Kaip išjungti Wi-Fi Sense funkciją Windows 10 sistemoje?

Problema: Pastebėjau, kad įsirašius Windows 10 operacinę sistemą mano namų bevielis interneto ryšys dažnai išsijungia. Ar tai gali būti susiję su nauja Windows 10 funkcija, vadinama Wi-Fi Sense? Prašau patarkite.

Patvirtintas atsakymas

Neabejotinai atsakymas į jūsų klausimą yra taip. Dažnas bevielio ryšio (Wi-Fi) atsijungimas tikrai gali būti susijęs su nauja Wi-Fi Sense funkcija, kuri pasirodė kartu su Windows 10 operacine sistema. Tai išmanioji funkcija, leidžianti žmonėms prisijungti prie Wi-Fi ryšio be jo savininko/-ės slaptažodžio. Tai reiškia, kad tiek jūs, tiek kiti interneto vartotojai gali nemokamai ir laisvai naudotis kitų asmenų bevieliu ryšiu. Taigi, jūs galite prisijungti prie savo draugų Wi-Fi ir atvirkščiai. Tam, kad ši funkcija veiktų, Microsoft visus Wi-Fi slaptažodžius užkoduoja ir laiko Microsoft duombazėje. Vis dėlto, atsižvelgus į visą turimą informaciją, specialistai įvardija tris su šia funkcija susijusias problemas. Visų pirma, nerekomenduojama pasitikėti duombazėmis, kuriose masiškai laikomi slaptažodžiai ir kita asmeninė informacija, nes tik laiko klausimas kada hakeriai ras būdą tokią sistemą „nulaužti”. Visų antra, jūsų ir Microsoft nuomonės apie tai, kas yra draugai, gali nesutapti. Pasak Microsoft, draugai – tai žmonės, kuriuos galima rasti Facebook’o draugų sąraše, Outlook’o ir Skype kontaktuose. Tai reiškia, kad visi ten esantys žmonės gali prisijungti prie jūsų bevielio interneto ryšio ir tam nereikia slaptažodžio. Ar jūs sutinkate su tuo? Greičiausiai, kad ne. Visų trečia, Windows 10 vartotojai dažnai skundžiasi, kad Wi-Fi ryšys dažnai nutrūksta, o tai neabejotinai erzina. Šią problemą gali paskatinti Wi-Fi Sense funkcija, todėl jos išjungimas būtų racionaliausias sprendimas. Jeigu ir jūs taip manote, tuomet žemiau pateiktos instrukcijos yra skirtos kaip tik jums.

Kaip išjungti Wi-Fi Sense funkciją Windows 10 sistemoje?

Jeigu abejojate ar verta patikėti savo Wi-Fi slaptaždį Microsoft kompanijai, tuomet verčiau to nedarykite. Nors esame tvirtai įsitikinę, kad Microsoft slaptažodžių kodavimo būdas yra itin patikimas, tai dar nereiškia, kad hakeriai tikrai neatras pažangių būdų, kaip tą kodą „nulaužti”. Be to, išjungę Wi-Fi Sense funkciją Windows 10 sistemoje išvengsite nuolatinių Wi-Fi ryšio atsijungimų. Taigi, norint išjungti Wi-Fi sense, jums reikės atlikti šiuos veiksmus:

  1. Eikite į Start, įveskite Settings ir paspauskite Enter.
  2. Pasirikite Network and Internet ir sąraše suraskite Manage Wi-Fi Settings.
  3. Lange, kurį dabar matote, turėtumėte matyti dvi parinktis:
    Connect to suggested open hotspots
    Connect to networks shared by my contacts.
  4. Ties antruoju pasiūlymu nustatykite Off.
  5. Po to, nuimkite varneles, kurios yra pažymėtos šalia šių teiginių: Outlook contacts, Skype contacts ir Facebook friends options.
  6. Baigiant, užtikrinkite Wi-Fi ryšio apsaugą, o tai padaryti galima pervardinus ryšio SSID. Nesvarbu koks dabartinis jūsų bevielio ryšio pavadinimas, prie jo pridėkite galūnę _optout. Kai tai padarysite, pavadinimas turėtų atrodyti taip: xxx_optout.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, kuriuos pažeidė pavojingos programos. Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija. Atsisiuntę turėsite 24 valandų nemokamą bandomąją versiją.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - IT specialistas

Linas Kiguolis yra kvalifikuotas IT specialistas, mėgstantis dalintis savo žiniomis apie Windows bei Mac operacinių sistemų problemas. Lino įžvalgos neretai padeda kitiems SaugusPC komandos nariams greičiau surasti tinkamus sprendimus puslapio lankytojų problemoms spręsti.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išjungti Wi-Fi Sense funkciją Windows 10 sistemoje?"