Kaip išspręsti „Discord won't open“ problemą?

Problema: Sveiki. Turiu šią programą jau kelis mėnesius ir problemų iki šiol niekas nekėlė. Discord programa nepasileidžia ir visiškai neatsidaro. Kartais atsiranda žinutė „Discord won't open“, bet šiaip nieko daugiau ekrane nematau be stringančio Discord paleidimo. Ką galite patarti?

Patvirtintas atsakymas

Discord won't open klaidaKo imtis jei Discord neatsidaro

Retos Discord programos klaidos susijusios su jos paleidimu sukelia daug klausimų, ypač kai nėra jokio klaidos lango, galinčio paaiškinti kas nutiko. Tačiau visi vartotojai nori pamatyti pilką programos langą ir pasiekti platformą kaip įprasta nes tai yra programa leidžianti komunikuoti su kitais naudotojais.

Dažniausiai tai yra aplikacija, kuria naudojasi internetinių žaidimų entuziastai tad toks sutrikimas gali tapti problema tiek dėl komunikacijos tiek dėl galimybės žaisti tinkle. Ypač kai beveik visos programos funkcijos yra nemokamos ir lengvai valdomos.

Discord nėra aplikacija, kuri galėtų visiškai išvengti problemų su veikimu ar kitokiomis klaidomis kaip sistemos suderinamumas, tad „Discord won't open“ problema yra viena dažniausiai pasitaikančių tiek Windows įrenginių tiek Mac kompiuterių vartotojams.

Nieko nėra labiau išmušančio iš vėžių jei esate pasiruošę pradėti žaidimą su draugais, bet Discord negali būti pilnai paleistas. Tačiau jei jums taip nutiko – nepanikuokite, nes tai yra išsprendžiama problema. Deja, jums reikia imtis keleto žingsnių prieš rankiniu būdu keičiant konkrečius nustatymus. Discord won't open klaida

Kaip išspręsti „Discord won't open“ problemą

Pirmasis žingsnis tokiu atveju turėtų būti sistemos patikrinimas dėl virusų ir galimai paveiktų failų ar programų. Tokie dalykai gali įtakoti Discord programos paleidimą ir užkirsti normaliam jos veikimui kelią. Tad paleiskite Fortect kompiuteryje ir įsitikinkite, kad jokių virusai ar paveikti sistemos failai nėra šio Discord sutrikimo priežastimi. Naudinga prieš bet kokius veiksmus įsitikinti, kad virusai ir kenkėjiškos programos nėra sutrikimo priežastimi, nes priklausomai nuo to keičiasi ir sprendimo būdai.

Nutraukite Discord processus

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Spauskite Ctr, Shift ir Esc vienu metu, kad paleistumėte Užduočių tvarkytuvą.
 • Pasirinkite Apps and raskite Discord.
 • Pasirinkite programą ir tada End task mygtuką.
  Užduočių tvarkytuvo langas
 • Taip pat galite užbaigti šį procesą komandos eilutės lange suvedę taskkill /F /IM discord.exe.

Pasinaudokite internetine Discord versija

 • Apsilankykite oficialiame Discord puslapyje ir prisijunkite prie platformos ten suvesdami savo duomenis.
 • Pabandykite atidaryti aplikaciją dar kartą.
  Internetinė Discord versija

Pasitikrinkite proxy nustatymus

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Suraskite Valdymo skydą ir ten pasirinkite Interneto nustatymus.
 • Connections skiltyje rinkitės LAN nustatymus ir sutikrinkite kokrečias varneles ties Automatically detect settings ir Use a proxy server for your LAN.
  Interneto nustatymai

Patikrinkite sistemos failus

 • Paleiskite Komandos eilutę paieškoje suvedę cmd.
 • Pasirinkite paleidimą su administratoriaus teisėmis.
 • Juodame lange suveskite sfc /scannow ir spauskite Enter.
 • Palaukite kol patikrinimas baigsis ir Windows sistema sutvarkys reikiamas problemas.

Išvalykite AppData ir Local AppData aplankus

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Spauskite Windows logo ir R mygtukus.
 • Įveskite %appdata%
 • Spauskite OK ar Enter.
 • Raskite Discord aplankus ir juos ištrinkite.
 • Pabandykite atidaryti programą vėl.
  Run dialogo langas
 • Pakartokite viską su %localappdata%.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išspręsti „Discord won't open“ problemą?"