Kaip išinstaliuoti Validity WBF DDK iš Windows OS?

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti Validity WBF DDK iš Windows OS?

Panašu, kad Validity WBF DDK programa gali būti naudinga, tačiau man ji nepravertė. Galbūt kiti užmėtys mane akmenimis, bet aš manau, kad ši programa lėtina mano kompiuterį, taigi aš noriu ją pašalinti. Iki šiol maniau, kad pašalinti programas iš Windows operacinės sistemos yra juokų darbas, kol nepabandžiau išinstaliuoti Validity WBF DDK iš Windows 8. Man visiškai nepasisekė, tad galbūt jūs galėtumėte man padėti?

Patvirtintas atsakymas

Validity WBF DDK yra nemokama programa, kuri priklauso kompanijai Validity Sensors Ltd. Su ja gali susidurti išmaniųjų telefonų, planšetinių bei nešiojamųjų kompiuterių vartotojai. Ši programa yra pirštų antspaudų skaitytuvas, kuris dėl savo lankstumo, sąnaudų efektyvumo bei itin aukštos kokybės pirmauja visame pasaulyje. Programoje yra įdiegta patentuota LiveFlex technologija, kurios dėka žmonės gali matyti aukščiausios kokybės vaizdus. Kaip jūs ir minėjote, paprastai žmonės neturi nieko prieš šią programą, tačiau jeigu jūs tikrai jos nenaudojate, tada, iš tiesų, kam jums apkrauti savo kompiuterį laikant jame nereikalingus failus?

Tiesą sakant, jūs nesate vienintelis interneto vartotojas, kuris mums uždavė klausimą kaip visiškai išinstaliuoti Validity WBF DDK iš Windows OS. Dėl to mes nusprendėme pateikti detalias instrukcijas, kaip jums reikėtų atlikti šią užduotį. Šiuo atveju, jūs turite du pasirinkimus – arba išinstaliuoti šią programą ranka arba panaudoti tam tikslui sukurtas programas. Šiuo atveju, jums gali pasirodyti, kad rankinis programos išinstaliavimas nėra itin sudėtingas procesas, tačiau čia mes turime jus perspėti, kad spustelėdami ant programos ikonėlės ir vėliau paspaudami ‘Delete’ mygtuką jūs nepašalinsite su šia programa susijusių komponentų. Taigi, taip jūs savo kompiuteryje galite nejučiomis pradėti kaupti jums visiškai nereikalingas programas ir jų failus. Deja, bet jie gana stipriai įtakoja kompiuterio darbo našumą, taigi jeigu nenorite susidurti su sistemos sulėtėjimais, sekite žemiau pateiktą informaciją.

Laimei, jūs galite išinstaliuoti programas su visais jų failais automatiškai arba rankiniu būdu. Tokiu atveju, jums reikės pašalinti pagrindinį programos failą bei peržiūrėti Windows Registry Editor tam, kad pašalintumėte jos likučius. Perspėjame, kad atlikdami šį procesą rankiniu būdu jūs rizikuojate sutrikdyti savo kompiuterio darbą, tačiau jeigu viską atliksite labai atidžiai, to neturėtų nutikti.

Taigi, jeigu norite sėkmingai išinstaliuoti Validity WBF DDK, jums taip pat reikia atsikratyti šių papildomų komponentų:

vcsCleanSensorFlashEng.exe
valDSM.dll – OSTP DSM API
valWBFPolicyService.exe
vcsAPIFORWBF.dll
vcsWBFEngineAdapter.dll
wbf_vfs_0010.dll
wbf_vfs_0011.dll
wbf_vfs_0018.dll
wbf_vfs_003c.dll
wbf_vfs_003d.dll
wbf_vfs_003f.dll
wbf_vfs_0050.dll
wbf_vfs_lvcmn.dll
wbf_vfs201.dll
wbf_vfs300.dll
wbf_vfs301.dll ir t.t.

Kaip išinstaliuoti Validity WBF DDK iš Windows OS

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Tam, kad visiškai išinstaliuotumėte Validity WBF DDK programą, atlikite žemiau pateiktus veiksmus tinkama seka:

 1. Atidarykite ‘Start menu’ (apatiniame kairiajame ekrano kampe) ir spustelėkite ‘Control Panel’.
 2. Pasirinkite ‘Programs’ and ‘Add/Remove Programs’.
 3. Kai atsivers visas programų sąraas, susiraskite Validity WBF DDK ikonėlę.
 4. Priklausomai nuo to, kokią Windows versiją jūs naudojate, du kartu spustelėkite ant ikonėlės ir ‘Uninstall’ arba ‘Remove or Change/Remove’ mygtuko.
 5. Iškart po to turėtų pasirodyti iššokantis langas, kuris prašo jūsų patvirtinimo, kad tikrai sutinkate išinstaliuoti pasirinktą programą. Jeigu taip, paspauskite ‘OK’ mygtuką.

Vis dėlto, jeigu norite visiškai išvalyti savo kompiuterį, turite surasti visus su šia programa susijusius failus, nes vieną dieną dėl jų pertekliaus kompiuterio našumas gali stipriai sumažėti. Tą jūs turėtumėte atlikti per ‘Registry Editor’:

 1. Atsidarykite ‘Start menu’ → ‘Run’.
 2. Įrašykite ‘regedit‘ ir spustelėkite ‘Enter’ mygtuką, tam, kad atidarytumėte Windows Registry Editor.
 3. Tam, kad galėtumėte tęsti, gali prireikti įvesti ‘Administrator Password’. Įveskite slaptažodį ir spustelėkite ‘Enter’.
 4. Registry Editor aplanke ieškokite šių registrų:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Validity WBF DDK)
  HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\program name)
  (HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\eg ui)
 5. Pašalinkite kiekvieną iš jų, o tai galite padaryti spustelėjus ‘Delete’ mugtuką.
 6. Atsidarykite ‘Start menu’ → ‘Control Panel’ → ‘Folder’ → ‘Show Hidden Files and Folders’.
 7. Ieškokite šių aplankų:
  (C:\Program Files\Validity WBF DDK)
  (C:\Document and Settings\All Users\Application Data\program name)
  (C:\Documents and Settings\%USER%\Application Data\program name)
 8. Jeigu rasite bent vieną iš jų, pašalinkite, o tai galite padaryti spustelėjus ‘Delete’ mygtuką.
 9. Uždarykite visas programas ir perkraukite savo kompiuterį.

Jeigu teisingai atliksite visus šiuos veiksmus, Validity WBF DDK išinstaliavimas iš Windows OS turėtų pasisekti. Mūsų komanda labai rekomenduoja visada naudoti šį metodą programoms išinstaliuoti, nes priešingu atveju užsilikę failai užims daug vietos jūsų kompiuteryje, kurią, žinoma, geriau užimtų svarbūs duomenys. Tam taip pat galite naudoti programą pavadinimu Perfect Uninstaller.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Validity WBF DDK šalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
Validity WBF DDK šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa išinstaliuoti Validity WBF DDK.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Validity WBF DDK iš Windows OS?"