Kaip ištaisyti „Application failed to start because no Qt platform plugin could be initialized“ klaidą „Windows“ sistemoje?

Problema: Sveiki. Po to, kai atnaujinau  „Windows“ man nepavyksta paleisti „OneDrive“. Kiekvieną kartą kai paleidžiu kompiuterį, aš gaunu „Application failed to start because no Qt platform plugin could be initialized“ klaidą. Gal žinote kaip galėčiau tai sutvarkyti? Iš anksto ačiū.

Patvirtintas atsakymas

„Windows“ operacinę sistemą sudaro daugybė komponentų – kai kurie jau yra iš anksto įdiegti, o kitus reikia įdiegti rankiniu būdu. Pavyzdžiui, Node.js yra vienas iš trečiosios šalies komponentų, kurį išvysite beveik bet kuriame „Windows“ kompiuteryje.

Qt yra C++ pagrindu sukurta sistema, skirta kurti programas „Windows“, „Android“, „Linux“ ir kitose platformose. Nors tai nėra pati programavimo kalba, ja pagrįstose programose turi būti įdiegta sistema, kad jos galėtų veikti. Deja, dėl vienos ar kitos priežasties šios priklausomybės gali sukelti tam tikrų problemų.

Kai kas nors su Qt platforma yra negerai, naudotojai gali gauti „Application failed to start because no Qt platform plugin could be initialized“ klaidą.

Ši klaida gali turėti įtakos kelioms programoms, įskaitant tokius žaidimus kaip „Apex Legends“, atskirus komponentus (Dllhost), arba dažnai naudojamas programas, pvz., „OneDrive“. Pastaroji yra kiekviename „Windows“ kompiuteryje ir yra labai naudinga programa, dažniausiai naudojama sistemos/failų atsarginėms kopijoms kurti arba kaip papildoma vartotojo failų saugykla.

Štai kaip atrodo pilnas pranešimas, kurį naudotojai gauna susidūrę su klaida (kai kuriais atvejais klaidos pranešimo tekstas gali skirtis):

This application failed to start because no Qt platform plugin could be initialized. Reinstalling the application may fix this problem.

Available platform plugins are: minimal, offscreen, windows.

Nors gali atrodyti, kad paprasčiausiai įjungus arba įdiegus Qt platformą būtų paprasta ištaisyti „Application failed to start because no Qt platform plugin could be initialized“ klaidą, iš tiesų taip nėra. Tiesa, gali padėti pasirinkimas iš naujo įdiegti programą, kuriai sunku aptikti šį papildinį.

Kaip ištaisyti „Application failed to start because no Qt platform plugin could be initialized“ klaidą „Windows“ sistemoje?

Deja, tai ne visada įmanoma, nes dalis vartotojų pranešė, kad bandydami tai padaryti gavo „Can't be found“ klaidą. Taip nutinka todėl, jog įrenginyje jau gali būti naujesnė programos versija, todėl jos pašalinti neįmanoma. Tiesa, yra būdas tai apeiti.

Kai kuriais atvejais klaidos priežastys gali būti nesusijusios su anksčiau paminėtomis. Pavyzdžiui, šią klaidą gali sukelti ir sistemos failų sugadinimas, todėl rekomenduojame pabandyti atlikti nuskaitymą naudojant FortectMac Washing Machine X9 taisymo programą, kuri gali automatiškai išspręsti pagrindines „Windows“ problemas. Kitu atveju išmėginkite toliau nurodytus metodus, kurie turėtų padėti ištaisyti šią klaidą visam laikui.

1 būdas. Nukopijuokite atitinkamą aplanką į kitą vietą

 • Klaviatūroje paspauskite Win + E, kad atidarytumėte File Explorer,
 • kairėje lango pusėje pasirinkite This PC,
 • viršutiniame dešiniajame kampe esančiame paieškos laukelyje įveskite pyqt5_tools ir paspauskite Enter,
 • kai paieška bus baigta, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite pyqt5_tools aplanką ir pasirinkite Open folder location,
  Raskite aplanką pyqt5_tools
 • eikite į PyQt5 > Qt > plugins aplanką,
 • Dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite platforms ir pasirinkite Copy arba paspauskite Ctrl + C,
  Nukopijuokite atitinkamą aplanką
 • dabar grįžkite į site-packages aplanką (tą patį aplanką, kurį atidarėte iš pradžių),
 • eikite į pyqt5_tools > Qt > bin,
 • dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite tuščią vietą čia ir pasirinkite Paste arba tiesiog paspauskite Ctrl + V,
 • kai gausite įspėjimą, pasirinkite Replace the files in the destination.

2 būdas. Patikrinkite, ar nepažeisti sistemos failai

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • „Windows“ paieškoje įveskite cmd,
 • dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Command Prompt ir pasirinkite Run as administrator,
 • čia įrašykite sfc /scannow ir paspauskite Enter,
  Paleiskite SFC nuskaitymą
 • palaukite, kol nuskaitymas bus baigtas, ir iš naujo paleiskite įrenginį,
 • Jei SFC grąžino klaidą, sakydamas, kad nepavyko pataisyti sugadintų failų, įklijuokite šias komandas po kiekvienos iš jų paspausdami Enter:
  DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
  DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
  DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

3 būdas. Išbandykite švarų paleidimą

 • „Windows“ paieškoje įveskite msconfig ir spustelėkite Enter,
 • eikite į Services skirtuką,
 • pažymėkite laukelį ties Hide all Microsoft services ir pasirinkite Disable all,
 • eikite į Startup skirtuką ir pasirinkite Open Task Manager,
 • čia dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite kiekvieną įrašą ir pasirinkite Disable ir uždarykite Task Manager,
 • eikite į Boot skirtuką, pažymėkite Safe Boot ir pasirinkite Apply + OK.
  Naudokite „Clean Boot“

Kai vėl paleisite „Windows“, pabandykite paleisti programą, su kuria kilo problemų. Jei tai išsprendžia jūsų problemą, tai reiškia, kad dėl klaidos kalta trečiosios šalies programa. Norėdami ištaisyti „Application failed to start because no Qt platform plugin could be initialized“ klaidą, turėtumėte pašalinti visas neseniai įdiegtas programas ir pažiūrėti, ar tai išsprendžia problemą naudojantis įrenginiu įprastu režimu.

4 būdas. Iš naujo įdiekite atitinkamą programą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Turėtumėte pabandyti pašalinti programą, dėl kurios kyla problemų, ir įdiegti ją iš naujo. Jei turite reikalų su „OneDrive“, turėtumėte atlikti šiuos veiksmus:

 • Klaviatūroje paspauskite Win + R,
 • Run dialogo lange nukopijuokite ir įklijuokite šią eilutę:
  %userprofile%\AppData\Local\Microsoft\OneDrive\Update\OneDriveSetup.exe
 • atlikite diegimo veiksmus ir iš naujo paleiskite kompiuterį,
  Iš naujo įdiekite OneDrive
 • jei „Windows“ neranda nurodyto failo, turėtumėte atsisiųsti sąrankos failą iš oficialios svetainės [direct link].

Jei šis metodas neveikia ir jums pateikiama klaida, atlikite žemiau pateiktą metodą ir pakartokite šį veiksmą.

5 būdas. Pašalinkite probleminę programą naudodami Command Prompt

Pašalinti programą, kuri nenori būti pašalinta, gali būti sunku, nors tai įmanoma naudojant „PowerShell“, nes galite ją paleisti kaip administratorius. Atminkite, kad toliau pateiktas pavyzdys skirtas „OneDrive“ programai, o komanda skirsis priklausomai nuo programos pavadinimo ir vietos.

 • Atidarykite Command Prompt administratoriaus teisėmis, kaip jau buvo paaiškinta aukščiau,
 • nukopijuokite ir įklijuokite šias komandas, po kiekvienos paspausdami Enter:
  taskkill /f /im OneDrive.exe
  %SystemRoot%\SysWOW64\OneDriveSetup.exe /uninstall
  Priverstinai pašalinkite OneDrive
 • pastaba: jei naudojate 32-bit „Windows“ systemą, tuomet naudokite šią komandą, kad pašalintumėte „OneDrive“:
  %SystemRoot%\System32\OneDriveSetup.exe /uninstall
 • tai turėtų priverstinai pašalinti programą.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip ištaisyti „Application failed to start because no Qt platform plugin could be initialized“ klaidą „Windows“ sistemoje?"