Kaip ištaisyti „You'll need a new app to open this windowsdefender" klaidą „Windows“ sistemoje?

Problema: Sveiki. Kai bandau atidaryti „Windows Defender“ programą, gaunu šį pranešimą: „You'll need a new app to open this windowsdefender.“ Kaip galėčiau tai ištaisyti?

Patvirtintas atsakymas

„Windows Defender“ yra svarbi operacinės sistemos dalis. Ji apsaugo vartotojus nuo trojanų, išpirkos reikalaujančių programų ir kitų kenkėjiškų programų tipų. Kai kalbama apie kibernetinio saugumo grėsmes, „Windows“ vartotojai gali jaustis saugiau, jei naudoja šią integruotą programą. Be virusų aptikimo ji atlieka ir daug kitų funkcijų, tokių kaip:

 • grėsmių aptikimas realiuoju laiku,
 • ugniasienė ir tinklo apsauga,
 • apsauga nuo sukčiavimo svetainių,
 • sistemos veikimo ataskaitų rengimas,
 • aparatūros apsauga,
 • tėvų kontrolė.

„Windows Defender“ apima daugybę aspektų – nuo interneto saugos iki aparatinės įrangos. Tėvai taip pat gali naudoti šią programą norėdami apriboti savo vaikų veiklą, kol jie naudojasi kompiuteriu, taip apsaugodami mažamečius nuo žalingos veiklos. Manoma, kad tai gana geras pasirinkimas kasdieniams vartotojams, norintiems apsaugoti savo privatumą ir saugumą. Šiais laikais kibernetinių grėsmių nuolat daugėja, ir išties puiku, kad „Windows“ vartotojai gali nemokamai užtikrinti savo įrenginio saugumą.

Tačiau kai kuriems žmonėms dėl šios programos kilo problemų. Tiksliau, kai kurie naudotojai, bandydami atidaryti saugos programą, gauna „You'll need a new app to open this windowsdefender“ pranešimą. Dėl to daug žmonių jaučiasi neramūs ir neapsaugoti. Nežinoma, dėl ko tiksliai pasirodo šis pranešimas, tačiau vartotojai pastebėjo, kad jiems padėjo tam tikrų „Powershell“ komandų vykdymas.

Jūs taip pat galite naudoti patikimą sistemos taisymo įrankį, pvz., FortectMac Washing Machine X9, kuris gali automatiškai ir greitai išspręsti įvairias sistemos klaidas, BSoD, sugadintus failus ir registro problemas. Ši galinga programinė įranga padeda palaikyti sveiką sistemą ir užtikrina jos sklandų veikimą. O jei visgi norite viską atlikti rankiniu būdu, tuomet perskaitykite žemiau pateiktą vadovą ir atlikite visus veiksmus, kurie gali padėti ištaisyti „You'll need a new app to open this windowsdefender“ klaidą.

Kaip ištaisyti „You'll need a new app to open this windowsdefender" klaidą „Windows“ sistemoje?

1 būdas. Paleiskite „Powershell“ komandą

 • Atidarykite ir paleiskite „Windows“ PowerShell administratoriaus teisėmis,
 • Nukopijuokite ir įklijuokite toliau pateiktą komandą ir paspauskite Enter:

Get-AppxPackage Microsoft.SecHealthUI -AllUsers | Reset-AppxPackage

Paleiskite „Powershell“ komandą

 • iš naujo paleiskite kompiuterį ir patikrinkite, ar problema vis dar nedingo,
 • Jei tai nepadėjo, dar kartą atidarykite PowerShell administratoriaus teisėmis ir paleiskite šią komandą:

Windows 11: Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register „$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml”}

Windows 10: Add-AppxPackage -Register -DisableDevelopmentMode „C:\\Windows\\SystemApps\\Microsoft.Windows.SecHealthUI_cw5n1h2txyewy\\AppXManifest.xml”

 • iš naujo paleiskite kompiuterį.

2 būdas. Iš naujo nustatykite „Windows“

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Eikite į Settings ir pasirinkite System,
 • eikite į Recovery skirtuką, o tuomet paspauskite Reset PC,
 • kad užbaigtumėte pradėtą procesą, vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas.
  Iš naujo nustatykite „Windows“

Jus taip pat gali sudominti kelios kitos temos, susijusios su „Windows Defender“:

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip ištaisyti „You'll need a new app to open this windowsdefender" klaidą „Windows“ sistemoje?"