Kaip išinstaliuoti PerforMax Cleaner iš Windows OS?

Problema: Nepaisant to, ar aš noriu to ar ne, PerforMax Cleaner nuolat tikrina mano kompiuterį. Panašu, kad tokia veikla lėtina mano kompiuterį, todėl nusprendžiau šią programą pašalinti. Kadangi nežinau, kaip tą padaryti teisingai, prašau jūsų pagalbos. Gal galėtumėte paaiškinti, kaip išinstaliuoti PerforMax Cleaner iš Windows 8?

Patvirtintas atsakymas

Tiesą sakant, PerforMax Cleaner, sukurta OneBit IT kompanijos, yra legali programinė įranga, kuri paprastai yra vertinama kaip itin naudingas įrankis, galintis patikrinti įvairias vietas kompiuteryje, kurių įprasti optimizavimo įrankiai netikrina. Ši programa yra nustatyta taip, kad tikrintų asmeninę informaciją, pašalintų vartotojų sekimui skirtus failus, padidintų kompiuterio našumą, aptiktų klaidas bei pašalintų pasenusius registrus. Nepaisant to, kaip parodė tyrimas, dėl įvairių priežasčių žmonės yra linkę pašalinti PerforMax Cleaner maždaug dvi savaites po jos įdiegimo.

Kaip jūs ir minėjote, tokį sprendimą žmonės gali priimti dėl to, kad PerforMax Cleaner patikrinimai gali šiek tiek sulėtinti kompiuterio našumą. Be to, kai kurie vartotojai teigia, kad paieškos rezultatai dažnai atrodo nepatikimi. Vis dėlto, nėra taip svarbu, kas jus paskatino išinstaliuoti PerforMax Cleaner iš Windows. Svarbiausia yra tai, kad ši programa gali būti gana užsispyrusi kai norima ją pašalinti.

Jeigu esate visiškai apsisprendęs/-usi, kad norite visiškai pašalinti PerforMax Cleaner programą, turite nepamiršti, kad ‘pašalinimas’ ir ‘išinstaliavimas’ yra du skirtingi dalykai. Kai šalinate programą, vadinasi jūs paspaudžiate ant programos ikonėlės ir ‘Delete’ mygtuko. Deja, bet tokiu būdu visi papildomi failai, priklausantys nebereikalingai programai, leika nepašalinti, o tai ateityje gali sulėtinti jūsų kompiuterį. Dėl šios priežasties visada ‘išinstaliuokite’ programas, t.y. pašalinkite pagrindinį programos failą ir visus jai priklausančius komponentus.

Taigi, jeigu nesate patenkinti PerforMax Cleaner programa, tada nėra jokios abejonės, kad geriausias dalykas, kurį jūs galite padaryti – tai išinstaliuoti ją prieš pakeičiant kitu optimizavimo įrankiu. Tam, kad atliktumėte ši procesą teisingai, sekančioje pastraipoje pateiksime detalias instrukcijas.

Kaip išinstaliuoti PerforMax Cleaner iš Windows OS rankiniu būdu

Prieš patekdami PerforMax Cleaner šalinimo instrukcijas, norime jus perspėti, kad ši programa gana dažnai plinta per Cnet, Softonic, Soft32 ir kitas trečiosioms šalims priklausančias programas kaip papildomas priedas (ConnectClient’s tb_Hotspot_Shield.exe), todėl ji taip pat gali patekti į jūsų kompiuterį nepastebėta. Be to, pastebėta, kad oficiali programos versija naudoja JavaScrip’tą:

function download()
{var url = „https://******.amazonaws.com/performax/installer/Setup.exe)

arba

var downloadWindow = window.open(url, „downloadWindow”); /* the „Download” */
document.location.href = „../performaxcleaner/ThankYou?” + querySt(‘ref’); /* the „Redirect” */

Taigi, jeigu norite visiškai pašalinti šią programą, jūs turite:

 1. Spustelėkite ‘Start menu’ (apatiniame kairiajame ekrano kampe) ir spustelėkite ‘Control Panel’.
 2. Pasirinkite ‘Programs’ and ‘Add/Remove Programs’.
 3. Kai atsivers visas programų sąrašas, susiraskite PerforMax Cleaner ikonėlę.
 4. Priklausomai nuo to, kokią Windows versiją jūs naudojate, du kartu spustelėkite ant programos ikonėlės ir ‘Uninstall’ arba ‘Remove or Change/Remove’ mygtuko.
 5. Iškart po to turėtų pasirodyti iššokantis langas, prašantis jūsų patvirtinimo, kad tikrai sutinkate išinstaliuoti pasirinktą programą. Jeigu taip, paspauskite ‘OK‘ mygtuką.

Kaip jau minėjome, tam kad visiškai išinstaliuotumėte PerforMax Cleaner, nepakanka vien tik pašalinti pagrindinį jos failą. Tam jūs turėtumėte atidžiai patikrinti savo kompiuterį ir surasti visus papildomus komponentus. Tam jūs turite:

 1. Atsidarykite ‘Start menu’ → ‘Run’.
 2. Įrašykite ‘regedit’ ir spustelėkite ‘Enter’ mygtuką, tam, kad atidarytumėte Windows Registry Editor.
 3. Ieškokite šių registrų:
 4. Suraskite visus registrus, kurie yra susiję su PerforMax Cleaner programa ir juos pašalinkite (paspauskite ant jų su pele ir ‘Delete’ mygtuką).
 5. Atsidarykite ‘Start menu’ → ‘Control Panel’ → ‘Folder’ → ‘Show Hidden Files and Folders’.
 6. Ieškokite šių aplankų:
  (C:\Program Files\PerforMax Cleaner)
  (C:\Document and Settings\All Users\Application Data\PerforMax Cleaner)
  (C:\Documents and Settings\%USER%\Application Data\PerforMax Cleaner)
 7. Jeigu rasite bent vieną iš jų, pašalinkite, o tai galite padaryti spustelėjus ‘Delete’ mygtuką.
 8. Uždarykite visas programas ir perkraukite savo kompiuterį.

Vos tik atliksite nurodytus veiksmus, PerforMax Cleaner turėtų būti galutinai pašalinta. Tačiau jeigu atlikus visus šiuos veiksmus PerforMax Cleaner nedingo iš jūsų kompiuterio, tuo atveju rekomenduojame naudoti specialiai tam skirtą programą Perfect Uninstaller.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
PerforMax Cleaner šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect yra rekomenduojama programa išinstaliuoti PerforMax Cleaner.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Kibernetinio saugumo tyrėja

Liucija Danes yra tinklalapio SaugusPC naujienų redaktorė. Jos žinių troškimas verčia ją keliauti ir dalyvauti įvairiose renginiuose ir konferencijose, kuriose dalinamasi naujausiomis kibernetinio saugumo žiniomis bei tendencijomis.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti PerforMax Cleaner iš Windows OS?"