Kaip išinstaliuoti Photon Pro iš Mac OS X?

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti Photon Pro iš Mac OS X?

Iškilo toks klausimas: koks yra lengviausias Photon Pro pašalinimo būdas? Šią programą man reikia pašalinti iš Mac OS X. Ačiū!

Patvirtintas atsakymas

Jeigu esate Mac kompiuterio savininkas, jūs turėtumėte mokėti tinkamai pašalinti programas iš savo kompiuterio. Tai ką dabar pateiksime jūs galėsite panaudoti tiek norėdami išinstaliuoti Photon Pro iš Mac OS X, tiek ir bet kurią kitą programą. Šiame straipsnyje mes pasistengsime jums pasiūlyti pačius efektyviausius programų pašalinimo metodus bei paaiškinsime kuo skiriasi programos pašalinimas ir programos išinstaliavimas.

Pirmiausia norėtume jums pateikti pačius paprasčiausius Photon Pro pašalinimo būdus. Dažniausiai žmonės naudoja programų trynimą, tačiau mes negalvojame, jog tai yra pats efektyviausias programos atsikratymo metodas. Jeigu manote, kad netempdamas programos ikonėlę jūs visiems laikams ištrynėte programą iš Mac OS X, turėtumėte nustoti tai daryti, nes toks programos šalinimo metodas nepadeda atsikratyti su ja susijusių failų. Paprastai tokie failai lėtina kompiuterio darbą, todėl jūs tikrai turėtumėte juos ištrinti. Tam geriausia yra naudoti MacKeeper. Tai yra nemokama programa, kuri suranda visus programai priklausančius failus ir juos išinstaliuoja.

Vis dėlto, jeigu jūs norite tiesiog ištrinti programą iš savo kompiuterio, jums reikia atlikti šiuos veiksmus:

  1. Atidaryti Applications aplanką;
  2. Suraskite Photon Pro ikonėlę ir spustelėkite ant jos;
  3. Nuvilkite šią ikonėlę į Trash aplanką;
  4. Ištuškinkite Trash aplanką pasirinkdami Empty Trash.

Vis dėlto, kaip jau minėjome, toks programos trynimo metodas negarantuoja visiško jos pašalinimo. Tam jūs turite atskirai surasti visus su šia programa platinamus failus ir taip pat juos ištrinti. Priešingu atveju, viskas, kas buvo įdiegta kartu su Photon Pro, liks jūsų Mac kompiuteryje. Jeigu norite pašalinti ir tai, jums reikia atkreipti dėmesį į žemiau pateiktus aplankus:

Kaip pašalinti Photon Pro iš Mac OS X

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Taigi, kaip jau minėjome, ištrynus Photon Pro iš sistemos, joje gali pasilikti kai kurie programos failai. Tam kad juos ištrintumėte, jums reikia patikrinti šiuos aplankus:

  • ~/Library/Preferences/
  • ~/Library/Application Support/

Jei suradote bet kokį failą, kuris galėtų būti susijęs su Photon Pro, būtinai jį ištrinkite. Vis dėlto, jūs turėtumėte pagalvoti apie alternatyvų Photon Pro išinstaliavimo būdą, kurį naudodami jūs užtruktumėte mažiau nei 5 minutes.Tam jums tereikia atsisiųsti programą, kuri yra vadinama MacKeeper.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Photon Pro šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa išinstaliuoti Photon Pro.
- patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Photon Pro iš Mac OS X?"