Problema: Reikia pagalbos šalinant League of Legends iš Mac OS X kompiuterio. Pašalinau programėlę nuo darbalaukio, tačiau ji vis dar veikia antrame plane. Nežinau ką dar reikia padaryti, kad galutinai ją ištrinčiau. Jeigu galite, pateikite instrukcijas, kaip pašalinti League of Legends. Iš anksto dėkoju.
Patvirtintas atsakymas
Tie, kurie nežino League of Legends žaidimo, tikriausiai yra kilę iš Marso. Taip sakome dėl to, kad šis kompiuterinis žaidimas susilaukė didžiulės sėkmes visame pasaulyje, o žaidėjų kiekis skaičiuojamas milijonais.Tiesą sakant, dauguma žmonių net nežaisdami šio žaidimo šiek tiek galėtų papasakoti apie jį, nes Internete, ypač tokiose populiariose svetainėse kaip Facebook, Twitter, 9gag, Youtube, ir t.t., pilna iššokančių langų ir video reklamų, susijusių su Leagu of Legends žaidimu.
Nepaisanto to, kad daugumai šis žaidimas atrodo šaunus, kai kurie žmonės, pradėję žaisti, nusivilia ir nusprendžia pabandyti kitą, keliems žaidėjams skirtą, internetinį žaidimą. Iš tiesų, League of Legends programėlė Mac operacinėje sistemoje, ypač jeigu ja nesinaudojate, yra daugiau nei nereikalinga dėl keletos priežasčių:
Nors šios problemos yra gana retos, jos gali pasitaikyti, todėl patartina pašalinti League of Legends iš Mac OS X jeigu jūs jau nebežaidžiate šio žaidimo. Jeigu jis netikėtai pradėjo strigti, tuomet vertėtų programą įsirašyti iš naujo. Deja, bet Mac OS sistemoje esančių programėlių šalinimas yra šiek tiek sudėtingesnis nei iš pradžių gali pasirodyti. Taip yra dėl to, nes Mac OS programų failai yra įrašomi įvairiose sistemos vietose, todėl norint jas visiškai pašalinti, būtina surasti ir ištrinti visus joms priklausančius failus. Paprasčiausias League of Legends pašalinimas iš Mac Applications aplanko būtų vadinamas ištrinimu, o tai yra tik dalis išinstaliavimo. Norint galutinai žaidimą išinstaliuoti, reikia peržiūrėti visas galimas failų buvimo vietas ir pašalinti kiekvieną susijusių failiuką atskirai. Tam, kad šis procesas neprailgtų, League of Legends pašalinimui galite naudoti MacCleanse, MacKeeper arba CleanMyMac programą. Visos jos yra pajėgios surasti ir pašalinti visus su League of Legends žaidimu susijusius failus Mac OS automatiškai.
Šį žaidimą galite pašalinti patys, tačiau rankinis League of Legends šalinimo būdas atims šiek tiek daugiau laiko ir pareikalaus jūsų kantrybės. Visų pirma, jums reikės atsidaryti Applications aplanką, surasti League of Legends, spustelėti ant piktogramos ir nuvilkti ją į šiukšlinę. Po to, spustelėti ant šiukšlinės ir pasirinkti Empty Trash.
Kaip jau minėjome, atlikę minėtus veiksmus pašalinsite žadimą, tačiau ne išinstaliuosite. Taigi, norint visam laikui pašalinti League of Legends, jums reikia surasti visus šiam žaidimui priklausančius failus. Visų pirma patartume peržiūrėti šiuos aplankus:
/Library/Preferences/
/Library/Application Support/
Baigiant, reikėtų patikrinti ar League of Legends buvo sėkmingai pašalintas. Atsidarykite Applications aplanką dar kartą, suraskite paieškos laukelį, įveskite League of Legends ir pažiūrėkite ar sistema atranda susijusių failų. Jeigu taip, tuomet visus surastus failus nuvilkite į šiukšlinę ir vėl ją ištuštinkite.
Norint užtikrinti sėkmingą League of Legends pašalinimą iš Mac OS X, patartina įsirašyti profesionalų sukurtą programą (mūsų pasiūlymai išvardinti žemiau), ir leisti jai pašalinti kompiuterinį žaidimą. Apačioje išvardintos programos yra skirtos sistemos optimizavimui, todėl galėsite būti tikri, kad visi nereikalingi failai bus pašalinti.
MacCleanse
MacKeeper
CleanMyMac.
Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:
Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.
Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.
Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti League of Legends iš Mac OS X?"
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.