Kaip ištaisyti HP spausdintuvo klaidas Mac kompiuteryje?

Klausimas

Problema: Kaip ištaisyti HP spausdintuvo klaidas Mac kompiuteryje?

Sveiki. HP spausdintuvas mane nuvilia. Naudojuosi Mac kompiuteriu ir jis nesugeba rasti įrenginio. Spausdintuvas nepasiekiamas, nespausdina dokumentų net kai prisijungia. Ar tai susiję su sistema ar su pačiu spausdintuvu?

Patvirtintas atsakymas

Kaip ištaisyti įvairias HP spausdintuvo klaidas Mac kompiuteryje

Naudotojai ėmė skųstis šia problema, nes susiduria su iššokančiomis žinutėmis, spausdintuvo neveikimu. Mac kompiuterių naudotojai praneša apie problemas Catalina ir Mojave versijų įrenginiuose. Didelė dalis pranešimų iš nepatenkintų vartotojų teigia apie tiesiog nustojusius veikti HP spausdintuvus. Senesnės versijos, panašu, kad nesusiduria su tokiomis problemomis.

HP spausdintuvams neatlliekant funkcijų, vartotojai nebūna patenkinti, bet galima viruso ataka gąsdina vartotojus dar labiau, nes kartais iššokančios žinutės praneša apie galimas infekcijas, kenkėjiškas programas. Sistemos pranešimai teigia, kad virusas galimai pasiekė jūsų kompiuterį ir kenkie programų bei atskirų įrenginių veikimui.

Jei tai tikrai susiję su nepageidaujamomis programomis ar virusais, ištaisyti HP spausdintuvo klaidas Mac kompiuteryje galite naudodami įrankiais, kurie derinami su macOS ir gali patikrinti kompiuterį, pašalinti netinkamas ar kenksmingas aplikacijas. Nepatvirtintos programos ar net komponentai, kurie kelia įtarimų saugumo programoms gali kelti problemas ir sistemos žinutės praneša apie nepageidaujamą veiklą.

Maža tikimybė, kad jūsų kompiuteris ar spausdintuvas yra apkrėsti kibernetinio viruso. Jums reiktų atsižvelgti į tai ar visi draiveriai, reikalingos progrmaos ir failai yra įrašyti įrenginyje. Taip užtikrinsite reikalingą ir patikimą ryšį su spausdintuvu. Visi sertifikatai ir aplikacijos turėtų būti atnaujinti laiku ir priklausyti HP įrangos gamintojams.

Galimos HP spausdintuvo klaidos žinutės, kurios pasirodo ekrane praneša apie šiuos procesus:

 • hpPostProcessing.bundle
 • hpdm.framework
 • HPDeviceMonitoring.framework
 • ScanEventHandler.app
 • hpPostProcessing.bundle
 • hplaserjetzjs.bundle
 • hpraster.bundle.

Tokie procesai kelia problemas susijusias su seritfikatų trūkumu ir programinės įrangos veikimu. HP spausdintumo problemos gali būti ištaisytos kai rasite tinkamus draiverius, kitus failus, atnaujinsite visus reikalingus procesus. Tam jums gali tekti išinstaliuoti esamus įrenginius ar imtis kitų veiksmų.Vienas iš būdų tokioms porblemos spręsti yra visko perinstaliavimas, nes vienas paveiktas ar netinkamas failas sukelia nemazai žalos. Tam paruošėme kelis žingsnius instrukcijose žemiau.

Kaip ištaisyti įvairias HP spausdintuvo klaidas Mac kompiuteryje

Kaip ištaisyti HP spausdintuvo klaidas Mac kompiuteryje

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Įmanoma ištaisyti įvairias HP spausdintuvo klaidas Mac kompiuteryje, bet tai priklauso nuo problemų priežasties ar galimo sutrikimo, programinės įrangos problemų. Iššokančios žinutės gali dingti jei atnaujinsite draiverius, įrašysite reikiamus arba ištrinsite netinkamus. Taip HP įrenginiai galės veikli ir prisijungti nesunkiai. Tokius dalykus su failais, netinkamu programų veikimu automatiškai gali padėt išspręsti FortectMac Washing Machine X9 programa. Tai gali būti ir problemų išvengianti aplikacija nes nepageidaujamos programos aptinkamos joms dar nepalikus žalos. Galte rasti programų, kurios yra labiau kaip saugumo įrankiai, antivirusinės programos. Taip sistema bus saugi nuo virusų ir kitų kenkėjų, kurie veikia kompiuterį iš vidaus.

Išinstaliuokite esamą HP spausdintuvą iš macOS

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Eikite į Apple meniu ir raskite System preferences.
  Raskite įrenginius sujungtus su kompiuteriu
 • Tada rinkitės Printers and Scanners
 • Pasirinkite HP spausdintuvą it tada mygtuką, kuris pašalins įrenginį
  Patikrinkite HP spausdintuvą
 • Patvirtinkite spausdami Delete Printer.
  Ištrinkite įrenginį

Ištrinkite HP spausdintuvo failus norėdami ištaisyti HP spausdintuvo klaidas Mac kompiuteryje

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Naudokitės Finder funkcija ir spauskite View > Show View Options
 • padėkite varnelę prie Show Library Folder
 • Rinkitės Go ir tada Go to Folder ekrano viršuje
  Pašalinkite HP aplanką
 • Įrašykite ~/Library ir spauskite Go
 • Pasirinkite Printers ir ištrinkite aplanką.

Įrašykite bendrinius draiverius

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Naudokitės HP Easy Admin programa.
 • Patvirtinkite parsisiuntimą ir paleiskite HP_Easy_Admin.app aplanką.
  Leiskite failams siųstis
 • Sutikite su sąlygomis
 • Pasirinkę modelį ir kalbą, šalį galėsite pasirinkti Essential Software ir HP Easy Scan.
 • Tada galėsite parsisiųsti.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Mac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
- patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip ištaisyti HP spausdintuvo klaidas Mac kompiuteryje?"