Kaip ištaisyti „PuTTy Fatal Error: Network Connection timed out“ klaidą?

Problema: Sveiki. Bandžiau naudoti „PuTTy“, kas pasiekčiau nuotolinį serverį, bet gavau „Fatal Error: Network Connection timed out“ klaidą. Aš niekada anksčiau nesusidūriau su tokiomis problemomis ir nežinau, kas nutiko. Gal galite patarti, kaip tai ištaisyti?

Patvirtintas atsakymas

„PuTTy“ yra nemokama atvirojo kodo terminalo emuliatoriaus programa, leidžianti vartotojams prisijungti prie nuotolinių kompiuterių naudojant įvairius protokolus, tokius kaip SSH, Telnet ir SCP. Ją dažniausiai naudoja sistemų administratoriai ir kūrėjai norėdami nuotoliniu būdu pasiekti ir valdyti serverius, tinklo įrenginius ir kitų tipų kompiuterių sistemas.

„Fatal Error: Network connection timed out“ yra klaidos pranešimas, kuris gali atsirasti naudojant „PuTTy“ prisijungimui prie nuotolinio serverio. Šis klaidos pranešimas rodo, kad „PuTTy“ nepavyko užmegzti ryšio su nuotoliniu serveriu per nurodytą laiką. Taip gali nutikti dėl įvairių priežasčių, tokių kaip ugniasienės blokas, neteisinga serverio konfigūracija arba tinklo ryšio problemos

Ši klaida gali paveikti vartotojus įvairiais būdais, atsižvelgiant į tai, ką jie bando padaryti. Pavyzdžiui, jei sistemos administratorius bando nuotoliniu būdu pasiekti ir valdyti serverį, ši klaida gali neleisti jam atlikti svarbių užduočių. Panašiai, jei kūrėjas bando nuotoliniu būdu pasiekti serverį, kad išbandytų ir įdiegtų kodą, ši klaida gali trukdyti užbaigti savo darbą.

Galimi šios problemos sprendimai gali apimti ugniasienės nustatymų patikrinimą, serverio konfigūracijos patikrinimą ir internetinio ryšio trikčių šalinimą. Be to, vartotojai taip pat gali patikrinti savo vietinį tinklą, pvz., maršrutizatorių ar modemą, kad įsitikintų, jog ten nėra problemų. Kai kuriais atvejais gali prireikti susisiekti su serverio administratoriumi arba prieglobos paslaugų teikėju dėl tolesnės pagalbos.

Kaip ištaisyti „PuTTy Fatal Error: Network Connection timed out“ klaidą?

Šiame vadove rasite 6 problemos sprendimo būdus, kurie turėtų padėti ištaisyti „PuTTy Fatal Error: Network Connection timed out“ klaidą. Taip pat gali būti, kad „PuTTy“ klaidą gali sukelti kai kurios „Windows“ operacinės sistemos problemos, pvz., sugadinti failai.

Jie gali sukelti įvairių problemų, susijusių su tinklo ryšiais, įskaitant trukdyti PuTTy užmegzti ryšį su nuotoliniu serveriu. Jei norite tai patikrinti, galite naudoti patikimą sistemos priežiūros įrankį, pvz., FortectMac Washing Machine X9, kuris gali ištaisyti daugumą sistemos klaidų, BSOD[1], registro problemų[2] arba išvalyti slapukus ir talpyklą[3]. Kitu atveju vadovaukitės toliau pateiktomis nuosekliomis instrukcijomis.

1 būdas. Susisiekite su tinklo administratoriumi

Prieš bandant pašalinti bet kokias maršrutizatoriaus problemas, rekomenduojama susisiekti su sistemos administratoriumi, nes saugumo sumetimais jis neseniai galėjo pakeisti leidimus. Tai galima lengvai išspręsti susisiekus su sistemos administratoriumi.

2 būdas. Įsitikinkite, jog įjungtas SSH ryšys

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

„Network Connection timed out“ klaida gali atsirasti, jei įrenginyje, prie kurio bandote prisijungti, yra išjungtas SSH. Norėdami išspręsti šią problemą, įsitikinkite, kad įrenginio nustatymuose įjungtas SSH. Pavyzdžiui, „Raspberry Pi“ galite įjungti SSH eidami į Configuration > Interfaces > ssh. Procesas gali skirtis priklausomai nuo jūsų naudojamo įrenginio, tačiau tikslas yra tas pats, t. y., įjungti SSH ir sukurti veikiantį tinklo ryšį per „PuTTy“.

3 būdas. Išjunkite „Windows Defender Firewall“

  • Spustelėkite Start ir pasirinkite Settings,
  • atidarykite Update and Security,
  • atidarykite Windows Security,
  • atidarykite Firewall and network protection,
  • pasirinkite pageidaujamą tinklo tipą (Public, Private, arba Domain Network),
  • išjunkite Windows Defender Firewall.

„Windows Defender Firewall“

Pastaba: gali reikėti išjungti ugniasienę (ang. firewall) iš trečiosios šalies antivirusinės programos, jei ji veikia jūsų kompiuteryje. Tai galima padaryti prisijungus prie programos nustatymų ar nuostatų ir ieškant ugniasienės išjungimo pasirinkimo.

4 būdas. Patikrinkite domeno įrašus

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Dirbant su nauju serveriu ir nauju domenu, dėl neteisingo DNS serverio adreso domeno nustatymuose gali atsirasti „network error: connection refused“ klaida. Dauguma domenų registratorių leidžia nukreipti savo domeną į trečiosios šalies prieglobos paslaugų teikėją naudojant vardo serverį. Jei įdiegėte tik serverį ir nepakeitėte vardų serverio, galite susidurti su šia klaida.

Norėdami išspręsti šią problemą, prisijunkite prie domeno vardo teikėjo ir patikrinkite vardo serverio nustatymus, kad įsitikintumėte, jog jie nukreipia į jūsų prieglobos paslaugų teikėją.

5 būdas. Patikrinkite į juodąjį ir baltąjį sąrašą įtrauktus IP adresus

„Network error: connection refused“ klaida gali atsirasti, jei sistemos administratorius apribojo ryšius ir leidžia tik žinomus IP adresus, kurie yra įtraukti į baltąjį sąrašą konfigūracijos faile. Jei pasikeitė jūsų IP adresas arba esate naujokas, gali tekti paprašyti tinklo administratoriaus padaryti išimtį jūsų IP.

Be to, ši problema gali kilti, jei tinklo administratorius netyčia įtraukė jūsų IP adresą į juodąjį sąrašą. Todėl svarbu susisiekti su tinklo administratoriumi ir išsiaiškinti, ar tai yra problemos priežastis ir ar galima padaryti išimtį.

6 būdas. Išbandykite kitus metodus

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
  1. Iš naujo paleiskite SSH serverį arba perkraukite serverius.
  2. Susisiekite su asmeniu, kuris nustatė serverį ir pasiteiraukite apie bet kokius numatytojo prievado pakeitimus.
  3. Jei naudojate pilnai prižiūrimą serverį, susisiekite su prieglobos paslaugų teikėjo komanda
  4. Apsvarstykite galimybę vietoj „PuTTY“ naudoti alternatyvius SH terminalus.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltiniai
Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip ištaisyti „PuTTy Fatal Error: Network Connection timed out“ klaidą?"