Kaip išspręsti „An Error Occurred, Please Try Again Later“ YouTube problemą?

Problema: Sveiki, aš nuolat susiduriu su klaida YouTube. Video sustoja ir tekstui „An Error Occurred, Please Try Again Later“ pasirodžius ekrane neko toliau nevyksta. bandžiau taip su įvairiais filmukais. Problema pasirodo Chrome naršyklėje. Problemos ieškojimo būdai rasti internete nepadėjo. Gal turite patarimų?

Patvirtintas atsakymas

„An Error Occurred, Please Try Again Later“ naršyklės klaida„An Error Occurred, Please Try Again Later“ yra YouTube platformoje rodoma klaida susijusi su interneto nustatymais arba reklaminio turinio blokavimo aplikacijomis.

„An Error Occurred, Please Try Again Later“ klaida yra viena dažniausiai pasitaikančių YouTube platformos paleidimo problemų. Pasak kitų interneto vartotojų, kurie jau pranešė apie šią problemą, vaizdas tęsiasi po keliasdešimt sekundžių ir toliau galima žiūrėtų norimą įrašą. Deja, tai vis tiek sukelia nepasitenkinimą.

Youtube „An Error Occurred, Please Try Again Later“ klaida turi kelias priežastis kaip ir keletą sprendimo būdų. Milijonai vartotojų lankosi šiame puslapyje ir naudojasi įvairiomis platformos funkcijomis, todėl nenuostabu, kad ir toks socialinis tinklas susiduria su problemomis. Tad pirmiausia reiktų aptarti kodėl jūs sulaukiate šio užrašo savo ekrane.

Išspręsti „An Error Occurred, Please Try Again Later. Learn more.“ YouTube problemą gali padėti įrenginio perkrovimas. Tai yra pirmasis iš būdu, kuris greičiausiai ti laikinai, bet gali padėti atsikratyti šios nepageidaujamos žinutės ekrane. Tokias problemas taip pat gali sukelti ir AdBlock programos ir plėtiniai veikiantys jūsų naršyklėje tiesiogiai. Išjungus tokias aplikacijas galite pamiršti apie YouTube problemas.

Reklamos yra tai už ką šios platformos kūrėjai gauna užmokestį, tad reklaminis turinys yra svarbus tiek jiems tiek YouTube platformai. Tad tokios reklamas blokuojančios programos trukto normalių platformos funkcijų veikimui ir veikia kūrėjus bei patį socialinį tinklą. Bet „An Error Occurred, Please Try Again Later“ klaida greičiausiai yra susijusi su nustatymais ir kompiuterio funkcijomis ne pačia platforma.

Dar vienas būdas padėsiantis išspręsti „An Error Occurred, Please Try Again Later“ YouTube problemą gali būti draiverių atnaujinimas, nes seni ar paveikti failai gali sukelti įvairias bėdas su jūsų įrenginiu. Juos patikrinti ir atnaujinti nėra sunku kaip ir atnaujinti naršyklę. Tad šie metodai yra pirmiausia siūlomi susidūrus su tokia klaidos žinute, bet paruošėme dar ne vieną sprendimo būdą, kuriuos rasite žemiau. „An Error Occurred, Please Try Again Later“ naršyklės klaida

Kaip išspręsti „An Error Occurred, Please Try Again Later“ YouTube problemą

YouTube „An Error Occurred, Please Try Again Later“ klaidos sprendimo būdai turėtų prasidėti nuo sistemos patikrinimo naudojantis Fortect programa. Sistemos failai, jų atnaujinimas ar pažeistų pakeitimas saugiais gali pakeisti nemažai net ir susidūrus su tokia YouTube platformos klaida. Taip pat nepamirškite apie nepageidaujamų programų galimybę, kurios gali sukelti problemas tiek su įrenginiu tiek su saugumu ir privatumu. Patikrinę įrenginį iš esmės, galite toliau imtis vieno iš nurodytų būdų arba išbandyti bent kelis iš jų.

Perinstaliuokite interneto naršykles, kad išspręstumėte „An Error Occurred, Please Try Again Later“ YouTube problemą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Atidarykite Run dialogo langą spausdami Windows mygtuką ir R vienu metu.
 • Įveskite appwiz.cpl ir tada Enter.
 • Programų langui atsidarius pasirinkite naršyklę, kurią norite išinstaliuoti sąraše.
 • Dešiniu pelės klavišu paspauskite ant jos ir rinkitės Išinstaliuoti.
 • Sekite tolimesnius žingsnius ir perkrovę kompiuterį įrašykite naršyklę iš naujo.

Išvalykite naršymo duomenis

 • Pasirinkite naršyklės Meniu ir raskite Naršymo istorijos sektorių.
 • Tada eikite žemyn, jei reikės pasirinkite Išplėstinius nustatymus ir spauskite Clear browsing data.
 • Taip pat galite pilnai pakeisti naršyklės nustatymus į gamintojo numatytuosius, jei reiktų.
  Ištrinkite naršymo istoriją

Išvalykite Cache, kad išspręstumėte „An Error Occurred, Please Try Again Later“ YouTube problemą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Grįžkite į naršymo istorijos nustatymus ir rinkitės išvalyti naršymo istoriją.
 • Pasirinkite tipą ir laiko tarpą.
 • Perkraukite naršyklę.

Išspręskite „An Error Occurred, Please Try Again Later“ problemą Firefox naršyklėje

 • Firefox naršyklė turi Forget about this site funkciją, kuri leidžia ištrinti slapukus, slaptažodžius ir cache failus, kurie susiję su konkrečiu puslapiu.
 • Atidarykite Firefox ir eikite į Naršymo istoriją. Klaviatūros trumpinys Ctrl ir H arba Command ir Y Mac kompiuteriuose nuves ten pat.
 • Paieškoje suveskite YouTube ir rasite tinklapio nuorodą.
 • Dešiniu klavišu pasirinkite jį ir tada Forget About This Site.
 • Perkraukite naršyklę ir bandykite vėl.

Išjunkite Shockwave Flash

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Eikite į Firefox ir įrašykite about:addons adreso juostoje.
 • Pasirinkite Plugins ir raskite Shockwave Flash.
 • Parinkite Never Active būseną.
  Firefox naršyklės metodas

Patikrinkite draiverius „An Error Occurred, Please Try Again Later“ problemai išspręsti

 • Device Manager lange, kurį pasieksite per Valdymo skydą galite rasti Audio driverius ir juos išinstaliuoti arba atnaujinti.
  Draiverių atnaujinimas

Pakeiskite DNS nustatymus

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Šie pasirinkimai yra kontroliuojami jūsų interneto tiekėjo maršrutizatoriaus. Kartais tokie dalykai gali paveikti ryšio problemas tad paieškokite informacijos apie jūsų naudojamą įrenginį, nes kiekvieno gamintojo nustatymai kitokie.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išspręsti „An Error Occurred, Please Try Again Later“ YouTube problemą?"