiukšlinę (angl. Trash) ir ją ištuštinti. Vis dėlto, tai dar ne viskas. Trumpai paaiškinsime, kodėl HoudahSpot išinstaliavimui iš Mac OS X mes siūlome naudoti specialiai tam skirtas programas. Pirmiausia HoudahSpot pašalinimui reikia atlikti šiuos veiksmu:

  1. Atidaryti Applications aplanką;
  2. Suraskite HoudahSpot ikonėlę ir spustelėkite ant jos;
  3. Nuvilkite šią ikonėlę į Trash aplanką;
  4. Ištuštinkite Trash aplanką pasirinkdami Empty Trash.

Nors atlikę šiuos veiksmus pašalinsite programą ar bent jau pagrindinį jos failą, to nepakanka, kad programa būtų visiškai išinstaliuota. Programų išinstaliavimas iš Mac OS X yra šiek tiek sudėtingesnis procesas, kurį galima atlikti dviem būdais.

Galbūt pastebėjote, kad straipsnyje vartojame du terminus – pašalinti ir išinstaliuoti. Tikriausiai jūs manote, kad tarp jų nėra jokio skirtumo. Vis dėl to, nepamirškite, kad programinė įranga susideda ne iš vieno failiuko, todėl net jeigu jūs pašalinate pagrindinį failą, daugybė papildomų komponentų lieka jūsų kompiuteryje. Deja, bet tokie papildiniai užima kompiuterio atmintį, kuri galėtų būti panaudota žymiai svarbesniems tikslams, ir gali stipriai sulėtinti jūsų Mac’ą. Tam, kad to išvengtumėte, reikėtų programas išinstaliuoti, o tą jūs galite padaryti tiek rankiniu, tiek automatiniu būdu. Programa, kurią jūs galite naudoti automatiniam pašalinimui yra CleanMyMac, tačiau trumpai apžvelkime abu išinstaliavimo būdus.

Kaip išinstaliuoti HoudahSpot iš Mac OS X rankiniu būdu?

Programą išinstaliuoti nėra sudėtinga, tačiau problema yra ta, kad šis procesas atima nemažai laiko, todėl jeigu jūs esate užimtas žmogus, yra būdų, kaip tai galima padaryti greičiau. Vis dėlto, trumpai aptarkime, ką jūs turėtumėte daryti norint išinstaliuoti programą rankiniu būdu. Visų pirma turėtumėte pašalinti programą (tam mes anksčiau pateikėme instrukcijas), o tada surasti visus susijusius failus su jau nebereikalinga programa. Būtina paminėti, kad tokie programos likučiai gali būti laikomi keliose vietose. Pirmiausia mes siūlome patikrinti šiuos aplankus:

  • ~/Library/Preferences/
  • ~/Library/Application Support/

Kai surasite ir pašalinsite visus nereikalingus komponentus, HoudahSpot išinstaliavimo procesas iš Mac OS X bus baigtas. Tikriausiai pastebėjote, kad šis procesas yra gana nuobodus ir eikvojantis nemažai laiko. Laimei, yra lengvesnis būdas, kuris padės jums sutaupyti laiko. Programas galima išinstaliuoti automatiškai naudojant programą MacKeeper arba CleanMyMac.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
HoudahSpot šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Mac Washing Machine X9 jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa išinstaliuoti HoudahSpot.
Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti HoudahSpot iš Mac OS X?"