Kaip išinstaliuoti McAfee iš Mac OS X?

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti McAfee iš Mac OS X?

Norėdamas patikrinti, kad mano Mac’e nėra virusų, įsirašiau McAfee Mac programą, tačiau panašu, kad ji sulėtino mano Mac’ą, todėl noriu ją pašalinti. Deja, pasirodo, kad dar tikrai nesu tiek pažengęs Mac’o vartotojas, kiek įsivaizdavau esantis, nes po keleto bandymų ištrinti šią programėlę, McAfee vis dar mano kompiuteryje. Gal galite man padėti?

Patvirtintas atsakymas

Žinoma, žmonės visada atsisiunčia programas manydami, kad vienaip ar kitaip jos bus naudingos. Galbūt jūs būsite įsitikinę, kad pasirinkta programa pagerins kompiuterio našumą, suteiks prieigą prie įvairiausių pramogų ar apsaugos nuo virusų. Vis dėlto, labai dažnai nutinka taip, kad vos tik įsirašę programą žmonės pamato, kad ji nėra tokia naudinga ir nori nedelsiant ja atsikratyti. Jeigu šis scenarijus jums nutiko su McAfee programa, šis straipsnis yra skirtas būtent jums. Čia jūs galite sužinoti, kokiais būdais galima išinstaliuoti McAfee iš Mac OS X.

Visų pirma būtina pabrėžti, kad McAfee yra legali programa, kurią galima atsisiųsti iš oficialios svetainės arba kitų, programą platinančių, svetainių. Tačiau jeigu ketinate įsirašyti naują antivirusinę programą, pirmiausia turėsite pašalinti šią programėlę. Tą jūs galite padaryti tiek rankiniu, tiek automatiniu būdu, tačiau mes rekomenduojame naudoti specialiai tam skirtą nemokamą programą.

Jeigu nesate nusiteikę kitos programinės įrangos įdiegimui į savo Mac’ą, turėtumėte žinoti, kad minėta programa leis jums pašalinti nebereikalingas programas ir papildomus jų komponentus be didelių pastangų, tačiau jei vis dėlto nuspręsite McAfee išinstaliuoti rankiniu būdu, nepamirškite patikrinti visus Mac’e esančius aplankus, surasti papildomus šios programos komponentus ir juos pašalinti. Neišsigąskite, McAfee išinstaliavimas iš Mac OS X nėra sudėtingas procesas, tačiau mes norime trumpai aptarti kiekvieną metodą, kurį jūs galėtumėte naudoti.

Taigi, jeigu ieškote patikimiausio būdo, kaip pašalinti McAfee, prisiminkite, kad tam yra galimi du būdai – „pašalinimas“ ir „išinstaliavimas“. Šie procesas nėra identiški. „Pašalinti“ programą paprastai reiškia, kad jūs spustelėjote ant jos ikonėles ir nuvilkote į šiukšlinę (angl. Trash), tačiau šis būdas nėra tinkamas jeigu norite pašalinti visus su programa susijusius komponentus. Lengviausias būdas visiškai išinstaliuoti programas – tai įsirašyti MacKeeper programą.

Jeigu, vis dėlto, rankinis išinstaliavimo būdas jums atrodo priimtinesnis ir neketinate įsidiegti jokių papildomų programų, nes esate įsitikinęs, kad patys surasite nereikalingus komponentus, pirmiausia atlikite šiuos veiksmus:

  1. Atidaryti Applications aplanką;
  2. Suraskite McAfee ikonėlę ir spustelėkite ant jos;
  3. Nuvilkite šią ikonėlę į Trash aplanką;
  4. Ištuštinkite Trash aplanką pasirinkdami Empty Trash.

Po to, įsitikinkite, kad teisingai atlikote visą McAfee išinstaliavimo procesą, nes nepašalinti papildomi komponentai gali užimti daug vietos ir sulėtinti jūsų Mac’ą. Jeigu norite lengvai išinstaliuoti McAfee iš Mac OS X kartu su susijusiais failais, mes rekomenduojame įsirašyti CleanMyMac programą, kuri, be to, yra nemokama. Vos tik paleista, ši programa patikrins jūsų Mac’ą ir informuos jus apie visus nenaudingus failus bei kitą šlamštą.

Kaip išinstaliuoti McAfee iš Mac OS X

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Norint ištrinti McAfee iš Mac OS X rankiniu būdu, pirmiausia turėtumėte atlikti anksčiau pateiktus veiksmus. Kaip matote, jums tereikia nuvilkti McAfee ikonėlę į šiukšlinę (angl. Trash), tačiau jeigu norite pašalinti visus su programa susijusius komponentus, turėtumėte peržiūrėti visus aplankus ir juos ištrinti. Net jeigu tai skamba kaip labai paprasta užduotis, patikėkite, kartais tai užtrunka net kelias valandas. Dažniausiai papildomi failiukai susiję su McAfee yra laikomi šiuose aplankuose:

  • ~/Library/Preferences/
  • ~/Library/Application Support/

Jeigu galų gale nusprendėte, kad jums reikia greitesnio ir patikimesnio būdo, padėsiančio išinstaliuoti programas, naudokite MacKeeper.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
McAfee šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa išinstaliuoti McAfee.
- patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti McAfee iš Mac OS X?"