Kaip ištaisyti „We Can’t Sign You With This Credential“ klaidą?

Klausimas

Problema: Kaip ištaisyti „We Can’t Sign You With This Credential“ klaidą?

Sveiki, naudojuosi kompiuterių tinklu, kuriam priklauso keli įrenginiai. Neseniai bandant prisijungti prie vieno iš jų sulaukiau „We Can’t Sign You With This Credential“ klaidos žinutės iš Windows sistemos. Atnaujinau operacinę sistemą, bet tai nieko nepakeitė, tai tikriausiai nėra susiję su Windows naujiniais. Nežinau kas gali būti priežastimi. Gal galite padėti ištaisyti šią klaidą?

Patvirtintas atsakymas

Windows įrenginių grupėsPakeiskite konkrečius pasirinkimus Local Group Policy Editor skiltyje.

Windows operacinės sistemos klaida „We Can’t Sign You With This Credential“ pasirodo ekrane kai norima prisijungti prie Windows sitemos naudotojo paskyros. Tai nėra klaida, su kuria susiduria vartotojai po netinkamo naujinio įdiegimo, tad sistemos atnaujinimas, deja, nėra išeitis.

„We Can’t Sign You With This Credential“ klaidą gali iššaukti panašūs dalykai kaip ir kitas klaidas, kurios rodo „We Can’t “ tekstą. Konkretus paaiškinimas dažnai ir būna nurodytas šiame iššokusiame lange su klaidos pranešimu. Tai yra susiję su tinklu ir ryšiu tarp įrenginių, galimai pakeistais nustatymais ar nutrauktais prisijungimais.

Tad ištaisyti „We Can’t Sign You With This Credential“ klaidą įmanoma pakeitus prisijungimo informaciją, nustatymus ar perkrovus įrenginį ar visus, priklausančius tinklui atjungus jų sąsają. Galimas klaidos lango tekstas:

We can’t sign you with this credential because your domain isn’t available. Make sure your device is connected to your organization’s network and try again. If you previously signed in on this device with another credential, you can sign in with that credential.

Deja ne visada yra lengva išspręsti „We Can’t Sign You With This Credential“ klaidą vien pakeitus kelis nustatymus, ypač kai tai susiję su įrenginių tinklu. Dėl to esame paruošę kelis metodus, kurie turėtų padėti susidūrus su šia problema. Prieš tai patariame patikrinti sistemos spragas ir failus su Reimage jei kartais viskas ko jums reikia yra sistemos failų ir funkcijų atkūrimas automatiniu būdu. Ką būtent ir gali šio tipo programos skirtos sistemos optimizavimui ir palaikymui. „We Can’t Sign You With This Credential“ klaidos sprendimo būdai

Pašalinę apsaugotas grupes galite ištaisyti „We Can’t Sign You With This Credential“ klaidą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Jūsų tinklo nustatymai gali būti paremti saugumo nustatymais, tad norint pridėti naują vartotoją sistema parodo klaidą ir sulaiko nuo tokios funkcijos.

 • Paspauskite Windows mygtuką ir R vienu metu.
 • Įveskite lusrmgr.msc atsidariusiame lange ir spauskite OK.
 • Kai lusrmgr.msc langas atsidarys, rinkitės Users ir raskite pasirinkimą Protected User. Paksuskite dešiniu pelės klavišu ir pažymėkite norimą vartotoją.

Ištaisykite „We Can’t Sign You With This Credential“ klaidą sukurdami naują Windows profilį

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Perkraukite kompiuterį Safe Mode būdu, kad galėtumėte įtruakti naują paskyrą:

 • Perkraukite compiuterį ir rinkitės Troubleshoot funkciją.
 • Tada pasirinkite Advanced Options, kad išskleistumėte pasirinkimus.
 • Spauskite F4 pasirinkę Startup Settings ir taip atidarysite sistemą Safe Mode.
 • Eikite į Accounts ir tada Family & other people > Add someone else to this PC.
 • Perkrauktie įrenginį normaliai.Naujas Windows profilis

Įsitikinkite, kad DNS nustatymai teisingi

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Čia galite rasti nurodymus kai rasti ir konfiguruoti tinkamus DNS nustatymus.

DNS nustatymai

Galite ištaisyti šią Windows klaidą pasitelkę Security Policy Snap-in funkciją

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Spauskite Windows + R ir atidarykite Run langą.
 • Įrašykite secpol.msc vykdymo eilutėje.
 • Paspaudus Enter atsidarys Security Policy Snap-in.
 • Rinkitės Security Settings ir raskite Local Policies.
 • Spauskite Security Options.
 • Kairėje ekrano pusėje ieškokite Interactive logon: Number of previous logons to cache (in case domain controller is not available).
 • Du kart paspaudę pakeiskite logons numerį į 0 ir spauskite OK.
 • Perkraukite sistemą.
  Windows įrenginių grupės

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip ištaisyti „We Can’t Sign You With This Credential“ klaidą?"