Kaip išinstaliuoti Torch naršyklę iš Mac OS X

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti Torch naršyklę iš Mac OS X

Ieškojau naršyklės ir iššokantis langas pasiūlė man parsisiųsti Torch naršyklę. Sutikau ją instaliuoti, bet dabar manau, kad norėčiau vėl naudotis Yahoo. Kaip pašalinti Torch naršyklę iš Mac OS X? Visada naudojausi Windows operacine sistema, todėl nežinau kaip pašalinti programas iš Mac OS. Ačiū!

Patvirtintas atsakymas

Jeigu atsisiuntėte Torch naršyklę į savo Mac kompiuterį galvodami, kad ji yra kažkuo ypatinga, turėsime jus nuliūdinti. Ji tikrai nėra geresnė už Google, Yahoo, Bing ir panašias naršykles. Beje, jei jau kuris laikas nenaudojate šios programos, turėtumėte susimąstyti ar jums jos reikia. Jeigu norite pašalinti šią programą ir jos komponentus bei išvengti sistemos sulėtėjimų, Jums reikėtų pamąstyti apie automatinį šios programos pašalinimą.

Taigi, jeigu manote, kad jūs norite išinstaliuoti Torch iš Mac OS X, turime jus perspėti apie vieną dalyką: norėdami tai padaryti, galite susidurti su keliomis problemomis. Todėl ir nusprendėme parašyti šį straipsnį ir perspėti apie jas. Iš jo sužinosite apie šiam procesui atlikti naudojamus būdus. Be to, mes pasistengsime paaiškinti, ko prireiks pasirinkus kiekvieną iš jų.

Jei norite sėkmingai pašalinti Torch iš Mac OS X, galite pasirinkti vieną iš dviejų variantų – programą ištrinti arba išinstaliuoti. Nors abu šie variantai gali pasirodyti labai panašūs, tarp jų yra daugiau skirtumų nei panašumų. Rankinis programos pašalinimas nesuteiks Jums jokios garantijos, kad bus pašalinti visi programos failai. Visiškai programą ištrinsite pasirinkdami programos išinstaliavimą. Atminkite, kad naudojantis šiuo metodu būtina atsisiųsti tam tikrą programą pavadinimu MacKeeper. Ši programa padės Jums surasti visus užsilikusius programos failus bei išinstaliuos juos iš sistemos.

Jei vis dar manote, kad rankinis programos pašalinimo būdas yra viskas, ko Jums reikia, tuomet turėsite atlikti šiuos veiksmus:

  1. Atidarykite Applications aplanką.
  2. Raskite Torch ikonėlę, tada spustelėkite ir palaikykite ją.
  3. Nutempkite ją į Trash aplanką.
  4. Išvalykite Trash aplanką laikydami Ctrl ir paspausdami Empty Trash.

Dėmesio. Nuvilkę programos ikonėlę į Trash aplanką ir taip ją ištrynę, Jūs taip pat turėtumėte surasti visus su programa susijusius failus. Jie gali būti išsaugoti kituose aplankuose, todėl jūs turėtumėte juos patikrinti ir įsitikinti, kad pašalinote visus Torch naršyklės failus. Taip išvengsite lėto sistemos darbo ir kitų rūpesčių, kuriuos neretai sukelia užsilikusios programos.

Išinstaliuojant programą, šios procedūros jums nereikės atlikti. Viskas, ką jums reikės padaryti, tai atsisiųsti MacKeeper. Norėdami gauti daugiau informacijos apie šią procedūrą, perskaitykite žemiau pateiktas instrukcijas:

Kaip rankiniu būdu išinstaliuoti Torch iš Mac OS X

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Norint pašalinti Torch naršyklę iš Mac OS X rankiniu būdu, Jums reikės sekti aukščiau nurodytus žingsnius. Deja, norint visiškai pašalinti programą iš sistemos, jums neužteks atsikratyti pagrindinio programos failo. Tam Jums reikia pašalinti ir papildomus programos failus. Priešingu atveju, gali nukentėti Jūsų Mac sistemos darbas, taigi nėra abejonių, kad tai atlikti būtina. Laimei, mums pavyko rasti vietas, kuriose dažniausiai galima aptikti šiuos failus. Štai jos:

  • /Library/Application Support/;
  • /Library/Preferences/.

Kad sėkmingai pašalintumėte Torch naršyklę, skirkite šiek tiek laiko ir atidžiai patikrinkite šiuos aplankus. Nepamirškite, kad šis procesas gali užtrukti, todėl jei jūs neturite daug kantrybės, naudokitės MacKeeper ir išinstaliuokite Torch naršyklę iš Mac OS X vos keliais spustelėjimais.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Torch Browser šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa išinstaliuoti Torch Browser.
- patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Torch naršyklę iš Mac OS X"