Kaip išspręsti „Find my iPhone activation lock“ problemą be ankstesnio iPhone naudotojo?

Klausimas

Problema: Kaip išspręsti „Find my iPhone activation lock“ problemą be ankstesnio iPhone naudotojo?

Sveiki, naudojuosi iPhone įrenginiu, kuris priklausė kitam šeimininkui, bet kontakto su juo nepalaikau. Susiduriu su „Find my iPhone activation lock“ problema ir negaliu naudotis telefonu. Jokie sistemos pokyčiai nėra įmanomi kai neprieinu prie reikiamų duomenų nors pilnas gamyklinis perkrovimas gal ir galėtų padėti. Kaip išspręsti šią problemą negaunant informacijos iš prieš tai buvusio savininko? 

Patvirtintas atsakymas

Kaip išspręsti Find my iPhone activation lock problemąiPhone ir iPad įrenginiai turi Activation lock funkciją, kuri užtikrina telefono saugumą.

Išspręsti „Find my iPhone activation lock“ problemą be ankstesnio iPhone naudotojo gali būti problematiška nes Apple produktai turi nemažai saugumo funkcijų ir reikalauja konkrečių leidimų norint keisti nustatymus. iPhone, iPad ir kiti gaminiai yra populiarūs ir žinomi dėl savo dizaino, funkcijų ir išskirtinių naudingumo taškų.

Apple produktai yra brangesni nei Android telefonai taip pat labiau patrauklūs ir nusikaltėliams. Tačiau Activation lock funkcija užtikrina, kad bet kas negalėtų naudotis jūsų įrenginiu be leidimo. Žinoma, tai yra ir problema, su kuria susiduria vartotojai įsigiję įrenginį iš paprastų žmonių ar naudojantys prieš tai kitam asmeniui priklausiusį iPhone ar iPad.

Kai tik telefonas ar kitas įrenginys yra įjungiamas pirmą kartą jis automatiškai sujungiamas su iCloud kur unikalus identifikacinis kodas sukuriamas susiejant su Apple ID paskyra. Toks metodas leidžia sukuri saugų prisijungimą ir išvengti nepatvirtinto naudojimosi įrenginiu. Activation lock susijęs su kitomis saugumo funkcijomis ir taip pat yra naudojamas su Find my iPhone funkcija, kurios kartu leidžia užtikrinti įrenginio suagumą ir išvengti nepageidaunjamų pokyčių nustatymuose.

Išspręsti „Find my iPhone activation lock“ problemą be ankstesnio iPhone naudotojo gali būti dar sunkiau nes žmonės net nežino, kad tokios funkcijos jau buvo aktyvuotos. Kai toks telefonas parduodamas pirmasis vartotojas negali perspėti pirkėjo apie tokius dalykus ir galimas problemas. Kol Activation lock nėra pašalintas naujasis telefono savininkas negali pasiekti reikiamų nustatymų ir jų keisti. Kaip išspręsti Find my iPhone activation lock problemą

Kaip išspręsti „Find my iPhone activation lock“ problemą be ankstesnio iPhone naudotojo

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Deja, kartais išspręsti „Find my iPhone activation lock“ problemą pasiūlo pats pardavėjas, bet už papildomą mokestį. Dažnai perpardavinėtojai naudojasi tokia funkcija, kad galėtų papildomai pralobti iš tokio įrenginio atrakinimo. laikykitės toliau nuo tokių asmenų, nes jūsų pinigai gali būti pasisavinti už nieką. Išbandykite toliau esančius metodus vietoj to. Net kai šios funkcijos yra sukurtos, kad užtikrintų įrenginio saugumą yra įmanoma pakeisti Activation lock nustatymus ir be prieš tai buvusio savininko informacijos.

Pašalinkite Activation lock funkciją su nuotoline naudotojo pagalba

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Apsilankykite iCloud puslapyje ir suveskite Apple ID duomenis arba paprašykite tai padaryti ankstesnio savininko.
 • Pasirinkite Find my iPhone funkciją.
  Find my iPhone Activation lock funkcijos
 • Paspauskite All Devices mygtuką meniu skiltyje.
 • Jums arba savininkui reiktų pasirinkti įrenignius, kurie tųrėtų būti atjungti.
 • Remove from Account leidžia juos ištrinti.
 • Taip buvę savininkai gali atjungti įrenginius, kurie sujungti su jų Apple ID.

Pašalinkite įrenginį naudodami Find my iPhone

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Šiam metodui taip pat reikia Apple ID prisijungimo.
 • Paleidę Find my iPhone aplikaciją galite suvesti duomenis.
 • Tada pasirinkti Erase iPhone kai rasite norimą pašalinti įrenginį.

Išspręsti „Find my iPhone activation lock“ problemą galite keisdami DNS nustatymus

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Pasirinkite Home mygtuką ir eikite į Wi-fi nustatymus.
 • Raskite ir palieskite i mygtuką, kad galėtumėte matyti tinklo pasirinktis.
 • Įveskite reikšmes, pasirinkę jas pagal geografinę vietą:

JAV – DNS 104.154.51.7

Europa – DNS 104.155.28.90

Azija – DNS 104.155.220.58

Visos kitos šalys – DNS 78.109.17.60
DNS nustatymai

Susisiekite su Apple technine pagalba

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Jei turite pardavimo sutartį ar kitus transakciją įrodančius dokumentus galite kreiptis į oficialius Apple produktų atstovus, kurie jums atkurs prisijungimus be ankstesnio naudotojo pagalbos. iPhone ir iPad įrenginiai pirkti eBay ar Amazon platformose rodo pinigų kelią, tad galite laikyti tokius pirkimus kaip su reikiamais įrodymais.

Besikreipiant į komandą pateiksite dokumentus ir technikai galės išspręsti „Find my iPhone activation lock“ problemą be ankstesnio iPhone naudotojo. Galite skambinti atstovams, bet dažniausiai tokie atrakinimai ir atblokavimai turėtų vykti kontaktuojant tiesiogiai. Tai turtų būti ir įrenginių įsigijimui, kad galėtumėte būti tikri dėl saugaus įrenginio ir apsidraustumėte.

Kreipkitės į Apple Support

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išspręsti „Find my iPhone activation lock“ problemą be ankstesnio iPhone naudotojo?"