Kaip išinstaliuoti Opera Stable?

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti Opera Stable?

Neseniai įsirašiau Opera Stable naršyklę kaip papildomą duomenų atsisiuntimo programos komponentą ir ji iš karto tapo numatytąja naršykle, tačiau aš nelabai linkęs naudoti ją vietoj Google Chrome. Žinau, keisti naršyklės nėra sudėtinga, tačiau man iškilo tokia problema. Nors ir pašalinau Opera Stable, kiekvieną kartą kai paspaudžiu ant kokios nors nuorodos į internetinį puslapį, Opera vis tiek atsidaro kaip numatytoji naršyklė, todėl prašau padėkite man ją pašalinti.

Patvirtintas atsakymas

Pasak Opera Software ASA, Opera Stable kūrėjų, ši naršyklė yra: “small, fast, customizable, powerful and user-friendly web browser, as well as an Internet suite, including an email client, an IRC client, and web developer tools (Opera Dragonfly).” Ją galima atsisiųsti nemokamai ir naudoti tiek, kiek tik jūs norite, tačiau kaip jau supratome iš jūsų laiško, kitos naršyklės jums patinka labiau, tad suprantame jūsų sprendimą išinstaliuoti Opera Stable ir manome, kad jis teisingas, nes laikyti nepageidaujamas programas kompiuteryje nėra rekomenduotina.

Apskritai, kalbant apie nereikalingas programas, būtina pabrėžti, kad jų laikymas Windows operacinėje sistemoje kelia pavojų jūsų kompiuterio stabilumui. Kuo daugiau programėlių įsirašote, tuo daugiau RAM vietos užimama, tuo daugiau registrų sukuriama, tuo daugiau nereikalingų procesų gali veikti ir t.t. Visi šie veiksniai laikui bėgant gali įtakoti jūsų kompiuterio greitį, našumą bei iššaukti registrų gedimus. Taigi, pašalinkite Opera Stable ir kitas programas nuo pradžios iki galo. Visų pirma, tą jums reikėtų padaryti naudojant įmontuotą failą, skirtą programos išinstaliavimui, o po to surasti visus su ja susijusius failus. Kadangi tai nėra pati lengviausia užduotis, nes ji reikalauja atidaus registrų patikrinimo, turime jums greitesnį ir patikimesnį sprendimą – tai Perfect Uninstaller.

Kaip išinstaliuoti Opera Stable?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Turbūt niekas nedrįs paneigti to fakto, kad programinės įrangos pašalinimas, naudojant specialiai tam skirtą programinę įrangą yra pats lengviausias dalykas. Taigi, jeigu šiuo metu jums labai reikia pašalinti Opera Stable iš Windows, labai rekomenduojame naudoti Perfect Uninstaller.

Jeigu vis dėlto galvojate šią programą ištrinti savo jėgomis, pabandysime detaliai paaiškinti visą Opera Stable šalinimo procesą. Kaip jau minėjome, visų pirma jums reikės pašalinti pačią programą, o tai galima padaryti arba aktyvavus įmontuotą programos šalinimo failiuką arba Add/Remove Programs funkciją. Be to, reikėtų paminėti, kad prieš pradedant šios programos išinstaliavimą, reikėtų sustabdyti launcher.exe procesą Task Manager aplanke jeigu jis vis dar veikia. Taigi, o norint paleisti įmontuotą šalinimo įrankį, jums reikės:

 1. Atsidaryti ‘Start Menu’ → ‘All Programs’.
 2. Surasti Opera Stable aplanką, jį atsidaryti ir surasti ‘Uninstaller’.
 3. Du kartus ant jo paspausti ir palaukti kol programos išintaliavimas bus baigtas.

Jeigu pirmenybę teikiate programų šalinimui iš Add/Remove Programs aplanko, tuomet jums reikės atlikti šiuos veiksmus:

 1. Atsidarykite ‘Start Menu’ → ‘Control Panel’ → ‘Uninstall a Program’ (Windows 7).
 2. Atsidarykite ‘Start’ → ‘Programs and Feature’ (Windows 8.1)
 3. Atsidarykite ‘Start Menu’ → ‘Control Panel’ → ‘Add/Remove Programs’ (Windows XP)
 4. Suraskite Opera Stable ir pasirinkti ‘Change/Remove‘.
 5. Spustelėkite ‘Yes’ tam, kad pradėtumėte išintaliavimą ir palaukite, kol jis bus baigtas.

Po to, turėtumėte patikrinti Windows registrus ir pašalinti priklausančius Opera Stable programai. Norint tai padaryti, jums reikės:

 • Patikrinti Opera Stable aplanką ir pašalinti visus ten dar esančius failus.
 • Po to, atsidaryti ‘Start Menu’, į paieškos laukelį įvesti “regedit” ir spustelėti ‘Enter’ tam, kad atsidarytumėte Registry Editor.
 • Čia jums reikės surasti ir pašalinti visus registrus, priklausančius Opera Stable. Failų ieškokite šiuose aplankuose: HKEY_CURRENT_USER\Software\Opera Stable), HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\program name), and (HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\eg ui).
 • Suraskite ir pašalinkite visus su programa susijusius failus iš šių aplankų: C:\Program Files\Opera Stable, C:\Document ir Settings\All Users\Application Data\program name, C:\Documents ir Settings\%USER%\Application Data\program name.

Laimei, visa tai galima padaryti automatiškai, įdedant labai nedaug laiko ir pastangų. Tam jūs galite naudoti Perfect Uninstaller programą, kuri, tarp kitko, yra nemokama.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Opera Stable?"