Kaip išinstaliuoti Simon iš Mac OS X?

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti Simon iš Mac OS X?

Kodėl aš negaliu pašalinti Simon iš Mac OS X? Gal galite paaiškinti, nes aš nesuprantu. Nutempiau programą į šiukšlinę, tačiau ji vis dar veikia. Kaip dar kitaip turėčiau paaiškinti savo Mac’o sistemai, kad šita programa man jau nebereikalinga? Iš anksto ačiū!

Patvirtintas atsakymas

Šį kartą norime pagirti laiško autorių už tai, kad jis ar ji taip atsakingai prižiūri savo Mac’ą. Taip sakome dėl to, nes dažniausiai žmonės nekreipia dėmesio į programas, kurios veikia antrame sistemos plane, o tai yra didelė klaida. Netinkamas programų šalinimas tiek iš Mac tiek Windows operacinės sistemos gali sukelti rimtų problemų, pvz.: sistemos sulėtėjimai, užstrigimai, registrų klaidos, paleidimo problemos ir t.t

Tie Mac’ų vartotojai, kurie iki šiol nesusidūrė su Simon programa turėtų žinoti, kad ji yra legali ir gali pagerinti žmonių naršymo kokybę. Tiesą sakant, ji leidžia stebėti internetines svetaines ir praneša apie jų pakeitimus bei gedimus. Vis dėlto, ji turi vieną neigiamą savybę, kuri yra susijusi su pašalinimu. Taigi, jeigu šiuo metu būtent ir siekiate išinstaliuoti Simon iš Mac OS X, tuomet visų pirma leiskite mums apibrėžti du terminus – „pašalinimą“ ir „išinstaliavimą“.

Nors šie terminai negali būti pavadinti priešprieša, vienas esminis skirtumas visgi yra. Nors „pašalinti“ reiškia, kad jūs pažymite programą ir nuvelkate ją į šiukšlinę, tai dar nereiškia, kad ji visam laikui dingsta iš jūsų Mac’o. Taigi, išinstaliavimas yra visa kita, ką jūs atliekate po pašalinimo. Kitaip tariant, išinstaliuoti – tai reiškia nuvilkti programą į šiukšlinę + surasti ir pašalinti visus susijusius komponentus/failus/registrus. Taigi, norint tinkamai prižiūrėti Mac’ą, būtina išinstaliuoti Simon ir kitas programas iš Mac OS X nuo pradžios iki galo. Sprendimas, kurį mes rekomenduojame, teisingai Mac’o priežiūrai yra MacKeeper arba CleanMyMac naudojimas.

Kaip išinstaliuoti Simon iš Mac OS X?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Jeigu ketinate pašalinti Simon iš Mac OS X ir po to visiškai ją išinstaliuoti be papildomos programinės įrangos pagalbos, turėtumėte atlikti šiuos veiksmus:

  • Atsidarykite ‘Applications’ aplanką;
  • Spustelėkite ir palaikykite Simon programos ikonėlę;
  • Nuvilkite ikonėlę į šiukšlinę;
  • Ištuštinkite šiukšlinę.

Tačiau tai dar ne viskas norint visiškai išinstaliuoti Simon iš Mac’o. Tam jums dar reikia surasti visus papildomus komponentus, kurie gali būti laikomi įvairiausiose Mac’o vietose. Dažniausiai papildomi failai sutinkami šiuose aplankuose:

  • /Library/Application Support/;
  • /Library/ Preferences/.

Deja, bet rankinis sistemos patikrinimas nėra patikimas, kadangi galite nepastebėti nebereikalingų komponentų ir palikti juos sistemoje toliau užimti laisvą vietą, o gal net ateityje inicijuoti sistemos gedimus. Dėl to mes labai rekomenduojame programų šalinimą patikėti programoms, kurios tam ir buvo sukurtos. Pavyzdžiui: MacKeeper arba CleanMyMac. Labai tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išinstaliuoti Simon iš Mac OS X.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Simon iš Mac OS X?"