Problema: Laba diena. Bandžiau atnaujinti savo kompiuterio sistemą iš „Windows 7“ į „Windows 10“, naudodamas „Media Creation Tool“, bet gavau 0x80072F8F – 0x20000 klaidos kodą. Gal žinote ką tai reiškia ir ką turėčiau daryti? Būčiau labai dėkingas už patarimus.
Patvirtintas atsakymas
„Windows“ yra operacinė sistema, naudojama visame pasaulyje. Ji turi patogią sąsają, daugybę tinkinimo galimybių, integruotus trikčių šalinimo įrankius ir kitas puikias savybes. Kadangi „Microsoft“ reguliariai išleidžia naujas sistemos versijas, vartotojai nori laiku atnaujinti naudojamą sistemą. Tam jie gali pasitelkti programą, vadinamą „Media Creation Tool“.
Neseniai kai kurie žmonės bandė naujovinti turimą sistemą į naujesnes „Windows“ versijas, pavyzdžiui, iš „Windows 7“ į „Windows 10“, bet susidūrė su problemomis. Vartotojai praneša gavę 0x80072F8F – 0x20000 klaidos kodą. Kai kurie internautai mano, kad klaida yra susijusi su TLS saugos protokolais, mat dalis vartotojų gali turėti senesnę versiją – TLS 1.0, kuri nebetinka, norint sėkmingai atnaujinti sistemą.
Taigi, norint pataisyti „Media Creation Tool“, dažnai užtenka įjungti naujesnes versijas – TLS 1.1 ir TLS 1.2. Jei visgi saugumo protokolai nėra šios problemos kaltininkai, „Windows“ gali nepavykti atnaujinti ir dėl kitų priežasčių. Pavyzdžiui, taip nutinka dėl trečiosios šalies saugos programos trukdžių, trūkstamų registro raktų, netinkamai veikiančių naujinimo komponentų ir panašiai.
Žemiau pateikiame 6 būdus, kurie turėtų padėti ištaisyti „Media Creation Tool“ 0x80072F8F – 0x20000 klaidos kodą. Atminkite, kad rankinis trikčių šalinimas gali būti ilgas procesas, todėl norint išvengti gaišaties, siūlome pabandyti naudoti sistemos priežiūros įrankį, pvz., FortectMac Washing Machine X9. Jis gali automatiškai išspręsti daugumą sistemos klaidų, BSOD, sugadintų failų ir registro problemų. O jeigu norite visus veiksmus atlikti rankiniu būdu, vadovaukitės toliau pateiktomis nuosekliomis instrukcijomis.
Kai kurios saugos programos gali būti nesuderinamos su „Microsoft“ serveriais ir duomenų paketais, klaidingai suvokdamos šiuos serverius kaip nesaugius. Taigi žinoma, kad tokios programinės įrangos pašalinimas padėjo kai kuriems vartotojams bandant atnaujinti „Windows“.
Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsUpdate\Auto Update
net stop bits
net stop wuauserv
net stop appidsvc
net stop cryptsvc
Background Intelligent Transfer Service
Server
Workstation
TCP/IP NetBIOS Helper
IKE and AuthIP IPsec Keying Modules
Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\WinHttp] „DefaultSecureProtocols”=dword:00000a00 [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\WinHttp] „DefaultSecureProtocols”=dword:00000a00 [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SecurityProviders\SCHANNEL\Protocols\TLS 1.1\Client] „DisabledByDefault”=dword:00000000 „Enabled”=dword:00000001 [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SecurityProviders\SCHANNEL\Protocols\TLS 1.2\Client] „DisabledByDefault”=dword:00000000 „Enabled”=dword:00000001
sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:
Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.
Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.
Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų.
Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip ištaisyti „Media Creation Tool“ 0x80072F8F – 0x20000 klaidos kodą?"
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.