Kaip išinstaliuoti Hype iš Mac OS X?

Problema: Esu dar tik pradedantis Mac vartotojas ir kol kas tik susipažįstu su pagrindinėmis sistemos funkcijomis. Kadangi esu nusiteikęs labai prižiūrėti savo Mac’ą, noriu paklausti kaip reikėtų tinkamai išinstaliuoti programas. Ketinu išinstaliuoti Hype iš Mac OS X, tad gal galite padėti tai padaryti?

Patvirtintas atsakymas

Panašu, kad esate rimtai nusiteikęs savo Mac’ą išlaikyti tvarkingą, nes domitės net tokiomis, iš pirmo žvilgsnio paprastomis, užduotimis kaip programų pašalinimas. Dažniausiai žmonės mano, kad pašalinti programas iš Mac OS X yra labai lengva, nors taip iš tiesų nėra. Taigi, šiame straipsnyje pabandysime paaiškinti kaip išinstaliuoti Hype iš Mac OS ir kokios galimos netinkamo programų pašalinimo pasekmės.

Kalbant apie Hype programą būtina pabrėžti, kad ji yra visiškai legali, naudinga ir saugi. Ją galima naudoti elegantiškam animaciniam bei interaktyviam interneto turiniui kurti. Taigi, nepamanykite, kad šiame straipsnyje mes ketiname pristatyti šią programą kaip nenaudingą arba nepatikimą. Tiesą sakant, šiuo straipsniu norime padėti žmonėms visiškai išinstaliuoti Hype iš Mac OS X ir išvengti įvairiausių sistemos gedimų ateityje.

Žinoma, Mac’ai per laiką gali stipriai sulėtėti, nes žmonės įsirašo daug programėlių, sukuria daugybę naujų dokumentų, atidaro daug naujų langų interneto naršyklėse ir taip toliau. Vis dėlto, pagrindinė problema, kodėl Mac’ai tampa lėti, yra netinkamas programų išinstaliavimas. Dažniausiai žmonės paprasčiausiai nuvelka programos ikonėlę į šiukšlinę (angl. Trash) ir laiko tai programos išinstaliavimu. Tam reikia atlikti šiuos veiksmus:

  • Atsidaryti ‘Applications’ aplanką;
  • Spustelėti ir palaikyti Hype programos ikonėlę;
  • Nuvilkti ikonėlę į šiukšlinę;
  • Ištuštinti šiukšlinę.

Deja, bet tai dar nėra programos išinstaliavimo pabaiga. Jeigu tokiu būdu pašalintumėte Hype, paliktumėte daugybė su programa susijusių komponentų ir tokiu būdu ne tik švaistytumėte laisvą savo Mac’o vietą, bet taip pat ir palaipsniui sulėtintumėte visą sistemą. Taigi, pašalinti Hype iš Mac OS X kartu su visai komponentais. Tai padaryti jums gali padėti MacKeeper arba CleanMyMac programa. Jos abi yra nemokamos, tačiau pasižymėjo itin puikiais rezultatais optimizuojant Mac sistemą. Jeigu nenorite naudoti papildomos programinės įrangos, galite pabandyti išinstaliuoti programas iš savo Mac’o patys.

Kaip išinstaliuoti Hype iš Mac OS X?

Kaip jau minėjome, nepakanka nuvilkti Hype ikonėlę į šiukšlinę norint programą pašalinti. Šis procesas yra vadinamas ‘pašalinimu’ arba, kitaip tariant, daliniu ‘išinstaliavimu’. Taigi, jeigu norite išlaikyti savo Mac’o našumą ir pašalinti Hype iš Mac OS X, turėsite pašalinti visus su šia programa susijusius registrus, failus ir kitus komponentus. Tam jums reikia patikrinti visas Mac’o sistemoje esančias vietas, pradedant nuo:

~/Library/Preferences/
~/Library/Application Support/

Nepamirškite, kad jums reikės patikrinti šimtus failų, todėl tam prireiks laiko. Be to, tokių paieškų atlikimas rankiniu būdu yra rizikingas dėl to, nes netyčia galite pašalinti ne tuos failus ir sukelti dar daugiau problemų. Taigi, norint išinstaliuoti Hype iš Mac visam laikui, rekomenduojame naudoti MacKeeper or CleanMyMac, nes taip išvengsite rizikos pašalinti netikamus failus, sutaupysite laiko ir optimizuosite savo Mac’ą.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus FortectMac Washing Machine X9 jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Hype iš Mac OS X?"