Kaip išinstaliuoti Malwarebytes Anti-Malware 2015?

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti Malwarebytes Anti-Malware 2015?

Sveiki! Nusprendžiau nustoti naudoti Malwarebytes Anti-Malware programą, nes manau, kad atradau efektyvesnę antivirusinę programą. Kiek man žinoma, prieš įsirašant kitą antivirusinę, būtina pašalinti tą, kuri jau yra kompiuteryje. Ar aš teisi? Jeigu taip, tai galbūt galėtumėte man paaiškinti, kaip išinstaliuoti Malwarebytes Anti-Malware 2015? Naudoju Windows 8. Ačiū už bet kokią pagalbą!

Patvirtintas atsakymas

Malwarebytes Anti-Malware yra viena iš populiariausių antivirusinių programų, tačiau reikia sutikti, kad yra daugybė legalių ir gana patikimų programų, kurios gali būti naudojamos kaip alternatyva Malwarebytes. Dažniausiai žmonės nusprendžia pašalinti Malwarebytes Anti-Malware 2015 ar bet kurią ankstesnę versiją tada, kai pasibaigia nemokama bandomoji versija ir paprašoma sumokėti už pilną programos versiją norint pratęsti programos veikimą. Bet kokiu atveju, jeigu norite pašalinti šią programą, tačiau nežinote kaip tai padaryti, mes jaučiame atsakomybę jus su galimais sprendimais supažindinti.

Visų pirma, nepamirškite, kad programos pašalinimas nėra lygus išinstaliavimui. Pašalinę programą galite palikti visus papildomus failus, kurie gali būti laikomi įvairiose sistemos vietose, įskaitant registrus. Iš anksto galima teigti, kad pats patikimiausias būdas Malwarebytes Anti-Malware 2015 išinstaliavimui iš Windows – tai įsirašyti Perfect Uninstaller ar kitą panašią programą, kuri buvo sukurta specialiai programų šalinimui. Vis dėlto, yra ir kitas būdas, padėsiantis visiškai pašalinti Malwarebytes Anti-Malware 2015, tačiau šis būdas reikalauja daugiau laiko ir gilesnių žinių apie kompiuterius.

Kaip išinstaliuoti Malwarebytes Anti-Malware 2015?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Kaip jau minėjome, pasikliauti specialia programine įranga – tai pats geriausias pasirinkimas norint visiškai išinstaliuoti tam tikras programas bei palaikyti kompiuterį optimizuotą. Vis dėlto, yra ir kitas būdas Malwarebytes Anti-Malware 2015 išinstaliavimui. Tam jums reikės pašalinti pagrindinį programos failą naudojant Add/Remove Programs funkciją arba įmontuotą šalinimo įrankį:

Būdas 1:

 • Atsidarykite ‘Start Menu’ → ‘Control Panel’ → ‘Uninstall a Program’ (Windows 7).
 • Atsidarykite ‘Start’ → ‘Programs and Feature’ (Windows 8.1)
 • Atsidarykite ‘Start Menu’ → ‘Control Panel’ → ‘Add/Remove Programs’ (Windows XP)
 • Suraskite Malwarebytes Anti-Malware 2015 ir pasirinkite ‘Change/Remove’.
 • Spustelėkite ‘Yes’ tam, kad pradėtumėte pašalinimo procesą ir luktelėkite tol, kol procesas bus baigtas.

Būdas 2:

 • Atsidarykite ‘Start Menu’ → ‘All Programs’.
 • Suraskite Malwarebytes Anti-Malware 2015 aplanką, atsidarykite jį ir suraskite „Uninstaller“.
 • Du kartu spustelėkite ant jo ir palaukite kol išinstaliavimas bus baigtas.

Po to, jūsų užduotis – surasti visus papildomus komponentus, kurie priklauso Malwarebytes Anti-Malware 2015 programai. Kai kurie failai gali būti laikomi įvairiuose sistemos aplankuose, tačiau dauguma tų, kuriuos reikia pašalinti, yra laikomi registruose. Taigi, jeigu norite savomis rankomis pašalinti Malwarebytes Anti-Malware 2015 nuo pradžios iki galo, jums reikės atlikti ir šiuos veiksmus:

 • Patikrintikite Malwarebytes Anti-Malware 2015 aplanką ir pašalinkite visus dar ten tebesančius failus.
 • Po to, atsidarykite ‘Start Menu’, į paieškos laukelį įveskite “regedit” ir spustelėkite ‘Enter’ tam, kad atidarytumėte Registry Editor. Čia jums reikia surasti visus failus ir pašalinti visus registrus, priklausančius Malwarebytes Anti-Malware 2015 programai.
 • Paieškokite susijusių failų šiuose aplankuose: HKEY_CURRENT_USER> Software>AVG bei HKEY_CURRENT_USER> Software.
 • Suraskite ir pašalinkite visus programos failus šiuose aplankuose: C:\Program Files\, C:\Document ir Settings\All Users\Application Data\, C:\Documents ir Settings\%USER%\Application Data\.

Sutinkame, kad ši užduotis iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti labai paprasta, tačiau taip nėra. Priešingai, registrų patikrinimas yra gana varginantis, laiką eikvojantis ir rizikingas procesas, nes tarp šimtų registrų jums reikės surasti tuos kelis, kuriuos reikia pašalinti. Kaip turbūt jau supratote, labai lengva priimti netinkamą sprendimą ir netyčia pašalinti ne tuos failus, ko pasekoje gali nebeveikti kitos svarbios programos. Taigi, norint išvengti tokių pasekmių, rekomenduojame naudoti Perfect Uninstaller ar kitą panašią programą jeigu norite pašalinti Malwarebytes Anti-Malware 2015.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Malwarebytes Anti-Malware 2015?"