Problema: Susidūriau su erzinančia problema. Gal žinote, kaip pataisyti ar išvis rasti įrašą, kurį pašalina „Facebook“ ir išmeta „Sorry, this content isn’t available at the moment. The link you followed may have expired, or the Page may only be visible to an audience that you aren’t in.“ klaidą? Perspėjime rašoma, kad nuoroda nebegalioja arba jos nemato auditorija, kuriai priklausau, tačiau esu įsitikinęs, jog tai nėra tiesa.
Patvirtintas atsakymas
„Facebook“ yra socialinio tinklo paslauga, pradėta dar 2004 metais kaip internetinė bendravimo platforma, skirta žmonėms iš viso pasaulio. Nuo jos išleidimo 2004 metais, platforma išaugo ir tapo viena didžiausių socialinių tinklų svetainių internete, turinti daugiau nei 2 milijardus vartotojų visame pasaulyje.
„Facebook“ leidžia savo vartotojams kurti profilius, įkelti nuotraukas ir vaizdo įrašus, siųsti žinutes ir palaikyti ryšį su draugais ir šeima. Platforma taip pat suteikia įmonėms įrankius reklamuoti savo produktus ar paslaugas bei leidžia joms bendrauti su klientais. Šis socialinis tinklas taip pat siūlo daugybę kitų paslaugų, tokių kaip žaidimai, renginiai, grupės ir puslapiai. „Facebook“ taip pat naudojama kaip platforma dalytis naujienų straipsniais ir vaizdo įrašais su draugais bei sekėjais.
Nepaisant to, kad ji tokia populiari, platforma visgi neišvengia problemų, o kai kurios iš jų išlieka daugelį metų. „Sorry, this content isn't available right now“ klaida yra tik viena iš tų, su kuriomis vartotojai susiduria bent nuo 2019 metų. Ši klaida sutinkama net ir dabar.
Klaida gali įvykti naudojant bet kokį įrenginį ar platformą, įskaitant „Windows“ ar mobiliuosius įrenginius. Vietoj jos dažnai pateikiamas ir kiek kitas pavadinimas: „Couldn't Load Post“. Tačiau abi problemos yra visiškai tokios pačios.
„Sorry, this content isn't available right now“ klaida „Facebook“ dažniausiai įvyksta, kai kas nors bendrina įrašą ir kiti žmonės negali jo peržiūrėti. Kai kuriais atvejais vartotojai pasakojo, jog pasidalino įrašu, o draugai jį pamėgo arba pakomentavo ir tik tada jis buvo pašalintas, o vietoje jo pradėta rodyti klaida.
Yra keletas priežasčių, kodėl gaunate „Sorry, this content isn’t available at the moment. The link you followed may have expired, or the Page may only be visible to an audience that you aren’t in“ „Facebook“ klaidą. Pavyzdžiui, jūsų draugas, kuris paskelbė įrašą, jį ištrynė, jus užblokavo arba kokiu nors būdu apribojo žiūrimumą.
Problema gali būti ir „Facebook“ pusėje, pavyzdžiui, serveriai gali būti perkrauti arba pats įrašas galėjo būti pažymėtas kaip šlamštas ar panašiai. Jūsų įrenginys taip pat gali būti užkrėstas kenkėjiška programa, tokiu atveju „Facebook“ blokuotų visus iš jo gaunamus įrašus.
Nors kai kuriais atvejais nieko negalite padaryti, kad pavyktų ištaisyti „Facebook“ klaidą „Sorry, this content isn't available right now“, yra būdų, kurie tam tikrais atvejais gali padėti išspręsti šią problemą – viskas priklauso nuo to, kodėl jums rodomas toks perspėjimas.
Klaida gali būti rodoma dėl bendrinės paskyros klaidos. Todėl turėtumėte prisijungti, išvalyti slapukus ir vėl prisijungti. Jei norite tinkamai atlikti naršyklės valymo procesą, rekomenduojame naudoti FortectMac Washing Machine X9 arba rankiniu būdu atlikti toliau nurodytus veiksmus:
Išvalę slapukus ir žiniatinklio duomenis, vėl prisijunkite prie „Facebook“ ir pažiūrėkite, ar problema išlieka.
Nors tik nedaugelis žmonių apie tai pagalvoja, įrašą paskelbęs žmogus galėjo jus užblokuoti „Facebook“, todėl ir nematote jo įrašo. Norėdami tai patikrinti, turėtumėte apsilankyti to vartotojo profilyje ir jums bus pranešta, ar esate užblokuotas šios paskyros. Jei nesate ir vis tiek gaunate „Sorry, this content isn’t available at the moment“ klaidą, išbandykite toliau nurodytus problemos sprendimo būdus.
Užblokavus vartotoją, rezultatas būtų lygiai toks pat – negalėtumėte matyti jo įrašo. Norėdami tai patikrinti, atlikite šiuos veiksmus:
Jei ką nors paskelbėte ir jūsų draugai negali to peržiūrėti dėl klaidos, galite pakeisti privatumo nustatymus, jei jie nustatyti neteisingai. Taip pat galite apie tai pranešti savo draugams, kurių įrašų jūs nematote – draugai gali padaryti tą patį.
Gali būti, kad nematote įrašo, jei jis buvo pažymėtas kaip suaugusiesiems skirtas turinys arba esate tokioje vietoje, kur toks turinys ribojamas. Lengviausias būdas apeiti vietos apribojimus yra naudoti VPN programą, pvz., Private Internet Access, kuri turi griežtą nesekimo politiką ir daugybę vietų, prie kurių galite prisijungti.
Norėdami apeiti amžiaus apribojimus, turėtumėte susikurti naują „Facebook“ paskyrą su tinkamu amžiumi.
Jei jūsų kompiuteris buvo užkrėstas kenkėjiška programa, „Facebook“ gali aptikti įtartiną veiklą. Galite naudoti bet kokį patikimą trečiosios šalies saugos įrankį, nors taip pat pakaks sistemos nuskaitymo neprisijungus, tam naudojant „Microsoft Defender“:
Kartais „Couldn't Load Post. The link you followed may have expired, or the Page may only be visible to an audience that you aren’t in“ klaida gali įvykti, kai „Facebook“ serveriai veikia netinkamai arba yra perkrauti. Visada galite patikrinti paslaugos būseną „Downdetector“ ar panašiose svetainėse.
sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:
Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.
Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.
Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip ištaisyti „Sorry, this content isn't available right now“ „Facebook“ klaidą?"
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.