Kaip išjungti Facebook Messenger pranešimus?

Klausimas

Problema: Kaip išjungti Facebook Messenger pranešimus?

Nuolatinis Messenger'io pypsėjimas labai erzina… Dalyvauju keliuose pokalbių forumuose ir kolkas negaliu iš jų pasišalinti, bet pranešimai apie naujas žinutes per daug erzina. Ar įmanoma juos išjungti?

Patvirtintas atsakymas

Messenger pranešimų išjungimasIšjunkite Messenger pranešimus ant savo Apple ir Android prietaisų

Messenger – tai programėlė, kurią sukūrė ir 2011 metais pristatė kompanija Facebook. Jos tikslas yra padėti žmonėms dar lengviau susirašinėti Internete (angliškai tai yra vadinama Instant Messaging).

Nors yra manoma, kad Messenger programėlė yra neatskiriama Facebook dalis, iš tiesų dvi šios programos gali ir veikia atskirai. Norint naudotis Messenger'io teikiamomis paslaugomis, prietaiso savinikui tereikia įvesti messenger.com į naršyklės URL adreso laukelį ir atsidaryti svetainę. Vis dėlto, šis vartojimo būdas nėra toks populiarus. Messenger programėlės atsisiuntimas ir prisijungimas naudojant Facebook paskyrą yra kur kas patogesnis dėl kontaktų prieinamumo.

Kaip žinoma, Messenger'is leidžia siųsti greitąsias žinutes, nuotraukas, šypsenėles, balso įrašus bei skaminti visiems Facebook'o draugams. Deja, bet Facebook Messenger vartotojai dažnai skundžiasi dėl įspėjimų apie gautas naujas žinutes, kurie skleidžia erzinantį pypsintį garsą ir sukelia prietaiso vibravimą.

Jeigu nuolat naudojates Messenger'io paslaugomis ir gaunate daug pranešimų, turėtumėte tai suprasti. Laimei, yra būdas, leidžiantis visiškai išjungti Messenger pranešimus arba bent jau padaryti juos mažiau erzinančius.

Kaip išjungti Facebook Messenger pranešimus?

Optimizuokite dabar! Optimizuokite dabar!
Norėdami atkurti maksimalų savo kompiuterio našumą, įsigykite licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Messenger pranešimų išjungimas

Patarimas nr. 1. Facebook Messenger pranešimų išjungimas iPhone, iPad ir iPod Touch įrenginiuose

Optimizuokite dabar! Optimizuokite dabar!
Norėdami atkurti maksimalų savo kompiuterio našumą, įsigykite licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Jeigu jūs ieškote būdo kaip išjungti Facebook Messenger pranešimus ant savo Apple prietaiso, mes esame čia, kad jums padėtumėme tai padaryti. Tačiau, turėkite omenyje, kad yra įmanoma tik tai išjungti pranešimų skleidžiamą garsą, bet jūs negalite pakeisti Facebook Messenger pranešimų sukeliamo garso iOS sistemose.

 • Atsidarykite Messenger programėlę ir apatiniame ekrao kampe dešinėje suraskite Settings.
 • Pasirinkite Notifications. Norint kuriam laikui užtildyti pranešimus, paslinkite Mute jungiklį prie On ir nustatykite trukmę. Leidžiama trukmė – iki 24 valandų.Išjunkite Messenger žinutes ant Apple prietaiso
 • Norint išjungti pranešimus programos viduje, atsidarykite Settings valdyklę iOS sistemoje, ne pačioje Messenger programėlėje.
 • Spustelėkite Notifications ir pasirinkite Messenger.
 • Allow Notifications jungiklį nustatykite ties Off. Tokiu būdu visiškai išjungsite Messenger pranešimus savo įrenginyje.Atsikratykite Messenger žinučių ant savo iPhone prietaiso
 • Jeigu jus labiausiai erzina pats Messenger pranešimų garsas, jį galite išjungti atsidarę Settings valdyklę įrenyje, paspaudus ant Messenger ir pasirinkus Sounds.
 • Sounds jungiklį reikia paslinkti prie off. Viskas.

Patarimas nr. 2. Messenger Notifications Išjungimas Android įrenginiuose

Optimizuokite dabar! Optimizuokite dabar!
Norėdami atkurti maksimalų savo kompiuterio našumą, įsigykite licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Jeigu jums tikrai patinka naudotis Messenger aplikacija, nes ji suteikia galimybę laisvai komunikuotai su savo mylimais žmonėmis, draugais ir kolegomis kuomet esate atskirais, bet kartais jūs tiesiog norite šiek tiek pailsėti be pranešimų, trugdančių savo įkyriais pypsėjimo, vibravimo ar kitais garsais, jūs galite juos sėkmingai išjungti savo Android mobiliajame telefone, atlikdami žemiau pateiktus žingsnius:

 • Įjunkite Messenger programėlę ir atsidarykite Profile stulpelį.
 • Spustelėkite Notifications & Sounds jeigu norite pakeisti vidinius programos nustatymus.
 • Visiškai užtildyti Messenger pranešimus jums reikės spustelėti On mygtuką, esantį viršutiniame dešiniajame ekrano kampe. Pasirinkite kiek ilgai nenorite girdėti pranešimų garso (iki 24 valandų).
 • Taip pat galite išjungti Notifications preview, Vibration, My Day Notifications, Sound, Light ir keletą kitų funkcijų, o tai padaryti galima paslinkus jungiklį nuo on prie off.
 • Jeigu jus erzina pats pranešimų garsas, spustelėkite Notification sound ir pasirinkite norimą Messenger pranšimų garsą.Atsikratykite įkyrių, Messenger pranešimų skleidžiamų, garsų
 • Norint visiškai išjungti žinutes, atsidarykite įrenginio, ne Messenger programos, nustatymus (Settings).
 • Pasirikite Apps, Applications arba App Manager, priklausomai nuo jūsų įrenginio modelio.
 • Spustelėkite Messenger ir nuimkite varnelė nuo Show notifications laukelio.
 • Naudojantys Android 6.0+ gali nematyti Show Notifications laukelio. Tokiu atveju, jums reikėtų nueiti į Settings -> Sounds & Notifications -> Apps -> Messenger. Nuslinkite jungiklį prie Block.
 • Dar vienas variantas galėtų būti ėjimas į Messenger -> Notification -> Jungiklio paspaudimas prie Allow notifications, kad išjungtumėte įkyrius pranešimus.Išjunkite Messenger pranešimus per Android nustatymus

Patarimas nr. 3. Messenger pranešimų užblokavimas atskiruose pokalbiuose

Optimizuokite dabar! Optimizuokite dabar!
Norėdami atkurti maksimalų savo kompiuterio našumą, įsigykite licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Jeigu jūs buvote įtrauktas į tam tikrą grupinį susirašinėjimą, ir žmonės, esantys tame pokalbyje, nenustoja intensyviai rašinėti žinučių, kai jūs dirbate, ar esate kitaip užsiėmęs, geras būdas išjungti pranešimas yra paaiškintas čia:

 • Atsidarykite Messenger programėlę ir pasirinkite pokalbį, kurio pranešimus norite išjungti.
 • Spustelėkite gavėjo vardą (iOS) arba i simbolį, apvestą apskritimu (Android).
 • Pasirinkite Notifications.
 • Norint išjunkite tam tikro pokalbio žinutes, pasirinkite Until I turn it back on.Sustabdykite grupinius pranešimus Messenger aplikacijoje
 • Norint išjungti tam tikro pokalbio žinutes tam tikram laikotarpiui, pasirinkite norimą laiko tarpą.

Optimizuok sistemą ir padidink jos efektyvumą

Optimizuokite kompiuterį dabar! Jei nenorite analizuoti savo kompiuterio savarankiškai ir vargti bandant surasti jo sulėtėjimo priežastis, galite pasitelkti žemiau pateiktas kompiuterio optimizavimo programas. sauguspc.lt komanda išbandė kiekvieną jų ir įsitikino, jog jos iš tiesų pagerina kompiuterio darbą. Pasirinkite vieną iš siūlomų programų ir optimizuokite sistemą vos vienu pelės paspaudimu:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
kompiuterio optimizavimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
kompiuterio optimizavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Problema išliko?
Jei nesate patenkinti Fortect programa ir manote, jog jai nepavyko pagerinti kompiuterio efektyvumo, susisiekite su mumis! Maloniai prašome pateikti visas detales, susijusias su iškilusia problema.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Kibernetinio saugumo tyrėja

Liucija Danes yra tinklalapio SaugusPC naujienų redaktorė. Jos žinių troškimas verčia ją keliauti ir dalyvauti įvairiose renginiuose ir konferencijose, kuriose dalinamasi naujausiomis kibernetinio saugumo žiniomis bei tendencijomis.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išjungti Facebook Messenger pranešimus?"