Kaip išinstaliuoti Time Sink iš Mac OS X?

Problema: Sveiki! Man reikia pagalbos su Time Sink programos pašalinimu iš Mac’o. Manau, kad ši programa turi užslėptų failų, nes net ją pašalinus vis netyčia užtinku į šios programos likučius panašių failų. Kaip galėčiau surasti ir ištrinti visus šios programėlės komponentus?

Patvirtintas atsakymas

Visų pirma norime jums priminti, kad norint programą pašalinti visam laikui, nepakanka tiesiog nuvilkti ją į šiukšlinę (anlg. Trash). Jūsų klausimas labai aiškiai nurodo, kad pašalinote Time Sink netinkamai, todėl vis dar pastebite jai priklausančius failus. Taigi, šiame trumpame straipsnelyje pabandysime jums paaiškinti, ką negerai darėte ir ką jums reikėtų daryti tam, kad Time Sink išinstaliavimas iš Mac OS X pavyktų.

Pradedant, norime pristatyti pačią Time Sink programėlę. Dauguma jos vartotojų ją giria ir naudoja kasdien. Pasak kūrėjų, Time Sink programa stebi, kokiais tikslais jūs naudojate savo Mac’ą, fiksuoja laiką, kurį jūs praleidžiate naudodamiesi programomis bei kiek laiko atsidarę tam tikrus langelius būnate. Be to, ji taip pat leidžia žiūrėti ir atsisiųsti ataskaitas, pašalinti programas, laukelius bei sugrupuoti susijusias užduotis pagal paskirtį ir vėliau jas sekti kaip vienalytį objektą. Vis dėlto, visiškai nesvarbu kodėl nusprendėte pašalinti Time Sink programą. Svarbiausias dalykas – kaip tai padaryti sėkmingai ir mes jums turime greitą sprendimą. Paprasčiausias ir pats lengviausias būdas pašalinti bet kokią programą iš Mac’o – tai naudoti MacKeeper arba CleanMyMac optimizavimo priemonę.

Kaip visiškai pašalinti Time Sink iš Mac OS X?

Taip, bet kurią legalią programą tiek iš Mac tiek iš Windows operacinių sistemų galima pašalinti rankiniu būdu. Vis dėlto, norime iš anksto įspėti, kad tai nėra tokia lengva užduotis kaip dauguma žmonių mano. Kadangi programų pašalinimo procese labai svarbu aptikti ir pašalinti visus susijusius failus, gali būti, kad šiai užduočiai turėsite paaukoti nemažai laiko, o jos sėkmingumas priklauso tik nuo jūsų atidumo. Taigi, netyčia galite praleisti keletą nebereikalingų registrų ir palikti juos toliau veikti sistemoje.

Jeigu svarstote kodėl taip svarbu išinstaliuoti Time Sink iš Mac OS X kartu su visais, net menkiausiais, komponentais, išvardinsime visas problemas, kurias tokie failiukai gali sukelti:

  • sistemos sulėtėjimas;
  • RAM vietos trūkumas;
  • registrų klaidos;
  • programinės ir techninės įrangos gedimai;
  • draudimas įsirašyti kitas programas, ir pan.

Žinoma, visa tai nenutiks jeigu netinkamai pašalinsite tik vieną programą, tačiau jeigu esate įpratęs/-usi šalinti programinę įrangą paprasčiausiai nuvelkant ikonėlę į šiukšlinę, tuomet greičiausiai jūsų Mac’ą reikėtų optimizuoti. Taigi, jeigu norite sužinoti kaip reikėtų teisingai pašalinti Time Sink iš Mac visam laikui, siūlome pažiūrėti į šias instrukcijas:

  1. Visų pirma, atsidarykite ‘Applications’ aplanką;
  2. Spustelėkite Time Sink ikonėlę ir kurį laiką ją palaikykite.
  3. Nuvilkite ikonėlę į šiukšlinę;
  4. Ištuštinkite šiukšlinę.

Vis dėlto, šia neturėtumėte sustoti. Sekanti užduotis – surasti visus su Time Sink programa susijusius failus, kurių daugumą turėtumėte rasti /Library/Application Support/ ir /Library/ Preferences/ aplankuose, tačiau nepamirškite patikrinti ir visų kitų galimų buvimo vietų. Jeigu taupote laiką, rekomenduojame Time Sink šalinti naudojant MacKeeper arba CleanMyMac, kurios atliks šį procesą akimirksniu.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus FortectMac Washing Machine X9 jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Time Sink iš Mac OS X?"