Kaip ištaisyti CX_FREEZE kritinę klaidą?

Problema: Sveiki. Neseniai nusipirkau nešiojamąjį kompiuterį ir susidūriau su problema – nuolat gaunu CX_FREEZE kritinę klaidą, kurioje rašoma „cannot get zipimporter“. Jau mėginau patikrinti tvarkykles, bet nieko neradau, o ši klaida trukdo normaliai naudotis kompiuteriu. Gal galite padėti?

Patvirtintas atsakymas

CX_FREEZE kritinės klaidos taisymasCX_FREEZE kritinė klaida gali iššokti mėginant atverti tam tikrą programą ar žaidimą.

CX_FREEZE kritinė klaida yra rimta Windows klaida, kuri perspėja apie sugadintą operacinę sistemą arba konkrečią programą. Tokią problemą kartais gali sukelti kelios vienu metu veikiančios programos arba vis nuolat atidarinėjama programa. Be to, kai kuriais atvejais dėl to gali būti kaltos įvairios įrašymo klaidos, kompiuterio atminties praradimas, nereikalingos programos įdiegimas ir panašiai.

Verta paminėti, jog vartotojai jau spėjo pastebėti, kad klaida atsiranda ne iškart po įdiegimo, bet vėliau, todėl neįmanoma žinoti konkrečios programos, kuri iššaukė CX_FREEZE klaidą. Kartais ši problema atsiranda tuomet, kai vartotojas bando spustelėti „Cortana“ arba pradžios mygtuką. Kitiems ši kritinė klaida būna susijusi su žaidimų įjungimu arba atrodo, kad išvis nėra jokios aiškios priežasties, o tai apsunkina klaidos pašalinimą.

Be to, CX_FREEZE mirtina klaida nėra būdinga tik tam tikrai Windows operacinės sistemos versijai, todėl su ta pačia problema gali susidurti tiek Windows 7, tiek ir Windows 8 ar 10 naudotojai. Nebuvo pastebėta jokio ryšio su šia kritine klaida ir konkrečiais Windows atnaujinimais, kurie kartais gali sukelti problemų.

CX_FREEZE kritinės klaidos taisymas

Dažniausiai pasitaikančios CX_FREEZE kritinės klaidos priežastys yra šios:

 • pasenusios tvarkyklės,
 • sugadinti failai,
 • trūksta tam tikrų failų (pvz., tokių kaip „Autodesk“ palaikymo dalis).

Laimei, visas šias problemas galima išspręsti ir galiausiai pašalinti CX_FREEZE kritinę klaidą. Tam, kad tai padarytumėte, gali tekti sutaisyti kai kurias kompiuterio dalis arba iš naujo įdiegti konkretų žaidimą ar programas. Kai kurios nepageidaujamos programos taip pat gali sukelti šias problemas ir klaidas, todėl būtina įsidėmėti, jog klaidos priežastimi gali būti net ir kenkėjiškos programos.

Kaip ištaisyti CX_FREEZE kritinę klaidą

Kadangi problemą gali sukelti keli skirtingi dalykai ir programos, pirmiausia turėtumėte pilnai nuskaityti kompiuterio sistemą pasitelkdami antivirusinę programą arba sistemos optimizavimo priemonę, pvz., FortectMac Washing Machine X9. Po to galite pamėginti patikrinti visus įtartinus failus bei atlikti toliau išvardytus metodus, kurie taip pat gali padėti išspręsti šią problemą. Jei vienas konkretus būdas nepadės, tiesiog išmėginkite kitą.

Atnaujinkite GPU tvarkykles, jei norite sutvarkyti CX_FREEZE klaidą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Atidarykite dialogo langą paspausdami Windows klavišą ir R, o tuomet įrašykite devmgmt.msc, kad atidarytumėte Device Manager,
 • jam atsidarius slinkite žemyn per įrenginius ir atverkite Display adapters meniu,
 • dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite naudojamą GPU ir pasirodžiusiame meniu pasirinkite Update Driver,
  Kaip pašalinti CX_FREEZE klaidą
 • tuomet spustelėkite Search Automatically for updated driver software ir palaukite, kol bus baigtas nuskaitymas,
 • atlikite naujausios tvarkyklės programinės įrangos diegimą,
 • iš naujo paleiskite kompiuterį, kad patikrintumėte, ar problema buvo išspręsta.

Sutvarkykite trūkstamą „AutoDesk“ palaikymo dalį, kad pašalintumėte CX_FREEZE kritinę klaidą

 • Atidarykite dialogo langą ir įklijuokite šį kodą:
  %APPLOCALDATA%\\Autodesk\\webdeploy\\meta\\streamer
 • spustelėkite Streamer aplanką ir iš meniu pasirinkite Delete,
  Problemos su konkrečia programa
 • tuomet iš naujo paleiskite kompiuterį ir atidarykite „AutoDesk“ atnaujinimo priemonę; taip viskas turėtų išsitaisyti automatiškai, o sugadinti failai ir aplankai pakeisti gerais,
 • pamėginkite paleisti programą, po kurios paleidimo pasirodydavo CX_FREEZE mirtina klaida, kad sužinotumėte, ar problema jau ištaisyta.

Iš naujo įdiekite žaidimą per „Steam“, jei norite pašalinti CX_FREEZE klaidą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Atidarykite Steam ir horizontaliame meniu pasirinkite Library,
 • raskite žaidimą, kuris sukėlė klaidą ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ant jo kairiajame meniu,
 • pasirinkite Uninstall ir spustelėkite Delete, kad patvirtintumėte veiksmą,
 • iš naujo įdiekite žaidimą ir patikrinkite, ar CX_FREEZE kritinė klaida jau išnyko.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga kompiuterių ekspertė

Gabrielė E. Hall turi didelę kompiuterio problemų identifikavimo patirtį - informacinių technologijų srityje ji dirba jau daugybę metų.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip ištaisyti CX_FREEZE kritinę klaidą?"