Kaip ištrinti HandBrake iš Mac OS X?

Klausimas

Problema: Kaip ištrinti HandBrake iš Mac OS X?

Man vis nepavyksta panaikinti Handbrake iš savo Mac kompiuterio. Gal jūs galėtumėte pateikti detalias šio proceso instrukcijas?

Patvirtintas atsakymas

Jeigu ieškote geriausio medoto, kurį galėtumėte pritaikyti norėdami išinstaliuoti Handbrake iš Mac OS X, atėjote į tinkamą svetainę. Galite tikrai neieškoti kito puslapio, nes mūsų komanda yra orientuojasi tiek į Windows, tiek ir į Mac operacinę sistemą. Pradžioje mes pasistengsime aptarti Handbrake pašalinimui reikalingas instrukcijas bei pasiūlysime jums programą, kuri pagreitins visą šį procesą ir padės jums išinstaliuoti programą su visais jai priklausančiais failais. Norėdami sutaupyti truputį savo brangaus laiko, jūs turėtumėte pamąstyti apie MacKeeper. Tai yra nemokama programa, kuri buvo sukurta specialiai programų išinstaliavimui. Tai nėra tas pats kas programų ištrynimas. Jeigu visa tai jums nuskambėjo per painiai, rekomenduojame skaityti toliau.

Taigi, kuo skiriasi programos išinstaliavimas nuo programos pašalinimo? Jeigu jūs galvojote, kad šie terminai yra sinonimai, mes turime jus perspėti, jog tai nėra ras pats. Programos ištrynimas reikalauja surasti jos pagrindinę jos ikoną (ji dažniausiai yra saugoma Applications folderyje) ir nutempti ją į Trash aplanką. Vis dėlto, tai nepadeda ištrinti kitų su programa susijusių failų, todėl jūs galite pastebėti Mac sulėtėjimus ir panašias problemas.

Jeigu norite nepakenkti savo kompiuterio efektyvumui, turėtumėte pagalvoti apie pilną programų išinstaliavimą, kuris aplima ne tik pagrindinį programos failą, bet ir kitus jos komponentus. Žinoma, tam jūs galite naudoti ne tik specialias programas, bet ir rankinį susijusių failų suradimą bei pašalinimą.

Jeigu norite tiesiog ištrinti programą iš Mac OS X, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Atidarykite Applications aplanką;
  2. Suraskite Handbrake ikonėlę ir spustelėkite ant jos;
  3. Nuvilkite šią ikoną į Trash aplanką;
  4. Išvalykite šį aplanką pasirinkdami Empty Trash.

Vis dėlto, čia turime jus dar kartą perspėti, jog tai nepašalina susijusių failų, o tai reiškia, kad jūs neišsprendėte savo problemos ir galite pastebėti Mac sulėtėjimus. Jeigu norite to išvengti, turite atlikti ir žemiau pateiktus veiksmus.

Kaip ištrinti HandBrake iš Mac OS X rankiniu būdu

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Jei norite tinkamai pasirūpinti savo Mac kompiuteriu, jūs turite ne tik pašalinti pagrindinį šios programos failą, bet ir surasti kitus jos komponentus. Tai padaryti galite patikrindami šiuos aplankus ir ištrindami visus HandBrake failus:

  • ~/Library/Preferences/
  • ~/Library/Application Support/

Jei nesuradote visų su šia programa susijusių failų, rekomenduojame atsisiųsti MacKeeper. Ši programa jums padės vienu spragtelėjimu pašalinti visus nepageidaujamus failus.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Handbrake šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa išinstaliuoti Handbrake.
- patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga kompiuterių ekspertė

Gabrielė E. Hall turi didelę kompiuterio problemų identifikavimo patirtį - informacinių technologijų srityje ji dirba jau daugybę metų.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip ištrinti HandBrake iš Mac OS X?"