Kaip išinstaliuoti Waltr iš Mac OS X?

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti Waltr iš Mac OS X?

Kodėl man neleidžiama pašalinti Waltr iš Mac’o? Ar ši programa yra virusas? Prašau patarimo.

Patvirtintas atsakymas

Gaila, kad nepaminėjote, kas vyksta jūsų Mac’e ar kokie aspektai leidžia jums suprasti, kad jums nepavyko išinstaliuoti Waltr iš Mac OS X. Glime tik spėti, kad jūs aptikote šios programos procesą veikiantį antrame sistemos plane arba gavote įspėjimą, kad vienos ar kitos programos begalite atidaryti dėl to, nes Waltr to neleidžia. Bet kuriuo atveju, akivaizdu, kad netinkamas šios programos pašalinimas kelia jums rūpesčių ir net leidžia jums manyti, kad ši programa gali būti pavojinga.

Laimei, nėra jokiu faktų, kurie pagrįstų jūsų teiginį, kad Waltr yra virusas. Tiesą sakant, ši programa yra tikrai patikima, o ją sukūrusi kompanija yra žinoma kaip Softorino. Kūrėjai ją pristato kaip programą, palengvinančią muzikos ir vaizdo failų pakeitimus bei įkėlimą į iPad arba iPhone įrenginius (“to make it easy to upload and convert any music or video file to an iPad or iPhone”). Be to, ši programa jau tapo gana populiari tarp interneto vartotojų ir turi net keletą milijonų vartotojų visame pasaulyje. Taigi, greičiausiai priežastis, kodėl negalite pašalinti Waltr iš savo Mac’o nėra susijusi su pačia programa, bet greičiau susijusi su jūsų pasirinktu šalinimo būdu.

Greičiausiai jūs nuvilkote Waltr ikonėlę į šiukšlinę (angl. ‘Trash’) ir viskas. Ar mes teisūs? Tiesą sakant, visiškas programų išinstaliavimas yra šiek tiek sudėtingesnis. Ar norite sužinoti kas atsitiko su jūsų Mac’u kai ištrynėte Waltr paprasčiausiai patalpinę į šiukšlinę? Tiesą sakant, jūs pašalinote tik pagrindinį vykdomąjį failą, tačiau palikote visą krūvą nereikalingų, su šia programa susijusių, įrašų. Taigi, ar įsivaizduojate, kas gali atsitikti su jūsų mašina jeigu nuolat šalinsite programas nuvilkdami jas į minėtą aplanką? Įsivaizduokite, kiek nereikalingų failų joje gali būti prikimšta. Kiek daug tuščios vietos gali būti iššvaistoma. Kaip lėtai sistema gali pradėti veiki ir t.t Taigi, jeigu norite išlaikyti savo Mac’o sistemos greitį ir stabilumą, visada iki galo išinstaliuokite nebereikalingas programas. Taigi, jeigu norite atsikratyti Waltr programa, rekomenduojame naudoti MacKeeper arba CleanMyMac.

Kaip išinstaliuoti Waltr iš Mac OS X?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Dažniausiai Mac’ų vartotojai tiki, kad programas pakanka šalinti primityviausiu būdu:

  1. Atsidaryti ‘Applications’ aplanku;
  2. Spustelėti Waltr ikonėlę ir palaikyti ją;
  3. Nuvilkti ikonėlę į šiukšlinę;
  4. Ištuštinti šiukšlinę.

Vis dėlto, šis programų šalinimo būdas nėra tinkamas, nes palaipsniui galite apkrauti savo Mac’o sistemą nebereikalingais failais, kurie anksčiau ar vėliau gali užimti didžiąją dalį laisvos vietos, inicijuoti registrų gedimus, sulėtinti sistemą ir pan. Taigi, vos tik atlikę minėtus veiksmus, taipogi turėtumėte patikrinti visas kitas vietas, kuriose gali būti laikomi Waltr programos likučiai. Pavyzdžiui:

  • /Library/Application Support/;
  • /Library/ Preferences/.

Laimei, Mac’ų ekspertai sukūrė keletą priemonių Mac kompiuteriams optimizuoti. Konkrečiau kalbame apie MacKeeper bei CleanMyMac programas. Jos abi ne tik gali išinstaliuoti Waltr iš Mac OS (beje, nemokamai), bet taip pat ir pasirūpinti visais kitais užsilikusiais sistemos failais, pašalinti kitus laisvos vietos išnaudotojus, sistemos gedimus ir panašias problemas dėl kurių jūsų Mac sistema nebegali veikti taip kaip anksčiau.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Waltr iš Mac OS X?"