Kaip ištaisyti OpenGL 1281 klaidą?

Klausimas

Problema: Kaip ištaisyti OpenGL 1281 klaidą?

Laba diena. Kiekvieną kartą, kai tik įjungiu Minecraft, gaunu OpenGL klaidą 1281. Ji vis iššoka ir aš nežinau kaip tai sutvarkyti. Išvis, net nesuprantu ką daro Minecraft OpenGL. Ar čia problema su pačiu žaidimu, ar aš kažką darau ne taip? Kai tai išspręsti? 

Patvirtintas atsakymas

Minecraft OpenGL 1281 klaidos taisymas

OpenGL 1281 yra gan dažna klaida, apie kurią praneša vartotojai, klausinėdami ne tik apie šią problemą, bet ir apie patį procesą. OpenGL yra žaidimo nuostata, kuri padeda jam veikti greičiau ir stengiasi, kad kompiuteryje žaidimas veiktų sklandžiau. Dirbdamas Minecraft žaidime, šis procesas turėtų tiesiogiai sumažinti operacinės sistemos atvaizdavimo apkrovą.

Minecraft OpenGL klaida 1281 suaktyvinama dėl parinkties, kuri turėtų užtikrinti, jog žaidimas naudos GPU tik tada, kai bus taikomas tiesioginis žaidėjo vaizdas. Yra ir kitų kodų, kurie gali iššokti drauge su OpenGL ir taip nuolat erzinti vartotojus. Tačiau visas šias klaidas galima ištaisyti.

Minecraft klaida, kai iššoka „OpenGL error 1281“ perspėjimas, daugeliui vartotojų sukelia klausimų ir jie nežino nei kas įvyko, nei ką daryti toliau. Tam, kad žaidėjai galėtų pagerinti našumą, parinktis pagal numatytuosius nustatymus būna įjungta. O pagrindinė priežastis, kodėl atsiranda ši klaida, yra vykdomi trečiųjų šalių kintamieji ar moduliai.

OpenGL klaida 1281 gali būti susijusi su šešėliuoklėmis (ang. shaders) – grafiniais parametrais, kuriuos vartotojas dažniausiai įkelia modifikuotame Minecraft. Kitaip tariant, klaidą sukelia sugedę arba netinkami nustatymai. Be to, ta pati klaida gali pasirodyti ir dėl sinchronizavimo problemų, atnaujinimų, senų failų. Vertėtų nepamiršti ir apie Java scenarijų naudojimą žaidimo programoje. Jei šie Java reikalavimai yra įdiegiami automatiškai, gali būti, kad kai kurie failai bus palikti ir tuomet iššoks 1281 klaida.

Minecraft OpenGL 1281 klaidos taisymas

Gera žinia, kad tokius nesuderinamumo klausimus visgi galima išspręsti. Taigi, neišsigąskite manydami, kad jūsų žaidimas yra užkrėstas, nes ekrane rodoma Minecraft OpenGL 1281 klaida. Kaip minėjome, šios klaidos priežastis veikiausiai susijusi tik su blogai nustatytais parametrais ar kitomis smulkmenomis, kurias sutvarkysite atlikdami kelis veiksmus, pateiktus mūsų instrukcijose.

Kaip ištaisyti OpenGL 1281 klaidą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Minecraft OpenGL 1281 klaida yra gan dažna ir su ja labiausiai susiduria tie žmonės, kurie žaidžia pilnai modifikuotą Minecraft. Deja, tačiau visada egzistuoja tikimybė, jog moduliai prieštaraus jūsų žaidimo programai.

Prieš ieškodami būdų, kaip pašalinti šią klaidą, pirmiausia turėtumėte įsitikinti, kad problemos ar papildomų nesklandumų nesukelia failai ar sistemos klaidos. Tai galite lengvai padaryti naudodamiesi FortectMac Washing Machine X9 ar panašia patikima programa. Tuomet įsitikinkite, jog esate prisijungęs kompiuteryje kaip administratorius ir galite aktyvinti interneto ryšį. Po šių veiksmų jau galite išmėginti toliau pateiktus sprendimus.

Pašalinkite visas šešėliuokles

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Šešėliuoklės (ang. shaders) – tai Minecraft priedai, leidžiantys žaidėjams nustatyti vietoves ir kitus nustatymus. Kadangi tai yra mini modai, kurie gali pakeisti kai kurias parinktis, kai šešėliuoklės naudoja programos išteklius, todėl gali būti nesuderinami su kitais moduliais. Galite pabandyti juos išjungti ar iškirpti ir įklijuoti į kitą vietą, jei manote, kad galbūt vėliau vėl norėsite juos naudoti.

Atnaujinkite tvarkykles, jei norite išspręsti OpenGL 1281 klaidą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Jei neturite kantrybės ar laiko, galite atnaujinti tvarkykles (ang. drivers) automatiškai, naudodamiesi trečiųjų šalių programomis. Bet tokiu atveju rizikuojate, jog vietoj tinkamos tvarkyklės atnaujinimo priemonės gausite nesąžiningą įrankį, priskiriamą potencialiai nepageidaujamų programų kategorijai.

Jei visgi norite atnaujinti tvarkykles rankiniu būdu, jums reikės apsilankyti vaizdo plokštės gamintojo interneto puslapyje ir jame rasti naujausią atitinkamą tvarkyklę savo kompiuteriui. Atsisiųskite ir įdiekite tvarkyklę kompiuteryje, tik nepamirškite atkreipti dėmesį į visas detales.

Išjunkite Show GL klaidas

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Būdami Minecraft atidarykite Options,
 • raskite Video settings, o tada eikite į Others,
  GL klaidų rodymo parinktis
 • spustelėkite Show GL errors išjunkite parinktį, pasirinkdami OFF,
 • išsaugokite nustatymus paleisdami žaidimą iš naujo.

Atnaujinkite OptiFine, jei norite sutvarkyti OpenGL 1281 klaidą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

OptiFine yra viena iš trečiųjų šalių programų, galinti sukelti problemas ir šią konkrečią klaidą. Norėdami atnaujinti programą, atlikite šiuos veiksmus:

 • eikite į OptiFine atsisiuntimo centrą,
 • suraskite naujausią versiją ir ją atsisiųskite,
  Trečiųjų šalių programos atnaujinimas
 • vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas ir užbaikite įdiegimą,
 • norėdami užtikrinti pakeitimus, iš naujo paleiskite kompiuterį.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip ištaisyti OpenGL 1281 klaidą?"