Kaip išinstaliuoti Labels & Addresses iš Mac OS X?

Problema: Sveiki! Mane domina Labels & Addresses programinės įrangos pašalinimo iš Mac instrukcijos. Aš žinau, kad tai gera programa, bet man jos nebereikia. Norėčiau jūsų paprašyti man parašyti išsamias instrukcijas, kaip pats galėčiau pašalinti Labels & Addresses iš savo kompiuterio. Ačiū.

Patvirtintas atsakymas

Labels & Addresses yra naudinga programinė įranga, kurią sukūrė BeLight Software, Ltd. Tai programa, kurią galima naudoti vokų spausdinimui, pašto adresų, kainų etikečių, taip pat etikečių daiktams spausdinimui. Ši programa gali būti itin naudinga, jei jūs norite išsiųsti daug laiškų vienu metu – rašydami adresus ranka, užtruktumėte ilgai, tačiau Labels & Addresses padeda greitai sukurti gražias etiketes, kurias galima atsispausdinti ir uždėti ant vokų. Be to, šia programa galite spausdinti standartinius brūkšninius kodus, tokius kaip 39, EAN-8/13, UPC-A/E, 128, Data Matrix ir ISBN.

Į Labels & Addresses programą galite importuoti savo adresinės kontaktų duomenis ir įvairių dokumentų rinkmenas, bendrinti el. pašto gavėjus, ir taip pat galite kurti etiketes ir brūkšninius kodus. Be to, ši programa automatiškai atpažįsta adresus ir formatuoja juos taip, kaip priimta pagal adreso vietos taisykles. Žinoma, Labels & Addresses yra puiki programa, jei jūs dažnai siunčiate paprastus arba elektroninius laiškus. Tačiau, jei manote, kad ši programa nebebus jums naudinga, arba jei jūs tiesiog norite atlaisvinti šiek tiek vietos savo kompiuteryje kitoms programoms, mes padėsime jums ištrinti Labels & Addresses.

Kaip išinstaliuoti Labels & Addresses iš Mac OS X?

Visų pirma, pašalinkite Labels & Addresses piktogramą iš Applications aplanko:

  1. Atverkite aplanką, pavadintą Applications;
  2. Spustelėkite Labels & Addresses failą ir laikykite jį;
  3. Vilkite Labels & Addresses piktogramą į aplanką Trash;
  4. Pasirinkite Empty Trash.

Kai ištrinsite Labels & Addresses piktogramą, turite pašalinti likusius Labels & Addresses failus. Tam, jog surastumėte šiuos failus, patariame ieškoti jų tokiuose aplankuose:

  • /Library/Application Support/;
  • /Library/preferences/.

Jūs turite rasti su Labels & Addresses susijusius failus ir juos panaikinti. Būtina aptikti teisingus failus, nes jei jūs ištrinsite tuos, kurie nepriklauso Labels & Addresses programinei įrangai, galite sugadinti kitas programas ir jos nebeveiks taip, kaip turėtų. Jei manote, kad Labels & Addresses pašalinimas gali sukelti jums rūpesčių dėl to, jog nemokėsite teisingai to padaryti, galite tiesiog išmėginti vieną šių programų, kurios automatiškai pašalins Labels & Addresses:

  • MacCleanse;
  • MacKeeper;
  • MacBooster.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Mac Washing Machine X9 jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Labels & Addresses iš Mac OS X?"