Kaip išjungti “Exchange Active Sync Policies Broker” paskyros valdymo pranešimus Windows 10 sistemoje?

Klausimas

Problema: Kaip išjungti “Exchange Active Sync Policies Broker” paskyros valdymo pranešimus Windows 10 sistemoje?

Įsirašiau visus įmanomus Windows 10 atnaujinimus ir tikrai niekada net nesvarsčiau išjungti automatinių Windows atnaujinimų. Deja, bet po to kai atsisiunčiau visus atnaujinimus, sudarančius taip vadinamą „Tuesday Update patch”, labai rimtai abejoju, ar kada ateityje vėl norėsiu atnaujinti Windows. Media Player programa nustojo veikusi, ilgai vargau kol sutvarkiau problemas su pele ir klaviatūra, o dabar ekrane nuolat atsiranda įspėjimas dėl naudotojo paskyros valdymo, kuriame rašoma: Exchange Active Sync Policies Broker. Nesvarbu ar aš patvirtinu ar atmetu šį pranešimą, nes jis vis tiek vėl atsiranda po poros valandų. Ar turite idėjų, ką man reikėtų daryti, kad tai užbaigčiau?

Patvirtintas atsakymas

"Exchange Active Sync Policies Broker" pranešimo šalinimas

Naujausi kaupiamieji Windows 10 atnaujinimai KB4013429 ir KB4015438 sukėlė daug Windows 10 operacinės sistemos vartojų nepasitenkinimų. Nors kai kurie iš jų vis dar negali sėkmingai įsirašyti KB4013429 atnaujinimo arba negali naudotis multimedijos paleidimui skirtomis programomis (Windows DVD Player ir kitos trečiųjų šalių programos, kurių paleidimui naudojama Microsoft MPEG-2 skaityklė), gana daug žmonių pranešė ir apie erzinantį Naudotojo Paskyros Valdymo (angl. User Account Control) pranešimą “Exchange Active Sync Policies Broker”. Jis atsiranda įvairiose situacijose, pavyzdžiui, keletas žmonių pranešė, kad susidūrė su Exchange Active Sync iššokančiu langu vos tik sistema persikrovė, tuomet spustelėjo Yes ir jis dingo. Kitiems pasisekė mažiau, nes jiems teko išvysti minėtą įspėjimą kas dvi valandas ar netgi dešimt minučių.

Microsoft sertifikatu pažymėtas Naudotojo Paskyros Valdymo pranešimas, susijęs su “Exchange Active Sync Policies Broker” programa klausia, ar kompiuterio savinininkas sutinka, kad ši programa inicijuotų pakitimus kompiuteryje (angl. „Do you want to allow this app to make changes to your PC?”). Jame galima spustelėti No/Yes arba pasirinkti laiko tarpą, po kurio pranešimas turėtų vėl pasirodyti. Deja, bet nei vienas iš “Exchange Active Sync Policies Broker” įspėjime pateiktų mygtukų negali visam laikui jo uždaryti. Dauguma Windows sistemos vartotojų, susidūrusių su šia problema, ją įveikę visiškai išjungę Naudotojo Paskyros Valdymo pranešimus. Vis dėlto, tokių pranešimų deaktyvavimas sumažina sistemos apsaugą, todėl padidėja rizika užsikrėst virusu arba prarasti asmeninę informaciją.

Taigi, ką reikėtų daryti norint pašalinti “Exchange Active Sync Policies Broker” paskyros valdymo pranešimus? Exchange Active Sync Policies Broker – tai programinė įranga, kuri yra atsakinga už Exchange ActiveSync veiklos vykdymą. Kitaip tariant, ji leidžia tam tikram įrenginiui (kompiuteriui, mobiliajam telefonui, planšetiniam kompiuteriui, t.t.) sinchronizuosi su kalendoriumi, gautų elektroninių laiškų dėžute, ir kitomis programėlėmis, susijusiomis su Microsoft Exchange Server pašto dėžutėmis. Taigi, galima spėti, kad dažną minėto pranešimo atsiradimą gali paskatinti Gmail, Outlook, OneDrive ar net keletas skirtingų vartotojo paskyrų. Be to, įtakos gali turėti ir neteisingi registrų įrašai ar net kenksmingos programos. Deja, bet Microsoft iki šiol nepatvirtino šios problemos, todėl nėra jokių (oficialių) problemos šalinimo instrukcijų internete. Laimei, yra keletas dalykų, kuriuos galite išbandyti, nes daugybei žmonių jie suveikė. Visų pirma reikėtų patikrinti, ar kompiuteryje nėra virusų ar kitų kenksmingų programų. Tą jūs galite padaryti su Reimage.

Kaip išjungti “Exchange Active Sync Policies Broker” paskyros valdymo pranešimus Windows 10 sistemoje?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Pirmas būdas. Išjunkite Paskyros Valdymo Pranešimus

PASTABA: Paskyros Valdymo Pranešimų išjungimas susilpnina operacinės sistemos apsaugą, todėl šis būdas nėra rekomenduojamas.

Paskyros Valdymo Pranešimai yra itin svarbūs kai kalbame apie sistemos apsaugą. Jeigu ketinate pašalinti “Exchange Active Sync Policies Broker” žinutę visiškai išjungdami Paskyros Valdymo Pranešimus, būtinai įsirašykite profesionalią antivirusinę programą, tokią kaip Reimage, arba ją atnaujinkite. Po to atlikite apačioje nurodytus veiksmus.

Beje, reikėtų paminėti, kad išjungę ispėjimsu ir paskyros valdymo, problema nebus pašalinta, o greičiau apeita arba laikinai išvengta. Vos tik Paskyros Valdymo Pranešimų paslauga bus įjungta (automatiškai ar rankiniu būdu), “Exchange Active Sync Policies Broker” pranešimas vėl pasirodys.

 1. Spustelėkite Windows mygtuką + X ir pasirinkite Control Panel.
 2. Atsidarykite User ir pasirinkite Change User Account Control Settings.
 3. Jeigu pasirodo paskyros valdymo pranešimas, įveskite slaptažodį ir spustelėkite OK.
 4. Tuomet nutempkite žymeklį nuo Always Notify prie Never Notify.
 5. Paspauskite OK tam, kad išsaugotumėte pakeitimus.
 6. Jeigu prašoma, paskyros valdymo pranešime įveskite savo slaptažodį.
 7. Po to viską uždarykite ir perkraukite savo kompiuterį.

Antras būdas. Pakeiskite registrų įrašus

ĮSPĖJIMAS: šiam būdui atlikti būtina atsidaryti Command Prompt ir pakeisti keletą registrų įrašų. Bet kokie registrų pakeitimai gali neigiamai paveikti jūsų kompiuterio veiklą, todėl patartina sukurti atsargines registrų kopijas.

Dažniausiai Exchange Active Sync Policies Broker programa yra registruojama automatiškai tvirtinamų Paskyros Valdymo Pranešimų sąraše, todėl daugeliui Windows vartotojų ji yra paleidžiama per Component Object Model, be jokio “Exchange Active Sync Policies Broker” pranešimo. Vis dėlto, tokia žinutė gali atsirasti ir dėl automatinio Exchange Active Sync Policies Broker programos paaukštinimo. Norint tai patikrinti, jums reikės:

 1. Spustelėkite Windows mygtuką + X ir pasirinkite Command Prompt (Admin).
 2. Tuomet, nudodamiesi kairiuoju stulpeliu atsidarykite, HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\UAC\COMAutoApprovalList aplanką.
 3. Jeigu toks aplankas yra, tačiau jus vis dar matote pranešimus, susijusius su, atsidarykite HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{C39FF590-56A6-4253-B66B-4119656D91B4}\Elevation.
 4. Suraskite REG_DWORD reikšmė. Ji turėtų būti pažymėta kaip Enabled ir nustatyta ties 1.
 5. Jeigu tokia reikšmė ir jos savybės atitinka, galiausiai eikite į HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes\CLSID\{C39FF590-56A6-4253-B66B-4119656D91B4} aplanką ir pašalinkite InProcServer32 bei LocalServer32 įrašus.
 6. Uždarykite Registry Editor air perkraukite kompiuterį.

Trečias būdas. Pašalinkite OneDrive

Keletui žmonių pavyko atsikratyti erzinančiu pranešimu pašalinus OneDrive ir pakeitus jį kita internetine failų saugojimui skirta programa. Jeigu ši būdas jums nepadės pašalinti Exchange Active Sync Policies Broker klaidos, galėsite iš naujo įsirašyti OneDrive.

Patarimai, kurie taip pat gali padėti:
-prisijunkite prie vietinės paskyros (angl. local account);
įsirašykite Windows atnaujinimus;
atšaukite paskutinius Windows atnaujinimus;

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išjungti “Exchange Active Sync Policies Broker” paskyros valdymo pranešimus Windows 10 sistemoje?"