Kaip pašalinti Xbox Game Bar klaidą „Can’t Record Right Now, Try Again Later“?

Problema: Sveiki, turiu problemą su Xbox Game. Kai mėginu įrašyti žaidimą, paspaudus Windows + G, nieko nenutinka. Kitaip tariant, žaidimo įrašymas tiesiog neveikia. Vietoj to, programa išmeta „Can’t Record Right Now, Try Again Later“ klaidą. Gal galėtumėte pagalbėti?

Patvirtintas atsakymas

„Can’t Record Right Now, Try Again Later“ yra Windows 10 klaida, susijusi su Game DVR komponentu, kuris priklauso Xbox aplikacijai. Ši programa buvo sukurta Microsof korporacijos, siekiant patenkinti kompiuterinių žaidėjų poreikį įrašinėti, redaguoti ir dalintis įvairiausiais žaidimų klipais bei montažais. Šie veiksmai gali būti atlikti su Game DVR funkcija, kitaip žinoma kaip Game Bar – ją galima rasti bet kurioje Windows 10 sistemoje.

Norint pradėti žaidimo įrašą sesijos fone, žaidėjai privalo paspausti klavišų kombinaciją savo klaviatūroje – Win + G. Deja, bet ši programa neretai pasitelkia daug kompiuterinių resursų (dažniausiai, procesoriaus), tad žaidžiamas žaidimas gali pradėti veikti kur kas prasčiau lyginant su tuo metu, kai įrašymo funkcija buvo išjungta.

Kai kurie vartotojai taip pat pastebėjo, jog „Can’t Record Right Now, Try Again Later“ klaida išmetama net tada, kai žaidimas nėra bandomas įrašyti. Tai sukelia daug nemalonių situacijų, kai žaidėjas yra priverstas išeiti iš žaidimo, kad panaikintų iškilusį pranšimą. Dažniausiai ši problema išklya tiems, kurie žaidžią „Minecraft“ žaidimą.

How to Fix Windows 10 Game Bar Error „Can’t Record Right Now, Try Again Later?”

Gera žinia yra ta, kad „Can’t Record Right Now, Try Again Later“ klaida nėra pavojinga – ji nesukels sunkumų kitoms programoms arba neprivers kompiuterį netikėtai persikrauti. Nepaisant to, norint mėgautis žaidimais Windows 10 sistemose be netikėtų pranšimų, būtina pašalinti „Can’t Record Right Now, Try Again Later“ klaidą kuo greičiau.

„Can’t Record Right Now, Try Again Later“ klaida gali būti sukelta dėl įvairių priežaščių, įskaitant talpykloje saugomus nereikalingus Windows failus (kitaip žinima kaip „cache“), laikiną Xbox programos sutrikimą arba pažeistą įrašo mygtuko piktogramą kompiuterio darbalaukyje.

Kaip pašalinti Xbox Game Bar klaidą „Can’t Record Right Now, Try Again Later“?

Jeigu nebuvote optimizavę savo kompiuterio gan ilgą laiko tarpą, jis gali būti užkištas įvairiais nereikalingais failais, failų dublikatais, pažeistais Windows registro duombazės įrašais, potencialiai nepageidaujamomis programomis bei kitu šlamštu. Šie nereikalngi failai gali ne tik sukelti sulėtėjusį kompiuterio apdorojimo greitį, bet taip pat turėti įtakos kitų programų normliam veikimui. Kitaip tariant, sukelti „Can’t Record Right Now, Try Again Later“ klaidą.

Būtent dėl to rekomenduojame naudoti FortectMac Washing Machine X9 arba alternatyvų optimizavimo įrankį. Taip pat galite pasinaudoti atnaujindami grafikos tvarkykles ir iš naujo įdiegdami jas per įrenginių tvarkytuvę. Ekspertai taip pat siūlo reguleriai pratrinti laikinus failus (pvz., esančius „Downlaods“ direktorijoje), kadangi nepakankama vieta kietąjame diske gali sukelti įvairių problemų. Jeigu šie greiti sprendimai jums nepadėjo, pasikliaukite metodais išvardytais apačioje.

How to Fix Windows 10 Game Bar Error „Can’t Record Right Now, Try Again Later?”

Pakeiskite įrašymo nuorodą

Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect programos versiją.
 • Spustelėkite Windows + S klavišus savo klaviatūroje
 • Įrašykite Xbox is paspauskite Enter
 • Aplikacijai pasileidus, nueikite į Settings skyrių
 • Pasirinkite Game DVR skirtuką
 • Paspauskite ant Start/stop recording ir pasikinkite naują kombinacijąHow to Fix Windows 10 Game Bar Error „Can’t Record Right Now, Try Again Later?”
 • Spustelėkite Save ir išjunkite Xbox programą
 • Naudokite naują kombinaciją įrašui pradėti.

Atnaujinkite Windows parduotuvės talpyklą

 • Paspauskite Win +R
 • Įrašykite WSReset.exe ir paspauskite OK
 • Palaukite apie 10 sekundžių – juodas langas atsidarys ir tuoj pat užsidarys.

Perinstaliuokite Xbox programą

Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect programos versiją.
 • Įrašykite PowerShell į Windows paiškos laukelį
 • Dešiniu pelės klavišu spustelėkite ant PowerShell ir pasirinkite Run as administrator
 • Nukopijuokite ir įrašykite Get-AppxPackage *xboxapp* | Remove-AppxPackage kompandą į naujai atsidariusį langą ir pspauskite EnterHow to Fix Windows 10 Game Bar Error „Can’t Record Right Now, Try Again Later?”
 • Perkraukite kompiuterį.

Atnaujinkite „Minecraft“ programą

jeigu žaidžiate „Minecraft“ žaidimą, atnaujinkite jį iki naujausios versijos. Pastebėta, kad klaida „Can’t Record Right Now, Try Again Later“ yra susijusi su šio -aidimo sena versija.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Xbox Game Bar klaidą „Can’t Record Right Now, Try Again Later“?"