Kaip išinstaliuoti Yep iš Mac OS X?

Problema: Sveiki! Aš noriu pašalinti Yep iš savo Mac kompiuterio. Mano mama anksčiau dirbo ir naudojosi šiuo kompiuteriu, tačiau dabar ji atidavė jį man. Nemanau, jog aš naudosiuosi Yep programa. Noriu ją pašalinti ir vietoj jos įsirašyti kitų, įdomesnių man, programų. Ar galite man paaiškinti, kaip teisingai išinstaliuoti Yep?

Patvirtintas atsakymas

Yep programą sukurė Ironic Software kompanija. Yep – tai programa, kuri skirta rūšiuoti ir tvarkingai laikyti tekstinius dokumentus jūsų kompiuteryje. Ši programa yra kaip iTunes muzikos failams – tačiau ji skirta PDF ir tekstiniams failams. Yep saugo visus PDF, Office ir iWork dokumentus vienoje vietoje – todėl galėsite itin greit ir lengvai pasiekti darbo dokumentus. Jei nerandate kokio nors PDF arba tekstinio failo savo kompiuteryje, arba jei pamiršote, kur jį išsaugojote, Yep jums pravers. Ši programa taip pat leidžia failams pridėti žymes, o tai leidžia dar lengviau rūšiuoti bei grupuoti dokumentus. Apple Store Yep programos aprašyme minima, jog Yep „turi integruotą skenavimo sąsaja pritaikytą dokumentams.” Kaip matote, Yep yra naudinga programa, kuri gali būti naudojama kasdien. Nėra abejonių, kad daugeliui kompiuterių naudotojų ši programa bus naudinga – bet kai kuriems vartotojams Yep tiesiog užims vietą kompiuteryje, ypač, jei jie nedažnai dirba su tekstiniais failais. Jei manote, kad jums nereikia Yep, vadovaukitės šiomis instrukcijomis, kaip ją pašalinti:

Kaip išinstaliuoti Yep iš Mac OS X?

Yep galima lengvai pašalinti šių programų pagalba:

Tačiau Yep gali taip pat būti pašalinta ir neautomatiniu būdu. Mes jums paruošėme šias Yep šalinimo instrukcijas; pirmiausia, jums reikia ištrinti Yep piktogramą:

  1. Atidarykite aplanką Applications;
  2. Spustelėkite piktogramą Yep ir laikykite ją nuspaudę kairįjį pelės klavišą;
  3. Nuvilkite programos piktogramą į Trash;
  4. Išvalykite Trash aplanką.

Tačiau ištrynus Yep piktogramą jūs nepašalinsite visos Yep programos. Jums reikia rasti ir panaikinti visus užsilikusius Yep failus, kuriuos galima rasti šiuose aplankuose:

  • /Library/Application Support/;
  • /Library/preferences /.

PASTABA. Prieš naikindami bet kokį failą iš šių aplankų, įsitikinkite, kad jis priklauso Yep programai. Priešingu atveju, galite ištrinti kai kuriuos svarbius failus, kurie yra būtini jūsų kompiuteriui. Jei manote, kad ši užduotis yra gana sudėtinga, ir labiau pasitikite profesionaliomis išinstaliavimo programomis, pašalinkite Yep naudodamiesi bet kokia anksčiau minėta išinstaliavimo programa.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Mac Washing Machine X9 jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Julie Splinters - Kompiuterių optimizavimo specialistė

Kompiuterių optimizavimas - tai Julijos Splinters sritis. Ar tai būtų lėtai veikiantis išmanusis telefonas, ar Windows, Mac arba Linux operacinę sistemą palaikantis kompiuteris, ji vos per kelias minutes suras problemą bei tinkamą jos šalinimo būdą.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Yep iš Mac OS X?"