Problema: Laba diena. Norėjau perkelti .exe failą iš USB raktą į savo kompiuterį, bet iš karto gavau tokį pranešimą: „0x800700E1: Operation did not complete successfully because the file contains a virus or potentially unwanted software“. Bet aš gavau failą iš patikimo vartotojo, todėl jame neturėtų būti jokių virusų. Gal galite patarti ką turėčiau daryti?
Patvirtintas atsakymas
„Windows“ yra viena iš populiariausių operacinių sistemų, kurią „Microsoft“ pirmą kartą išleido dar 1985 metais. Šiuo metu „Microsoft“ yra tapusi technologijų milžine, turinčia daugiau nei 1,5 milijardo „Windows“ vartotojų visame pasaulyje. Sėkmės priežasčių yra daug, tačiau pagrindinės iš jų yra patogi sąsaja, tinkinimo galimybės ir pakankamai paprasti trikčių šalinimo būdai.
Žinoma, kaip ir daugelis kitų technologijų, „Windows“ neapsieina be problemų. Dėl sistemos sudėtingumo vartotojai kartais susiduria su įvairiomis sistemos klaidomis. Kai kurios iš jų yra nedidelės ir jomis galima lengvai pasirūpinti naudojant jau įtaisytus „Windows“ automatinius trikčių šalinimo įrankius, o kitoms visgi reikia daugiau vartotojo dėmesio, kad būtų galima rasti problemos esmę.
Kartais naudotojams kyla problemų importuojant failus iš išorinių saugojimo įrenginių, pvz., HDD, USB ar kitų. Vartotojai gauna 0x800700E1 klaidos kodą, kuriame rašoma: „Operation did not complete successfully because the file contains a virus or potentially unwanted software“. Logiškiausia priežastis, kodėl galite gauti šią klaidą, yra ta, kad „Windows Defender“ aptiko kažką įtartino. Nesiūlytume pasitikėti tokiu failu, nesvarbu, kas jį gavote iš patikimo siuntėjo. Visgi, jei norite rizikuoti, galite apeiti šią klaidą.
„Windows Defender“ yra „Microsoft Windows“ apsaugos nuo kenkėjiškų programų komponentas. Ji siūlo apsaugą nuo įvairių grėsmių, tokių kaip šnipinėjimo programos, išpirkos reikalaujančios programos ir kitos kenkėjiškos programos. Žinoma, „Windows Security“ nėra vienintelė priežastis, dėl kurios galite susidurti su šia klaida.
Šiame straipsnyje pateikiame keletą galimų 0x800700E1 klaidos kodo sprendimų būdų. Atsižvelgiant į problemos sunkumą, gali pakakti tiesiog trumpam išjungti „Windows Defender“ arba gali tekti atkurti „Windows“ iki tam tikro taško. Galite pabandyti naudoti taisymo įrankį FortectMac Washing Machine X9, kad išvengtumėte visų galimų pataisymų, juos atliekant rankiniu būdu. Ši galinga programa gali automatiškai ištaisyti įvairias sistemos klaidas, sugadintus failus, BSOD ir optimizuoti įrenginį maksimaliam našumui.
Būtinai atidžiai sekite instrukcijas ir atlikite visą procesą žingsnis po žingsnio, nepraleisdami kurios nors užduoties:
Jei jūsų sistemoje įdiegta trečiosios šalies antivirusinė programa, turėtumėte pabandyti ją išjungti ir tuomet pabandyti perkelti norimą failą. Jei perkėlimas bus sėkmingas ir tinkamai užbaigtas išjungus antivirusinę programą, bus akivaizdu, kad problemą sukėlė būtent ši programa. Tokiu atveju rekomenduojame pašalinti antivirusinę.
sfc /SCANFILE=c:windowsexplorer.exe
sfc /SCANFILE=C:WindowsSysWow64explorer.exe
Švarus įkrovimas (Clean boot) yra vienas iš trikčių šalinimo būdų, padedančių nustatyti, ar problemą sukelia programa. Paprastai tai atliekama, kai ne „Microsoft“ produktai sukelia programinės įrangos konfliktus. Švarus įkrovimas padeda lengvai paleisti OS, nes įkeliami tik pagrindiniai failai ir programos:
Atminkite, kad šis būdas neveiks, jei anksčiau nenustatėte atkūrimo taško.
sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:
Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.
Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.
Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų.
Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip ištaisyti 0x800700E1 klaidą „Windows“ sistemoje?"
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.