Kaip išinstaliuoti Webroot SecureAnywhere 2015?

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti Webroot SecureAnywhere 2015?

Turiu vieną problemą. Noriu pašalinti Webroot SecureAnywhere 2015 programą ir bandžiau tai padaryti jau daug kartų, tačiau vis randu įvairiausių šiai programai priklausančių failų savo kompiuteryje. Gal galėtumėte pasakyti, kaip atikratyti šios programos visiems laikams?

Patvirtintas atsakymas

Webroot SecureAnywhere 2015 yra legali ir veiksminga antivirusinė programa. Vis dėlto, kai kurie žmonės dėl įvairiausių priežasčių nusprendžia ją pašalinti ir mes jų tikrai neketiname klausti kodėl. Svarbiausias dalykas yra tas, kad vos tik nusprendę šį žingsnį žengti jie dažniausiai supranta, kad tai gali būti sudėtingiau nei iš pradžių atrodė. Jie gali susidurti su įvairiausiomis problemomis, pavyzdžiui, kai kurie teigia niekaip negalintys pašalinti nuolatinių failų, tuo tarpu kiti teigia, kad šios programos negali sustabdyti, o veikiančios jos pašalinti neleidžiama. Gana dažnai žmonės negali jos visiškai pašalinti, pasirodo, kad ji yra sugadinta, o galbūt kita kenksminga programa neleidžia išinstaliuoti Webroot SecureAnywhere 2015 programos. Bet kokiu atveju, visada yra sprendimas ir mes jums jį pateiksime.

Kaip išinstaliuoti Webroot SecureAnywhere 2015?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Pati Windows sistema leidžia valdyti ir šalinti programas, veikiančias kompiuterio sistemoje. Ši funkcija angliškai yra vadinama „Add/Remove Programs“, o rasti ją galima pasirinkus „Control Panel”. Taigi, norint pašalinti Webroot SecureAnywhere 2015, turėtumėte:
1. Atsidaryti ‘Start Menu’ ir susirasti ‘Control Panel’;
2. Po to sąraše susiraskite Webroot SecureAnywhere 2015 programą ir spustelėkite ‘Change/ Remove’;
3. Sekite kiekvieną šalinimo proceso žingsnelį ir užbaikite procesą.

Jeigu minėtas šalinimo būdas nėra jums priimtinas, pabandykite pašalinti šią programą naudodamiesi integruota šalinimo parinktimi, kurią dauguma programų turi ir Webroot SecureAnywhere 2015 nėra išimtis. Tokiu atveju turėtumėte atlikti šiuos veiksmus:

1. Atsidaryti ‘Start Menu’ ir spustelėti ‘All Programs’;
2. Programų sąraše susiraskite Webroot SecureAnywhere 2015 aplanką, o jame ‘Uninstaller’;
3. Dar kartą atlikite šiuos veiksmus tam, kad visiškai pašalintumėte šią programą.

Tą pati galite atlikti atsidarę failą, kuriame yra ši programa:

1. Atsidarykite aplanką, kuriame ši programa yra patalpinta.
2. Susiraskite failą, skirtą jos išinstaliavimui, pavadinimu unins000.exe arba uninstall.exe.
3. Paleiskite minėtą failą ir sekite kiekvieną išinstaliavimo žingsnį.

Šių trijų būdų tikrai pakanka norint pašalinti visus programos failus. Vis dėlto, kai programa yra įrašoma, ji taip pat inicijuoja pakitimus Windows registruose (angl. Windows Registry), o įrašai dažniausiai lieka registrų sąraše net po to kai pati programa jau yra seniai pašalinta iš sistemos. Norint pašalinti tokius įrašus, jums reikės atsidaryti ‘Windows Registry‘ sąrašą ir atlikti šiuos veiksmus:

1. Atidaryti ‘Registry Editor’;
2. Surasti ir pašalinti visus registrų įrašus, susijusius su nebereikalinga programa, iš HKEY_CURRENT_USER\Software, HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE ir HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\egui aplankų;
3. Surasti it pašalinti visus programos failus šiuose aplankuose: C:\Program Files\, C:\Document, Settings\All Users\Application Data\ ir C:\Documents and Settings\%USER%\Application Data\.

Viskas! Nepaisant to, turėtumėte nepamiršti, kad Windows registrus redaguoti turėtų tik pažengę kompiuterių vartotojai, nes ten paliktos klaidos gali sugadinti jūsų kompiuterio sistemą, o blogiausiu atveju ji gali nebeveikti. Nors minėtą programą ir galima pašalinti rankiniu būdu, niekada nepasieksite tokių pačių rezultatų kaip naudodami tam skirtą programą. Mūsų komanda rekomenduoja naudoti Perfect Uninstaller programą ir esame įsitikinę, kad pabandę šią programą daugiau programų šalinimui nenorėsite naudoti nieko kito.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Webroot SecureAnywhere 2015 šalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
Webroot SecureAnywhere 2015 šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa išinstaliuoti Webroot SecureAnywhere 2015.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Webroot SecureAnywhere 2015?"