Kaip ištaisyti „This build of Vanguard is out of compliance“ klaidą?

Problema: Sveiki. Prieš kurį laiką bandžiau paleisti „Valorant“, bet iššoko „This build of Vanguard is out of compliance“ pranešimas. Aš negaliu paleisti žaidimo. Ką turėčiau padaryti, kad tai ištaisyčiau?

Patvirtintas atsakymas

„This build of Vanguard is out of compliance“ yra klaidos pranešimas, rodomas bandant paleisti „Valorant“ – populiarų „Riot Games“ sukurtą pirmojo asmens šaudyklės žaidimą. Šiame pranešime nurodoma, kad „Vanguard“ versija nėra atnaujinta arba nesuderinama su dabartine žaidimo versija. O pastaroji reikalinga bandant žaisti, nes tai yra apsaugos nuo sukčiavimo programa.

Pagrindinis „Vanguard“ tikslas yra aptikti ir užkirsti kelią sukčiavimui žaidime, stebint žaidėjo sistemą ir užtikrinant, kad žaidimo metu nebūtų naudojama trečiųjų šalių programinė įranga ar nelegalūs priedai. Minima klaida gali paveikti žaidėjus, neleisdama jiems įjungti žaidimo ir jį žaisti. Vargu ar ką stebina, jog tokia situacija visiškai nedžiugina žaidėjų, kurie tiesiog nori ramiai mėgautis žaidimu.

Yra keletas galimų šios problemos sprendimo būdų. Pavyzdžiui, galima iš naujo įdiegti programinę įrangą, atnaujinti „Windows“ arba įjungti „Secure Boot“ BIOS nustatymuose. Taip pat rekomenduojama patikrinti, ar nėra atnaujinimų ar trikčių šalinimo patarimų oficialioje „Valorant“ svetainėje arba „Vanguard“ svetainėje.

Šiame vadove rasite 3 būdus, kurie turėtų padėti ištaisyti „This build of Vanguard is out of compliance“ klaidą, atsirandančią kai bandote žaisti „Valorant“. Tačiau atminkite, kad klaida gali atsirasti ir dėl įvairių sistemos problemų. Galite paleisti sistemos priežiūros įrankį, pvz., FortectMac Washing Machine X9, kuris geba ištaisyti daugumą sistemos klaidų, BSOD, sugadintų failų ir registro problemų. Jei tai jau padarėte ar norite praleisti šį žingsnį ir pereiti prie rankiniu būdu atliekamų pataisymų, vadovaukitės žemiau pateiktomis nuosekliomis instrukcijomis.

Kaip ištaisyti „This build of Vanguard is out of compliance“ klaidą?

1 būdas. Atnaujinkite „Windows“

 • Spustelėkite Start ir pasirinkite Settings,
 • eikite į Windows Update skiltį,
 • spustelėkite Check for updates ir palaukite,

Atnaujinkite „Windows“

 • eikite į Advanced options ir įdiekite Optional updates,
 • iš naujo paleiskite sistemą.

2 būdas. Įjunkite „Secure Boot“

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Remiantis keliais gautais pranešimais, jūsų sistemoje gali būti įjungtas „Secure Boot“, tačiau jis tinkamai neveikia dėl BIOS gedimo. Norėdami išspręsti šią bėdą, galite pabandyti viską sutvarkyti per savo sistemos BIOS nustatymus. Tačiau svarbu pažymėti, kad BIOS nustatymų įvedimo procesas gali skirtis priklausomai nuo pagrindinės plokštės gamintojo arba kompiuterio tipo.

Be to, šie nustatymai yra subtilūs, todėl prieš atliekant bet kokius pakeitimus labai svarbu perskaityti oficialų sistemos pagrindinės plokštės gamintojo vadovą. Kad nesukurtumėte papildomų problemų ir išvengtumėte kompiuterio veikimo sutrikimų, turite elgtis labai atsargiai. Pirmiausia pamatysite pateiktas bendrąsias instrukcijas, kaip tai padaryti. Žemiau rasite konkrečius veiksmus, skirtus „ASUS“, „GIGABYTE“ ir „MSI“ pagrindinėms plokštėms.

 • Eikite į savo sistemos BIOS nustatymus,
 • jei nematote „Secure Boot“, nustatykite CSM (Compatibility Support Module) į Off, kad padarytumėte jį matomu,
 • pakeiskite Secure Boot ModeStandard į Custom, tada nedelsdami perjunkite atgal į Standard,
 • patvirtinkite pakeitimą pasirinkdami Yes,
 • Dėl aukščiau pateikto veiksmo gali tekti išeiti iš BIOS. Jei taip, iš naujo įeikite į BIOS nustatymus, kad įsitikintumėte, jog dabar įjungtas „Secure Boot“.

Įjunkite „Secure Boot“

„ASUS“ ir „GIGABYTE“ pagrindinės plokštės:

 • Eikite į BIOS nustatymus,
 • jeigu Boot mode yra CSM arba Legacy, pakeiskite tai į UEFI,
 • eikite į viršutinį meniu, eikite į Secure parinktį ir ją išjunkite,
 • pakeiskite Secure Boot mode į custom,
 • pakeiskite režimą atgal į standard,
 • nustatykite BIOS į factory defaults arba restore defaults ir patvirtinkite pakeitimus,
 • iš naujo įeikite į BIOS nustatymus ir vėl įjunkite „Secure Boot“,
 • patvirtinkite bet kurį pasirodžiusį pranešimą, išsaugokite pakeitimus ir išeikite iš BIOS,
 • dabar „Secure Boot“ turėtų būti sėkmingai suaktyvintas.

„MSI“ pagrindinės plokštės:

 • Eikite į BIOS nustatymus,
 • jeigu Boot mode yra CSM arba Legacy, pakeiskite tai į UEFI,
 • eikite į Secure parinktį, tuomet eikite į Secure Boot ir išjunkite tai,
 • pakeiskite režimą atgal į standard,
 • eikite į Settings, tuomet Advanced ir vėl įjunkite Secure Boot,
 • išsaugokite pakeitimus ir išeikite iš BIOS.

3 būdas. Iš naujo įdiekite „Vanguard“

 • Spustelėkite paieškos meniu,
 • įrašykite appwiz.cpl ir paspauskite Enter,
 • Program and Features lange raskite Riot Vanguard ir pasirinkite tai,
 • paspauskite Uninstall,

Iš naujo įdiekite „Vanguard“

 • vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas, kol pašalinimas bus sėkmingai baigtas,
 • perkraukite sistemą,
 • eikite į oficialią žaidimo svetainę ir atsisiųskite naujausią žaidimo versiją.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip ištaisyti „This build of Vanguard is out of compliance“ klaidą?"