Kaip ištaisyti „There is a problem with this website’s security certificate“ klaidą?

Problema: Sveiki. Kai bandau patekti į populiarias ir tikrai legalias svetaines, savo įrenginyje nuolat gaunu klaidos pranešimą, kuriame rašoma: „There is a problem with this website’s security certificate“. Taip neturėtų atsitikti, jei puslapis yra saugus, tiesa? Ar kas nors galėtų man padėti išspręsti šią problemą?

Problema:

Patvirtintas atsakymas

Ši sertifikato klaida pasirodo įvairiose naršyklėse

Ar įkeliant tokius puslapius kaip „Twitter“, „Facebook“, „eBay“ ar kitus legalius domenus susidūrėte su klaida „There is a problem with this website’s security certificate“? Tai – dažna problema, su kuria susiduria Windows 10 ir senesnių Windows versijų naudotojai. Ši problema nėra susijusi tik su konkrečia naršykle, kadangi apie šią saugos sertifikato klaidą pranešę žmonės naudoja „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“, „Microsoft Edge“ ir kt. naršykles.

Kai kurie asmenys negali atidaryti vienos konkrečios svetainės, o kiti negali pasiekti daugybės teisėtų domenų. Pasak Microsoft specialistų, „There is a problem with this website’s security certificate“ klaida gali įvykti, jei svetainės sertifikatas yra netinkamai įdiegtas arba Sertifikavimo institucijai (ang. Certification Authority (CA)) nebuvo įdiegtas patikimas pagrindinis sertifikatas.

Todėl, norėdami išspręsti šią problemą, turėtumėte susisiekti su probleminės svetainės savininku arba įdiegti pagrindinį sertifikatą Sertifikavimo institucijai (ang. Certification Authority (CA)). Jei problema nėra susijusi su sertifikatais, turėtumėte patikrinti, ar teisingai nustatytas sistemos laikrodis.

Taigi, norėdami ištaisyti „Edge“ ar kitos žiniatinklio naršyklės „There is a problem with this website’s security certificate“ klaidą, turėtumėte vadovautis mūsų patarimais ir išmėginti kelis skirtingus būdus, jog įsitikintumėte, kad tai padeda.

Ši sertifikato klaida pasirodo įvairiose naršyklėse

“There is a problem with this website’s security certificate” klaidos pašalinimo būdai

Rekomenduojame prieš bandant bet kurį metodą pirmiausia patikrinti, ar sistemoje nėra kenkėjiškų programų. „There is a problem with this website’s security certificate“ klaidos pranešimą taip pat gali sukelti kenkėjiškos programos arba sugadinti sistemos failai. Jei norite juos sutaisyti, pabandykite naudoti Fortect ar bet kurį kitą panašų kompiuterio optimizavimo įrankį.

Ši „There is a problem with this website’s security certificate“ problema gali atsirasti visose naršyklėse, todėl galite pamėginti iš naujo atkurti gamyklinius naršykles nustatymus, jei joje aptinkama ši klaida. Tai gali pakeisti klaidingus nustatymus arba išjungti funkcijas, kurios gali turėti įtakos tinkamam naršyklės veikimui.

Pašalinkite probleminius Windows atnaujinimus

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Dažnai pasitaiko, jog naujausi operacinės sistemos atnaujinimai gali turėti klaidų, kurias reikia papildomai ištaisyti. Todėl, jeigu su „There is a problem with this website’s security certificate“ klaida susidūrėte po sistemos atnaujinimo, įsitikinkite, ar nėra dar naujesnio atnaujinimo arba kol kas grįžkite prie senesnės versijos.

Išjunkite iššokantį „There is a problem with this website’s security certificate“ langą įdiegdami reikiamus sertifikatus

Kadangi dažniausiai ši klaida pasirodo „Microsoft Edge“ naršyklėje, paaiškinsime, kaip joje įdiegti sertifikatus.

 1. Kai pasirodys klaidos pranešimas, spustelėkite Continue to this website (not recommended) parinktį.
 2. Tuomet paspauskite Certificate Error mygtuką šalia raudono Address Bar.
 3. Kai pasirodys informacinis langas, spustelėkite View Certificates parinktį.
  Įdiekite reikiamus sertifikatus
 4. Spauskite Install Certificate ir vykdykite instrukcijas.
 5. Jei pasirodys patvirtinimo langas, spauskite Yes, kad galėtumėte tęsti.

SVARBU: NEATLIKITE šių veiksmų su prastos ar nežinomos reputacijos svetainėmis, nes galite atsisiųsti kenkėjiško domeno sertifikatą.

Patikrinkite ar teisingi datos ir laiko nustatymai

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

„Microsoft“ specialistai pranešė, jog iššokantis „There is a problem with this website’s security certificate“ langas dažnai atsiranda dėl neteisingų sistemos datos bei laiko nustatymų. Datos ir laiko parametrus be jūsų žinios gali pakeisti kenkėjiškos programos ar kita trečiųjų šalių programinė įranga. Norėdami tai patikrinti, atlikite šiuos nurodymus:

 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite datos ir laiko valdiklį įrankių juostoje ir pasirinkite Adjust Date/Time.
  Pakeiskite laiko ir datos nustatymus
 2. Atidžiai patikrinkite nustatymus ir, jei reikia, pakeiskite juos.
 3. Kai baigsite, spustelėkite OK ir viską uždarykite.

Išjunkite „Warn about certificate address mismatch“ parinktį

„There is a problem with this website’s security certificate“ klaida gali atsirasti dėl įjungtos „Warn about certificate address mismatch“ parinkties. Norėdami tai patikrinti ir išjungti šią parinktį, vadovaukitės šiais nurodymais:

 1. Dešiniuoju pelės mygtuku paspauskite Windows klavišą ir atidarykite Control Panel.
 2. Pasirinkite Internet Options ir atidarykite Advanced skiltį.
 3. Suraskite Security skyrių ir jį atidarykite.
 4. Raskite Warn about certificate address mismatch parinktį ir nuimkite nuo jos varnelę.
 5. Paspauskite Apply ir OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
 6. Galiausiai perkraukite savo kompiuterį.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip ištaisyti „There is a problem with this website’s security certificate“ klaidą?"