Kaip ištaisyti „Retrieving data, wait a few seconds and try to cut or copy again“ klaidą?

Klausimas

Problema: Kaip ištaisyti „Retrieving data, wait a few seconds and try to cut or copy again“ klaidą?

Sveiki. Benaudojant „Excel“ programą man reikėjo nukopijuoti tekstą į kitą laukelį. Bet kai pamėginau tą tekstą įklijuoti, man nieko neišėjo. Tiesiog „Excel“ parodė klaidos pranešimą: „Retrieving data, wait a few seconds and try to cut or copy again“. Kodėl taip nutiko ir ką man daryti?

Patvirtintas atsakymas

 „Retrieving data, wait a few seconds and try to cut or copy again“ klaida „Retrieving data, wait a few seconds and try to cut or copy again“ klaida pastebima gan dažnai.

„Retrieving data, wait a few seconds and try to cut or copy again“ klaida erzina viso pasaulio vartotojus. Ši problema gali pasitaikyti bandant įklijuokit nukopijuotus duomenis iš Excel Worksheet į kitą programą, dokumentą ar kitą Excel programos versiją. Ši klaida taip pat buvo pastebėta bandant nukopijuoti tekstą iš internetinės Excel versijos į darbalaukio Excel.

Gavus duomenis, palaukus kelias sekundes ir po to pabandžius iškirpti ar dar kartą juos nukopijuoti, bus rodomas klaidos pranešimas, o ne duomenys, kurie turėjo būti įklijuoti į naują laukelį. Nors gali atrodyti, kad ši problema gali būti susijusi su tam tikra Excel ar operacinės sistemos versija, tačiau tai netiesa.

„Retrieving data, wait a few seconds and try to cut or copy again“ klaida atsiranda dėl gan paprastos priežasties – ji susijusi su duomenų sinchronizavimo procesu. Gan ilgai visos Microsoft Office programos buvo naudojamos neprisijungus ir jose nebuvo jokių papildomų funkcijų, kurias būtų galima išplėsti per internetą.

Deja, tačiau Windows XP ir kitos versijos mėgdavo „užlūžti“ ir visi skaičiuoklės duomenys galėjo būti lengvai prarandami. Norėdami išspręsti šią problemą, Microsoft pradėjo sinchronizuoti visus į programą įrašytus duomenis, kad būtų sukuriamos atsarginės kopijos. Kitaip tariant, kiekvieną kartą, kai keičiate dokumentą, ta informacija taip pat perkeliama į internetinį serverį. Taigi, kiekvieną kartą, kai bandote nukopijuoti ar iškirpti ir po to įklijuoti tam tikrus duomenis, jei toks veiksmas nepavyksta, gaunate „Retrieving data, wait a few seconds and try to cut or copy again“ klaidos pranešimą.

„Wait a Few Seconds and Try to Cut or Copy Again“ klaidos ištaisymas

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Mes pateikiame kelis skirtingus būdus, kurie gali padėti išspręsti „Retrieving data, wait a few seconds and try to cut or copy again“ problemą. Žvilgtelėkite į juos visus ir išsirinkite sau tinkamiausią.

Visgi, jeigu joks iš pateiktų variantų nepadėjo, nors išbandėte juos visus, turime jums dar vieną sprendimą. Pamėginkite nuskaityti visą kompiuterio sistemą su Reimage. Ši programa aptiks įtartinus komponentus ar programinę įrangą, kurie gali kelti problemą, ir padės automatiškai ištaisyti „Retrieving data, wait a few seconds and try to cut or copy again“ klaidą.

1 būdas. Pamėginkite naudoti kitą naršyklę

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

IT ekspertai pastebėjo, jog dažniausiai „Retrieving data, wait a few seconds and try to cut or copy again“ klaidą gauna Internet Explorer ir Microsoft Edge naršyklių naudotojai. Jei naudojate vieną iš šių naršyklių ir niekaip negalite atsikratyti problemos, turėtumėte apsvarstyti galimybę įdiegti kitą, pavyzdžiui, Google Chrome ar Mozilla Firefox.

2 būdas. Atsisiųskite dokumento kopiją, naudojamą neprisijungus prie interneto

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Jeigu naudojate internetinę programos versiją, tiesiog atsisiųskite kopiją, kuri veikia neprisijungus ir atlikite pakeitimus savo kompiuteryje. Tą padarysite labai paprastai:

  1. atidarykite dokumentą, kuriame gaunate klaidos pranešimą,
  2. spustelėkite File ir pasirinkite Save as,
  3. pasirinkite Download a Copy.

3 būdas. Iš naujo įklijuokite tekstą, jei norite pašalinti „Retrieving data, wait a few seconds and try to cut or copy again“ klaidą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Tai yra vienas paprasčiausių būdų, kaip ištaisyti „Retrieving data, wait a few seconds and try to cut or copy again“ klaidą klaidą. Juk tai beveik nereikalauja jokių pastangų – tereikia tik pakartoti tą patį veiksmą dar kartą. Kai kuriems vartotojams užtenka tik tokio paprasto žingsnio, jog išspręstų problemą.

  1. Atžymėkite laukelius, kuriuos bandėte kopijuoti/įklijuoti,
  2. palaukite (turėtų pakakti maždaug minutės),
  3. vėl pasirinkite laukelius, kuriuos norite nukopijuoti, ir pabandykite juos įklijuoti kitur.

4 būdas. Atidarykite internetinę programą darbalaukio Excel versijoje

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Jei susidūrėte su čia programa naudodamiesi internetine Excel versija, pamėginkite failą atidaryti naudodami darbalaukio versiją. Kai kuriems vartotojams toks sprendimo būdas puikiai tiko, tad galbūt padės ir jums.

  1. Atidarykite internetinę Excel programą,
  2. eikite File —> Save as (Download as) —> Microsoft Excel,
  3. palaukite, kol failas bus atsisiųstas, ir atidarykite jį naudodami darbalaukio Excel versiją.

Jei atliksite visus veiksmus kaip parašyta instrukcijose, turėtumėte sugebėti sėkmingai nukopijuoti ir įklijuoti duomenis negaudami „Retrieving data, wait a few seconds and try to cut or copy again“ klaidos.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip ištaisyti „Retrieving data, wait a few seconds and try to cut or copy again“ klaidą?"