Kaip išinstaliuoti Roblox iš Mac OS X?

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti Roblox iš Mac OS X?

Mano Mac kompiuteryje yra programa, kuri vadinasi Roblox. Aš naudojau ją žaidimams ir panašiems dalykams. Tačiau šiuo metu žaidimams neturiu laiko, ir šią programą norėčiau pašalinti. Ar galėtumėte papasakoti, koks geriausias būdas tai padaryti? Lauksiu patarimo.

Patvirtintas atsakymas

Tikriausiai atsisiuntėte Roblox į savo Mac kompiuterį galvodami kad tai yra puiki žaidimams skirta programa. Jos pagalba žmonės gali susikurti naujus pasaulius bei pasikviesti savo draugus pažaisti kartu, todėl nenuostabu, kad ji tapo labai populiaria.

Tačiau, jei esate užsiėmęs ir žaidimams neturite laiko, Jums gali būti įdomu, kaip išinstaliuoti Roblox iš Mac OS X. Laimei, mes nusprendėme parengti šį straipsnį ir padėti jums išvengti problemų bandant tai padaryti.

Visų pirma, norėtume pasiūlyti Jums perskaityti šį straipsnį iki galo. Tai padės Jums išvengti problemų bandant atsikratyti Roblox iš Mac OS X. Priešingu atveju, dalis failų gali likti Mac'e ir lėtinti jo veiklą.

How to Uninstall Roblox On Mac OS X

Jei Jus domina Mac OS X ir programų šalinimo iš šios operacinės sistemos metodai, Jūs greičiausiai jau žinote, kad programas ištrinti galima perkeliant jas į Trash aplanką.

Tačiau tai nėra vienintelis būdas, kuriuo galite naudotis norėdami atsikratyti nereikalingų programų. Yra dar vienas metodas, kuris gali padėti jums pašalinti Roblox ir kitas nereikalingas programas. Jeigu norite pašalinti programas su visais jų failais, jums reikėtų pagalvoti apie programą MacKeeper.

Kad ir kaip keistai tai skambėtų, programos ištrynimas ir pašalinimas nėra identiškos sąvokos. Kai trinate Roblox perkeldami pagrindinį programos failą į Trash aplanką, jūsų Mac OS X gali likti papildomų programos failų, kuriuos mes taip pat rekomenduojame ištrinti iš sistemos jeigu nenorite susidurti su lėtesniu jos darbu ir panašiomis problemomis.

Vis dėlto, turėtumėte atkreipti dėmesį, kad šis būdas reikalauja specialių įrankių, kuriuos apžvelgsime toliau tekste.

Jei jūs vis dar manote, kad rankinis programos pašalinimas yra viskas ko jums reikia, turėtumėte atlikti šiuos veiksmus:

  • Atidarykite Applications aplanką;
  • Suraskite Roblox ikonėlę ir paspauskite ant jos;
  • Laikykite ją ir nuvilkite į Trash aplanką;
  • Laikykite nuspaudę Ctrl ir spustelėkite Empty Trash. Taip jūs ištuštinsite šį aplanką.

Vis dėlto, kaip jau minėjome, šis metodas nėra toks veiksmingas kaip automatinis programos pašalinimas, nes ištrynus pagrindinį failą kompiuteryje gali likti paslėptų papildomų failų. Šiems failams likus Mac kompiuteryje, jūsų kompiuteris gali sulėtėti, o tai nėra itin maloni situacija.

Jei norite išinstaliuoti Roblox iš Mac su visais jos failais, jums tereikės įdiegti vieną paprastą programą, kuri yra nemokama ir kuri jums padės pašalinti visas programas su visais jų komponentais.

Taigi susumuokime viską, ką apžvelgėme, ir raskime geriausią sprendimą:

Kaip išinstaliuoti Roblox iš Mac

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Bandydami pašalinti Roblox iš Mac OS X rankiniu būdu, turėtumėte pradėti nuo aukščiau aprašytų žingsnių. Visgi, atkreipkite dėmesį, kad nėra jokių garantijų, jog visos Roblox sudedamosios dalys bus pašalintos. Taip, jūs galite ieškoti likusių failų tikrindami tam tikrus aplankus, bet būkite labai atsargūs, nes taip jūs galite ištrinti ir Jums reikalingus failus.

Dažniausiai likusieji programų failai yra saugomi šiuose aplankuose:

  • /Library/Application Support /;
  • /Library/ Preferences /.

Mes manome, kad MacKeeper yra veiksmingiausia priemonė norint pašalinti Roblox. Jos pagalba programos išinstaliavimo procesą jūs užbaigsite per kelias minutes.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Roblox šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa išinstaliuoti Roblox.
- patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Roblox iš Mac OS X?"