Kaip ištaisyti „Error 1053: The service did not respond to the start or control request in a timely fashion“?

Problema: Sveiki. Įdiegiau paslaugą ir kurį laiką ji veikė gerai. Tačiau dabar kažkas nutiko, nes ji nebeveikia ir iššoka 1053 klaida. Rašoma, kad paslauga neatsakė, o aš nesuprantu kodėl ir kaip tai sutaisyti. Gal galite padėti?

Patvirtintas atsakymas

„Error 1053: The service did not respond to the start or control request in a timely fashion“ yra problema, kurią sukelia pasibaigęs tam tikros užklausos laikas. Ši klaida turi daug variantų, ir vartotojai dažnai praneša apie juos internete. Problema gali kilti, kai nepavyksta paleisti „Windows“ paslaugų. Be to, kartais su ta pačia problema susiduria ir sukurtos specialiai pritaikytos programinės įrangos kūrėjai.

Priklausomai nuo to, kokios yra šios problemos priežastys, gali būti pritaikyti skirtingi sprendimai jai išspręsti. Skirtojo laiko nustatymai tam tikrai užduočiai atlikti turi numatytuosius nustatymus, tačiau programos gali neatitikti šių nuostatų ir sukelti paslaugos gedimą. Jei komanda per ilgai neatsako, ji uždaroma. Šiuos skirtojo laiko nustatymus gali pakeisti manipuliuojant registru.

Reikia atkreipti dėmesį ir į tai, kad jeigu sistemoje trūksta failų, tai taip pat gali sukelti problemų. Šiuo atveju tai gali būti DLL – sistemos duomenys, kurių reikia įvairioms programoms. Klaidų pranešimai dažnai suaktyvinami dėl sugadintų, pakeistų failų arba kai reikiamų dalių išvis nėra. Jei nežinote kaip galėjo būti sugadinti ar pakeisti svarbūs failai, turėtumėte apsvarstyti kenkėjiškos programos tikimybę, nes virusai dažnai sukelia panašių bėdų.

Problemos dažnai kyla dėl paveiktų sistemos failų, todėl įrankio, skirto šioms dalims surasti ir sutvarkyti, paleidimas gali padėti ištaisyti „Error 1053: The service did not respond to the start or control request in a timely fashion“. FortectMac Washing Machine X9 įrankis yra vienas iš daugelio, kurie padeda išspręsti tokią trūkstamų/sugadintų failų problemą. Be to, labai dažnai dėl įrenginio veikimo bėdų yra kalti ir sugedę „Windows“ OS naujiniai.

Su šia klaida taip pat gali susidurti kūrėjai. Tokiais atvejais klaidą gali sukelti trūkstamos sistemos, paslaugos ar kūrimo problemos. Jei dėl šių priežasčių asmuo gauna „The service did not respond to the start or control request in a timely fashion“ klaidą, reikia išspręsti nesuderinamumo problemas, kad būtų galima atkurti funkcijas, o veikiančios paslaugos nebe sukeltų bėdų.

Papildomos klaidos priežastys gali būti netinkamos konfigūracijos, administratoriaus prieigos klausimai arba netinkamas tam tikrų programų diegimas. Iš naujo įdiegę kai kurias programas galite išspręsti problemą ir konfigūruoti nustatymus. Atlikite žemiau siūlomus veiksmus ir būtinai išbandykite kelis iš jų, jei pirmas būdas nepadės, kadangi klaidos ištaisymas kiekvienu atveju gali reikalauti kitokių priemonių ir vieno, visiems tinkančio varianto nėra.

Error 1053: The service did not respond to the start or control request in a timely fashion

1. Pakeiskite laiko nustatymus naudodami registro redaktorių

 • Paspauskite Windows + R, kad atidarytumėte Run laukelį,
 • dialogo lange įveskite regedit ir paspauskite Enter,
  „Regedit“ komanda
 • patekę į registro redaktorių, eikite į šį failo kelią:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\\SYSTEM\\CurrentControlSet\\Control\\
  Registro redaktorius
 • ieškokite ServicesPipeTimeout rakto,
  Keiskite įrašą
 • jei jį rasite, galite tiesiogiai redaguoti raktą,
 • jei nerandate įrašo, pasirinkite Control,
 • dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite bet kurią erdvę, esančią dešinėje ekrano pusėje, ir pasirinkite New > DWORD,
 • ServicesPipeTimeout ir nustatykite vertę 180000,
 • išsaugokite pakeitimus ir išeikite,
 • iš naujo paleiskite kompiuterį.

2. Patikrinkite, ar nėra sisteminių failų problemų

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 1. Paieškoje įveskite CMD ir iš rezultatų pasirinkite Run as administrator,
  CMD
 2. atsidarius komandų eilutei, vykdykite šias komandas po vieną ir įsitikinkite, kad jos įvykdytos:
  scf /scannow
  DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth
 3. po kiekvienos komandos paspauskite Enter,
  Komandinės eilutės langas
 4. iš naujo paleiskite kompiuterį.

3. Gaukite programos nuosavybės teises

 • Raskite programos, kuri sukelia problemų, aplanką,
 • paspauskite dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite Properties,
 • eikite į skirtuką Security tab ir apačioje spustelėkite Advanced,
  Išplėstinės savybės
 • paspauskite Change,
 • dabar įveskite savo vartotojo vardą ir spustelėkite Check Names,
  Pakeiskite leidimus
 • spustelėkite Advanced, o kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Find Now,
 • pasirinkite savo paskyrą ir paspauskite OK,
 • Pažymėkite eilutę Replace owner on subcontainers and objects,
 • įgalinkite parinktį Replace all child object permission entries with inheritable permission entries from this object,
  Pakeiskite nuosavybės teisę
 • paspaudę Apply uždarykite Properties ir vėliau vėl atidarykite,
 • eikite į Security skirtuką ir spustelėkite Advanced,
 • spustelėkite Add, kurį rasite ekrano apačioje,
 • pasirinkite Select principle,
 • įveskite paskyros pavadinimą,
 • dabar patikrinkite visus leidimus (suteikdami pilną kontrolę) ir paspauskite OK,
 • pažymėkite Replace all child object permission entries with inheritable permission entries from this object ir paspauskite Apply,
 • uždarykite failus ir iš naujo paleiskite kompiuterį.

4. Atnaujinkite „Windows“

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Eikite į Settings paspausdami Start mygtuką ir surasdami krumpliaračio piktogramą,
 • Settings lange paspauskite Update & Security,
 • spustelėkite Check for updates ir leiskite sistemai patikrinti, ar nėra atnaujinimų,
 • įdiekite naujinimus.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip ištaisyti „Error 1053: The service did not respond to the start or control request in a timely fashion“?"