Kaip išinstaliuoti Microsoft Outlook iš Mac OS X

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti Microsoft Outlook iš Mac OS X

Mano klausimas yra gana kvailas, bet, patikėkite manimi, aš kalbu rimtai. Aš niekaip negaliu iš savo Mac kompiuterio ištrinti „Microsoft Outlook“ programos. Koks yra geriausias būdas tai padaryti?

Patvirtintas atsakymas

Sveiki atvykę į sauguspc.lt svetainę, kuri buvo sukurta siekiant padėti žmonėms išspręsti visas su kompiuteriu susijusias problemas. Akivaizdu, kad šiuo metu jūs susidūrėte su gana paprasta problema, tačiau jeigu norite visiškai išinstaliuoti Microsoft Outlook iš Mac OS X, jūs turite žinoti keletą svarbių faktų. Siekdami pasiūlyti jums geriausius programų išinstaliavimo būdus, pirmiausiai paaiškinsime kuo skiriasi programos pašalinimas nuo programos išinstaliavimo. Nors šie du programų pašalinimo metodai atrodo identiškai, jie tokie nėra. kad suprastumėte esminius skirtumus ir visiškai pašalintumėte Microsoft Outlook, skaitykite toliau.

Taigi, kaip jau minėjome, ištrinti programą ir ją išinstaliuoti nėra tas pats. Pagrindinis šių terminų skirtumas yra tai, kad išinstaliavimas padeda ne tik atsikratyti programos ikonos ir pagrindinio jos failo. Skirtingai nuo programos ištrynimo, kuris atliekamas nutempiant programos ikoną į šiukšliadėžę, šis metodas padeda atsikratyti visų susijusių failų. Tai yra ypač rekomenduojama jeigu jūs norite išvengti sistemos sulėtėjimų, kurie paprastai ir yra inicijuojami programų likučių.

Taigi, ką jūs turėtumėte atlikti noėdami ištrinti jums nereikalingą programą? Patikėkite, tai yra labai lengva, jums tereikia atlikti šiuos veiksmus:

  1. Atidarykite Applications aplanką;
  2. Spustelėkite ant Microsoft Outlook piktogramos ir nutempkite ją į Trash aplanką;
  3. Pažymėkite Empty Trash, kad užbaigtumėte programos pašalinimą.

Čia jums gali pasirodyti, kad Microsoft Outlook pašalinaimas yra itin paprasta užduotis. Vis dėlto, turime jus perspėti, kad tokia procedūra nepadeda atsikratyti su programa susijusių failų. Tai padaryti jūs galite rankiniu būdu arba automatiškai. Nors pastarasis metodas jums gali pasirodyti nepriimtinas, mes jums siūlome apie jį pamąstyti, nes tam jūs galite naudoti nemokamą programą. Ji vadinasi CleanMyMac 3. Ji jums gali padėti pašalinti ne tik Microsoft Outlook, bet ir kitas jūsų Mac kompiuteryje esančias nereikalingas programas.

Taigi, pabandykite viską apibendrinti:

Kaip išinstaliuoti Microsoft Outlook iš Mac OS X

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Jeigu jums yra priimtinas būtent pirmasis programos išinstaliavimo variantas, pirmiausia jūs turėtumėte atlikti aukščiau pateiktus veiksmus. Jeigu tai jau padarėte, tuomet jums reikia ištrinti Microsoft Outlook likučius, t.y. su šia programa įrašytus failus. Mums pavyko surasti du aplankus, kuriuose gali būti šie failai, taigi nueikite į šiuos aplankus ir suraskite visus Microsoft Outlook failus:

  • ~/Library/Preferences/
  • ~/Library/Application Support/

Vis dėlto, nėra jokios garantijos, kad jums pavyks surasti visus su šia programa susijusius failus. Dėl to mes jums rekomenduojame atsisiųsti MacKeeper ir pašalinti Microsoft Outlook automatiškai. Štai kaip galite tai padaryti:

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Microsoft Outlook šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa išinstaliuoti Microsoft Outlook.
- patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Microsoft Outlook iš Mac OS X"