Kaip išjungti Windows 10 UAC pranešimą „This app has been blocked for your protection“?

Klausimas

Problema: Kaip išjungti Windows 10 UAC pranešimą „This app has been blocked for your protection“?

 „This app has been blocked for your protection“ klaida nuolat atsiranda mano kompiuterio ekrane. Dažniausiai ji pasirodo kai bandau atsisiųsti naujas programėles, nors tikrai nei viena iš jų nėra pavojinga.

Kartais tas pats pranešimas pasirodo ir kai bandau paleisti jau įrašytas programas. Labai erzina. Galbūt jūs man galėtumėte kaip nors padėti?

Patvirtintas atsakymas

iliustracija vaizduojanti “This app has been blocked for your protection” klaidos šalinimą

Gana daug žmonių, besinaudojančių Windows 10 operacine sistema, išreiškė nepasitenkinimą dėl ekrane nuolat atsirandančio klaidos pranešimo „This app has been blocked for your protection“. Jis gali atsirasti esant įvairioms sąlygoms, pavyzdžiui, kai kompiuterio savininkas nori paleisti setup.exe failą, įsirašyti legalią programinę įrangą tiek iš oficialios svetainės, tiek iš trečiųjų šalių programų platinimo svetainių, o kartais net bandant atsidaryti atsitiktinę programą ar failą, kuris buvo įrašytas į sistemą prieš daug laiko. Klaidos pranešime teigiama:

This app has been blocked for your protection – An administrator has blocked you from running this app. For more information, contact the administrator.

Labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad beveik visais atvejais kompiuterio vartotojas yra prisijungęs naudojant administratoriaus paskyrą, tačiau „This app has been blocked for your protection“ klaida vistiek pasirodo. Gana dažnai (bet NE visada) šį pranešimą seka klausimas „Do you want to allow this app to make changes to your device?“, o kompiuterio savininkas turi pasirinkti „Yes“ or „No“.iliustracija vaizduojanti “This app has been blocked for your protection” klaidos šalinimą

Jeigu jūsų atveju pranešimas atsiranda bandant įsirašyti naują programinę įrangą, prieš paspaudžiant „Yes“ mygtuką įsitikinkite, kad program, kurią ketinate įsirašyti, yra visu šimtu procentų saugi. „This app has been blocked for your protection“ yra User Account Control (UAC) pranešimas, kurį generuoja Windows 10 operacinė sistema. Jis buvo sukurtas tam, kad pagerintų kompiuterio apsaugą nuo kenkėjiškų programų bei virusų, todėl jeigu jis atsiranda ekrane, būtina įsitikinti, kad tai, ką ketinate įsirašyti į savo kompiuterį, jam nepakenks.

Nors dažniausiai UAC pranešimas blokuoja neteisėtų bei pavojingų programų įsirašymą, kartais Windows 10 apsauga tampa per daug agresyvi, todėl žmonės nebegali įsirašyti ir legalių programų bei failų. Tokiu atveju, „This app has been blocked for your protection“ UAC įspėjimą galima išjungti, o tai padaryti jums padės žemiau pateiktos instrukcijos.

SVARBU: nerekomenduotina išjungti „This app has been blocked for your protection“ pranešimo, nes taip jūs sumažinsite kompiuterio apsaugą ir atsparumą virusams. To atveju jeigu ši žinutė jums yra per daug erzinanti, galite ją išjungti, tačiau tuomet nepamirškite įsirašyti Reimage ar kitą galingą antivirusinę programą ir būtinai ją atnaujinkite.

„This app has been blocked for your protection“ pranešimo išjungimas

Optimizuokite dabar! Optimizuokite dabar!
Norėdami atkurti maksimalų savo kompiuterio našumą, įsigykite licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

PASTABA: žemiau nurodytus veiksmus atlikite tik tuo atveju, jeigu „This app has been blocked for your protection“ klaida trukdo jums atsisiųsti/įsirašyti/paleisti 100% saugias programas.

Pirmas būdas. Paleiskite Command Prompt valdyklę

 • Prisijunkite kaip administratorius.
 • Atsidarykite „Start“ ir įveskite „command prompt.“
 • Dešiniu pelės klavišu spustelėkite ant pirmojo rezultato paieškoje ir pasirinkite „Run as Administrator.“
 • Įveskite pilną nuorodą į programą, pvz.: C:\\Dell\\Drivers\\24T1W\\R235168\\Setup.exe.How to Disable UAC Error “This app has been blocked for your protection” on Windows 10?

Antras būdas. Aktyvuokite slaptą Administrator paskyrą

Norint pašalinti „This app has been blocked for your protection“ klaidą jums gali prireikti aktyvuoti įmontuotą, tačiau paslėptą, Administrator paskyrą. Ši paskyra gali būti priežastis, kodėl kai kurie legalūs .exe failai yra blokuojami, todėl pabandykite atlikti šiuos veiksmus:

 • Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite „Windows mygtuką“ ir pasirinkite „Command Prompt (Admin).“
 • Įveskite net user administrator /active:yes komandą ir spustelėkite „Enter.“How to Disable UAC Error “This app has been blocked for your protection” on Windows 10?
 • Uždarykite Command Prompt ir atsijunkite nuo savo paskyros.
 • Kairiame kampe, ekrano apačioje, pamatysite Administrator account parinktį.
 • Prisijunkite prie šios paskyros.
 • Suraskite programą ar .exe failą, kurio jūs negalite įsirašyti/paleisti ir patikrinkite ar „This app has been blocked for your protection“ klaidos langas pradingo.
 • Jeigu problema buvo sėkmingai išspręsta, atsijunkite nuo Administrator paskyros ir prisijunkite prie įprastos paskyros.
 • Pabaigai atsidarykite Command Prompt ir įveskite net user administrator /active:no tam, kad deaktyvuotumėte užslėptą Administrator paskyrą.How to Disable UAC Error “This app has been blocked for your protection” on Windows 10?

Optimizuok sistemą ir padidink jos efektyvumą

Optimizuokite kompiuterį dabar! Jei nenorite analizuoti savo kompiuterio savarankiškai ir vargti bandant surasti jo sulėtėjimo priežastis, galite pasitelkti žemiau pateiktas kompiuterio optimizavimo programas. sauguspc.lt komanda išbandė kiekvieną jų ir įsitikino, jog jos iš tiesų pagerina kompiuterio darbą. Pasirinkite vieną iš siūlomų programų ir optimizuokite sistemą vos vienu pelės paspaudimu:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
kompiuterio optimizavimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
kompiuterio optimizavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Problema išliko?
Jei nesate patenkinti Fortect programa ir manote, jog jai nepavyko pagerinti kompiuterio efektyvumo, susisiekite su mumis! Maloniai prašome pateikti visas detales, susijusias su iškilusia problema.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išjungti Windows 10 UAC pranešimą „This app has been blocked for your protection“?"