Kaip išinstaliuoti Malwarebytes Anti-Exploit?

Problema: Sveiki! Neseniai netyčia įsirašiau Malwarebytes Anti-Exploit programą, tačiau ji man tikrai nereikalinga. Pašalinau ją, tačiau matau, kad ji vis tik veikia antrame plane. Taigi, nusprendžiau paprašyti jūsų pagalbos. Gal galite pateikti detalius nurodymus kaip išinstaliuoti Malwarebytes Anti-Exploit? Naudoju Windows 8 operacinę sistemą. Ačiū!

Patvirtintas atsakymas

Malwarebytes Anti-Exploit yra legali programa, priklausanti Malwarebytes šeimai. Ji yra skirta žmonėms, kurie yra susirūpinę savo saugumu ir nori išvengti sistemos išnaudojimo ir kenksmingų programų atakų. Vis dėlto, nors ši programa ir yra patikima, dažnai žmonės nusprendžia naudoti alternatyvias programas, tačiau pirmiausiai turi pašalinti Malwarebytes Anti-Exploit programą, o tai nėra jau toks paprastas dalykas. Kadangi ji susideda iš įvairių registrų, sistemos prisijungimų bei failų, norint visiškai išinstaliuoti Malwarebytes Anti-Exploit programą, būtina visus komponentus pašalinti.

Jeigu iki šio šalinote programinę įrangą iš Windows operacinės sistemos, tačiau niekada netikrinote registrų, tuomet esame įsitikinę, kad jūsų kompiuteryje pilna nereikalingų failų, kurie laukia savo eilės, kada bus pašalinti. Nepamirškite, kad programų likučiai ir registrai taip pat užima laisvą vietą, o be to, gali sukelti įvairius sistemos gedimus. Taigi, jeigu norite sužinoti, kaip išinstaliuoti Malwarebytes Anti-Exploit ar kitą programą iš Windows, sekite žemiau pateiktus nurodymus. Žinoma, patikimiausias būdas pašalinti programas – tai naudoti sistemos optimizavimui skirtas programas, tokias kaip Perfect Uninstaller.

Kaip išinstaliuoti Malwarebytes Anti-Exploit?

Programų pašalinimas gali atrodyti labai paprastas tiems, kurie mano, kad pakanka spustelėti ant programos ikonėlės, esančios ant kompiuterio darbalaukio, ir „delete“ mygtuko. Vis dėlto, tokiu būdu ištrinama tik programos nuoroda. Norint pašalinti Malwarebytes Anti-Exploit iš sistemos, turėsite tai padaryti naudojant Add/Remove Programs funkciją, t. y. Atlikti šiuos veiksmus:

 • Atsidarykite ‘Start Menu’ → ‘Control Panel’ → ‘Uninstall a Program’ (Windows 7).
 • Atsidarykite ‘Start’ → ‘Programs and Feature’ (Windows 8.1)
 • Atsidarykite ‘Start Menu’ → ‘Control Panel’ → ‘Add/Remove Programs’ (Windows XP)
 • Suraskite Malwarebytes Anti-Exploit ir pasirinkite ‘Change/Remove’.
 • Spustelėkite ‘Yes’ tam, kad pradėtumėte pašalinimo procesą ir palaukite kol jis bus baigtas.

Tą patį galima padaryti naudojant failą, skirtą programos išinstaliavimui. Tam jums reikės:

 • Atsidarykite ‘Start Menu’ → ‘All Programs’.
 • Suraskite Malwarebytes Anti-Exploit aplanką, atsidarykite jį ir suraskite ‘Uninstaller‘.
 • Du kartus ant jo spustelėkite ir stebėkite visą pašalinimo procesą.

Deja, bet tokiu būdu jūs ne visiškai išinstaliuosite Malwarebytes Anti-Exploit iš Windows. Kaip jau minėjome, įvairūs šios programos komponentai yra įrašomi skirtingose sistemos vietose, tačiau papildomi failai ir registrai nėra pašalinami naudojant Add/Remove Programs funkciją ar įmontuotą išinstaliavimo įrankį. Taigi, šiuos komponentus jūs turėtumėte surasti patys arba pasinaudoti Perfect Uninstaller pagalba.

Jeigu vis dėlto ketinate Malwarebytes Anti-Exploit išinstaliuoti nenaudojant papildomos programinės įrangos, nepamirškite, kad jūs pats/-i būsite atsakingas/-a už kompiuterio sistema ir bet kokią jai padarytą žalą. Taip sakome dėl to, nes jums teks patikrinti registrų duomenis ir pašalinti visus komponentus su nepageidaujama programa, tačiau taip labai lengvai galite pašalinti ne tuos failus ir pažeisti svarbias programas. Norint to išvengti, rekomenduojame programinę įrangą šalinti naudojant Perfect Uninstaller ar panašias programas. Norint patikrinti registrus rankiniu būdų, jums reikės:

 • Patikrinkite Malwarebytes Anti-Exploit aplanką ir pašalinkite visus ten vis dar esančius failus.
 • Po to, atsidarykite ‘Start Menu’, į paieškos laukelį įveskite „regedit“ ir spustelėkite „Enter“ tam, kad atidarytumėte Registry Editor.
 • Šiame aplanke jums reikia surasti visus registrus, susijusius su Malwarebytes Anti-Exploit programa, ir juos pašalinkite.
 • Suraskite visus susijusius failus šiuose aplankuose: HKEY_CURRENT_USER> Software>AVG ir HKEY_CURRENT_USER> Software.
 • Suraskite ir pašalinkite visus failus šiuose sistemos aplankuose: C:\Program Files\, C:\Document and Settings\All Users\Application Data\ ir C:\Documents and Settings\%USER%\Application Data\.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus FortectMac Washing Machine X9 jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Malwarebytes Anti-Exploit?"