Kaip išinstaliuoti iTunes iš Mac OS X?

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti iTunes iš Mac OS X?

Sveiki. Kai bandau išinstaliuoti iTunes iš Mac OS X, gaunu klaidos pranešimą, kuriame teigiama, kad operacinei sistemai ši programa yra reikalinga. Gal galėtumėte man padėti?

Patvirtintas atsakymas

Ačiū! Jūs palietėte labai aktualią temą, kuri jau sukėlė daugybę diskusijų Internete. Kai kurie žmonės teigia, kad iTune aplikacijos neatpažįsta iPhone/iPad įrenginiai, kad jie pradėjo gauti klaidos pranešimus, susijusius su iTunes, kad ši programėlė neatsidaro ir tai tik kelios priežastys, dėl kurių žmonės nusprendžia išinstaliuoti/iš naujo įsirašyti iTunes. Deja, tai nėra taip lengva, kaip iš pradžių gali pasirodyti.

Visų pirma reikėtų pabrėžti, kad ‘išinstaliavimas’ nėra tas pats kas ‘pašalinimas’. Tiesą sakant, pašalinimas – tai yra neužbaigtas išinstaliavimas. Taigi, norint pašalinti tam tikrą progamą iš Mac, jums reikia:

 1. Atsidaryti Applications aplanką;
 2. Spustelėti ir kurį laiką palaikyti iTunes ikonėlę;
 3. Nuvilkti ją į šiukšlinę;
 4. Ištuštinti šiukšlinę.

Taip, toks procesas yra vadinama pašalinimu, tačiau tai nėra visiškas programos pašalinimas. Norint teisingai išinstaliuoti tam tikrą programinę įrangą taip užkertant kelią sistemos sulėtėjimams ir įvairiems gedimas ir tuo pačiu atlaisvinant vietos, būtina pašalinti visus sistemos prisijungimus, susijusius failus talpyklose, failų parametrus, programų istorijas ir kitus susijusius duomenis. Žinoma, tam atlikti reikia laiko, nes būtina patikrinti daugybę vietų, kuriose tokie duomenys gali būti laikomi. Be to, jums gali būti sunku suprasti, kuriuos failus reikia pašalinti norint pilnai išinstaliuoti iTunes iš Mac OS X. Dėl to mes rekomenduojame pasinaudoti CleanMyMac ir MacKeeper programos pagalba.

Kaip išinstaliuoti iTunes iš Mac OS X?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Dažniausiai žmonės patys gali išinstaliuoti programas iš Mac’ų. Tą galima padaryti pašalinus pagrindinį programos failą ir tą patį padarius su visais susijusiais failas, kurie gali būti įvairiuose aplankuose, įskaitant /Library/Application Support/ ir /Library/Preferences/. Vis dėlto, šiuo konkrečiu atveju, rankinis programų šalinimas greičiausiai nepadės. Mac’ų vartotojai pranešė, kad norėdami nuvilkti iTunes ikonėlę į šiukšlinę, jie gavo tokį pranešimą:

“iTunes” can’t be modified or deleted because it’s required by OS X.

Po to, jiems nebuvo leista atlikti bet kokių tolimesnių veiksmų, susijusių su iTunes pašalinimu. Laimei, tam yra sprendimas. Rekomenduojame pabandyti CleanMyMac programą, kuri yra skirta Mac’ų optimizavimui. Ji pašalins iTunes automatiškai bei suras visus kitus nereikalingus failus, kurie nebuvo pašalinti iš sistemos. CleanMyMac yra nemokama, todėl galite ją pabandyti nedelsiant. Jeigu jums reikia detalaus paaiškinimo kaip ištrinti iTunes iš Mac OS X, jį galite rasti čia:

 • Atsisiųskite CleanMyMac 3 iš oficialios svetainės;
 • Du kartus spustelėkite ant failo, skirto įrašymui;
 • Palaukite kol įrašymo procesas bus baigtas;
 • Paleiskite CleanMyMac 3 programą, o tada atsidarykite Applications aplanką;
 • Ten suraskite iTunes ikonėlę, nuvilkite ją į CleanMyMac 3 programos langą ir paleiskite ant „Uninstaller“ parinkties;
 • Kai pasirodys pranešimas, kuriame teigiama, kad iTunes buvo sustabdyta, Spustelėkite „Select“;
 • Po to, turėtumėte gauti failų sąrašą, kuris sudaro iTunes programėlę;
 • Galiausiai spustelėkite „Uninstall“ mygtuką. Gali būti, kad prireiks spustelėti „Continue“ mygtuką arba įvesti CleanMyMac 3 programos spaltažodį.
 • Padarykite kaip prašoma ir luktelėkite kol CleanMyMac 3 išinstaliuos iTunes iš Mac OS X.

Tokiu būdu užtikrinsite, kad visi failai, susiję su iTunes, buvo pašalinti, todė; galėsite šią programą įsirašyti iš naujo.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti iTunes iš Mac OS X?"