Kaip išinstaliuoti Smart Ad-Wrapper 1.0.6 iš Windows?

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti Smart Ad-Wrapper 1.0.6 iš Windows?

Gal galėtumėte man padėti pašalinti Smart Ad-Wrapper 1.0.6 iš savo kompiuterio? Kelis kartus bandžiau tai padaryti, tačiau vis rasdavau šią programą veikiančią sistemos fone. Būčiau labai dėkingas už pagalbą!

Patvirtintas atsakymas

Tiems, kurie nieko negirdėjo apie šią programą, reikėtų pasakyti, kad Smart Ad-Wrapper – tai nemokama programinė įranga, kuri yra skirta raktažodžiams paruošti, t. y. uždėti kabutes, laužtinius skliaustelius, pakeisti didžiąsias raides į mažąsias, surūšiuoti raktažodžius tam tikra tvarka, pašalinti tuščias eilutes ir t.t. Trumpai tariant, ji gali būti labai naudinga tiems, kurie užsiima Google AdWords kampanijomis, tačiau jeigu norėsite ją pašalinti, pamatysite, kad ši programa yra gana „užsispyrusi“. Jūs minėjote, kad bandėte pašalinti Smart Ad-Wrapper 1.0.6 net keletą kartų, tačiau gaila, kad nepaminėjote, kokių konkrečių veiksmų ėmėtės.

Dažniausiai žmonės mano, kad norint visiškai išinstaliuoti programą užtenka paspausti ant programos ikonėlės ir ‘Delete’ mygtuko. Deja, bet toks procesas nėra išinstaliavimas. Smart Ad-Wrapper 1.0.6 programa įsirašo kartu su daugybe failų ir registrų, kurie gali būti talpinami įvairiose kompiuterio vietose. Taigi, pašalinę pagrindinį vykdomąjį failą paliekate daug nebereikalingų failų, todėl kuo dažniau tokiu būdu šalinate programas, tuo daugiau nereikalingų duomenų lieka jūsų kompiuteryje. Nereikėtų užmiršti, kad tokie failai gali apsunkinti jūsų kompiuterio darbą, jį sulėtinti, inicijuoti įvairias sistemos klaidas ir panašius dalykus. Dėl to labai svarbu programas visiškai ‘išinstaliuoti’, o tai reiškia, kad kartu su vykdomuoju failu taip pat turėtumėte surasti ir pašalinti visus papildomus komponentus, kuriuos galima rasti Windows Registry Editor aplanke. Jeigu jums įdomu, kokios problemos žmonėms dažniausiai iškyla bandant pašalinti Smart Ad-Wrapper 1.0.6, išskirsime pagrindines:

 • Smart Ad-Wrapper 1.0.6 programos nėra Add/Remove Programs aplanke.
 • Smart Ad-Wrapper 1.0.6 išinstaliavimui skirtas failas nepašalina papildomų komponentų.
 • Gana dažnai kita programinė įranga įrašyta kompiuteryje yra nesuderinama su Smart Ad-Wrapper 1.0.6 ir gali sukelti įvairias sistemos konfigūracijos klaidas.
 • Daugybė failų, susijusių su Smart Ad-Wrapper 1.0.6, lieka registruose ir kietajame diske (angl. Hard drive).
 • Failai (.dll, .sys), kurie yra reikalingi kitai programinei įrangai gali būti pašalinti kartu su Smart Ad-Wrapper 1.0.6 programa.

Jeigu susiduriate su išvardintomis problemomis kai bandote pašalinti minėtą programą, pabandysime jums padėti. Savaime aišku, kad pats greičiausias ir lengviausias būdas išinstaliuoti nereikalingas programas – tai pasinaudoti programų šalinimui skirtu įrankiu, pvz.: Perfect Uninstaller. Nepaisant to, mes paruošėme instrukcijas padėsiančias jums išinstaliuoti Smart Ad-Wrapper 1.0.6 iš Windows rankiniu būdu.

Kaip išinstaliuoti Smart Ad-Wrapper 1.0.6 rankiniu būdu

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Tikriausiai žinote, kad didžioji dalis programinės įrangos yra įdiegiama su įmontuotu išinstaliavimui skirtu failu, kurį galima rasti All Programs aplanke. Taigi, jeigu norite visiškai išinstaliuoti Smart Ad-Wrapper 1.0.6 programą, turėtumėte atlikti šiuos veiksmus:

 1. Eikite į Start menu ir pasirinkite All Programs.
 2. Suraskite Smart Ad-Wrapper 1.0.6 aplanką ir pasirinkite Uninstaller.
 3. Spustelėkite ant Uninstaller parinkties ir palaukite kol procesas bus įvykdytas.

Tą patį galite padaryti ir sekdami šiuos nurodymus:

 1. Eikite į aplanką, kuriame įrašyta Smart Ad-Wrapper 1.0.6 programa.
 2. Ten suraskite Uninstaller, kuris dažniausiai būna įvardintas kaip unins000.exe arba uninstall.exe.
 3. Du kartus ant šio failiuko paspauskite ir palaukite kol procesas bus baigtas.

Deja, bet failiukas, skirtas Smart Ad-Wrapper 1.0.6 išinstaliavimui, nepašalina viso aplanko failų ir registrų iš kurių susideda ši programa. Nepamirškite, kad atlikę nurodytus veiksmus pašalinsite tik pagrindinį vykdomąjį failą, tuo tarpu dešimtys papildomų komponentų liks aktyvūs jūsų kompiuterio sistemoje. Šių failų paieška yra sudėtingas ir rizikingas procesas, kadangi tam reikia peržiūrėti Windows Registry Editor failų sąrašą, kuriame laikomi visų kompiuteryje esančių programų komponentai. Jeigu norite šį procesą atlikti rankiniu būdu, tada atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite ‘Start menu’ → ‘Run’.
 2. Į paieškos laukelį įrašykite ‘regedit’ ir spustelėkite ‘Enter’ mygtuką tam, kad atsidarytų Windows Registry Editor.
 3. Kad galėtumėte tai padaryti, jums gali prireikti įvesti slaptažodį (Administrator Password).
 4. Po to, suraskite ir pašalinkite visus programos registrus, esančius aplankuose:
  HKEY_CURRENT_USER\Software
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\eg ui
 5. Atidarykite ‘Start menu’ → ‘Control Panel’ → ‘Folder’ → ‘Show Hidden Files and Folders’.
 6. Suraskite ir pašalinkite visus failus šiuose aplankuose:
  C:\Program Files\
  C:\Document and Settings\All Users\Application Data\
  C:\Documents and Settings\%USER%\Application Data\.
 7. Uždarykite visas programas ir perkraukite savo kompiuterį.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Smart Ad-Wrapper 1.0.6 šalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
Smart Ad-Wrapper 1.0.6 šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa išinstaliuoti Smart Ad-Wrapper 1.0.6.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Smart Ad-Wrapper 1.0.6 iš Windows?"