Kaip ištaisyti neveikiančią Drag and Drop funkciją Windows 10 sistemoje?

Problema: Sveiki, kažkas yra ne taip su mano kompiuteriu. Nežinau tiksliai kas nes nesuvokiu kame bėda. Negaliu tempti ir paleisti failų kai noriu perkelti į kitą aplanką. Turiu kopijuoti ir tada „paste“ visus failus. iki šiol Drag and Drop veikė puikiai ir galėjau viską greitai susitvarkyti. Naudojuosi kompiuteriu su Windows 10 operacine. Gal turit patarimų?

Patvirtintas atsakymas

Kaip ištaisyti neveikiančią Drag and Drop funkciją Windows 10 sistemojeGalima ištaisyti neveikiančią Drag and Drop funkciją Windows 10 sistemoje kai negalite tempti failų į norimą aplanką.

Kaip ištaisyti neveikiančią Drag and Drop funkciją Windows 10 sistemoje nėra naujas klausimas ne ši funkcija yra naudojama kiekvieno kompiuterio savininko bent kartą gyvenime. Net jei naudojatės įrenginiu rėtai tai yra greita ir patogi išeitis norint perkelti ar kopijuoti failus iš vieno aplanko į kitą. Taip galite tvarkyti aplankus, failus ir sistemos vietas nesunkiai spaudinėdami tik vieną pelės klavišą.

Deja, naujausios Windows operacinės sistemos naudotojai skundžiasi, kad sistema sutrikusi ir ieško būdų ištaisyti neveikiančią Drag and Drop funkciją. Kopijuojant kiekvieną failą ir renkantis naują vietą jam galima pasiekti tą patį rezultatą, bet tai reikalauja daugiau klavišų paspaudimų ir nėra taip greita.

Problema su neveikiančia Drag and Drop funkcija yra ne tik tai, kad negalima pasirinkti ir nutempti failų, bet nutempti failai dingsta ir reikia jų papildomai ieškoti kai jie atsiranda ne norimame aplanke, o kažkur kitur. Vartotojai mano, kad jų failai dingo kažkur sistemoje ar buvo ištrinti. Todėl ši Drag and Drop funkcija kelia daug klausimų. Tačiau šių problemų galima atsikratyti.

Vartotojai internetiniuose forumuose dažniausiai ir skundžiasi ne tuo, kad toks metodas neveikia, bet faktu, kad nėra aišku kodėl ir kaip ištaisyti neveikiančią Drag and Drop funkciją. Tokie sutrikimai gali būti iššaukti tam tikrų programų netinkamo įrašymo ar sutrikusio darbo. Vienas paprasčiausių būdų problemai pašalinti galėtų būti pilnas kompiuterio perkrovimas, bet dažnai tai nepadeda.

Jei jau bandėte ištaisyti neveikiančią Drag and Drop funkciją Windows 10 sistemoje ją perkraudami ir tai nepadėjo pasitelkite toliau paaiškinamus metodus. Pirmiausia tokio sutrikimo priežastimi gali tapti ir programų veikimas. Jei susidūrėte su kitais keistais kompiuterio trukdžiais jums gali reikėti patikrinti ar net pakeisti kai kuriuos nustatymus ar įrenginio funkcijas.

Kaip ištaisyti neveikiančią Drag and Drop funkciją Windows 10 sistemoje

Kaip ištaisyti neveikiančią Drag and Drop funkciją Windows 10 sistemoje

Ištaisyti neveikiančią Drag and Drop funkciją Windows 10 sistemoje gali tekti naudotojams, kurie atnaujino savo Windows įrenginius iš Windows 7 ar Windows 8 versijos į Windows 10. Netesingai įrašytos ar atnaujintos funkcijos gali paveikti įrenginį ir iššaukti tokius sutrikimus. Ekspertai daugiausiai teigia, kad Windows Explorer funkcijos sutrikimai yra šio Drag and Drop įrankio neveikimo priežastis.

Net jei nežinote konkrečios priežasties kodėl sutriko ši tempimo ir paleidimo funkcija įrenginyje, pirmiausia automatiniu būdu patikrinkite sistemą su Fortect. Tokie įrankiai gali parodyti jei sistemoje yra spragų ar pažeistų failų, programų, kurie sukelia tokias problemas kaip neveikiančios paprastos funkcijos. Tokia programa gali net automatiškai išspręsti bėdas atnaujindama failus ar juos pakeisdama naujais iš savo duomenų bazės skirtos Windows sistemos dalims.

Perkraukite Windows Explorer procesą

Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect programos versiją.

Jei jūsų darbalaukis taps juodu ar laikinai dings failai ir aplankai, neišsigąskite. Visos funkcijos grįš į normalia vietas kai baigsite su sekančiais žingsniais:

 • Atidarykite užduočių tvarkytuvą. (Ctrl + Alt + Delete)
 • Aitidarykite Details skiltį ir raskite explorer.exe procesą.
 • Paspauskite dešinį pelės klavišą ir pasirinkite End process tree.
  End process funkcija užduočių tvarkytuve
 • Atidarykite File skiltį ir rinkitės Run new task.
 • Įveskite explorer ir spauskite OK. Procesas turėtų persikrauti ir darbalaukis grįžti į normalią būseną.

Redaguokite Windows registry norint ištaisyti neveikiančią Drag and Drop funkciją

 • Spauskite Windows ir R mygtukus.
 • Įrašykite regedit lange ir spauskite OK.
  Atsidarykite regedit funkciją
 • Raskite HKEY_CLASSES_ROOT kairėje ir du kart spauskite pele.
 • Raskite CLSID ir spauskite du kartus pele.
 • Suraskite {679f85cb-0220-4080-b29b-5540cc05aab6} reikšmę, spauskite Ctrl ir F ir įveskite 5540cc05aab6
 • Statuso linijoje turėtumėte matyti HKEY_CLASSES_ROOT\\\\CLSID\\\\{679f85cb-0220-4080-b29b-5540cc05aab6}.
  Tvarkykite registro reikšmes
 • Raskite Attributes ir du kart paspaudę įveskite a0100000 reikšmę.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - IT specialistas

Linas Kiguolis yra kvalifikuotas IT specialistas, mėgstantis dalintis savo žiniomis apie Windows bei Mac operacinių sistemų problemas. Lino įžvalgos neretai padeda kitiems SaugusPC komandos nariams greičiau surasti tinkamus sprendimus puslapio lankytojų problemoms spręsti.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip ištaisyti neveikiančią Drag and Drop funkciją Windows 10 sistemoje?"