Kaip optimizuoti žaidimams naudojamą PC?

Problema: Kompiuterį daugiausiai naudoju žaisti žaidimus, tačiau pastaruoju metu jis arba veikia labai lėtai, arba visai „pakimba“. Ar yra koks būdas pagerinti kompiuterio spartą ar turėsiu iš naujo diegti Windows OS? 

Patvirtintas atsakymas

Visų pirma, Jūs turite sąžiningai atsakyti sau į klausimą: ar pakankamai rūpinatės savo kompiuteriu? Gana naivu tikėtis, kad kompiuteris veiks nepriekaištingai, jei juo nebus deramai pasirūpinta, todėl mes Jums pristatome šešis patarimus, kurie neabejotinai padidins Jūsų kompiuterio efektyvumą ir padės patirti geresnių įspūdžių žaidžiant mėgstamus žaidimus

1. Išjunkite nereikalingas programas

Kai įjungiate kompiuterį, įsijungia ne tik Windows, bet ir įvairios programos. Šios programos paprastai nebūtinos sklandžiam kompiuterio darbui – jis galėtų sėkmingai veikti ir jas išjungus, todėl išjungę jas kompiuterio spartą tik padidinsite.

Paspauskite Windows klavišą ir raidę R ant klaviatūros. Įrašykite „msconfig” ir paspauskite OK. Pažymėkite Hide all Microsoft services pasirinktį Services skirtuke ir paspauskite „Disable all„. Iš naujo paleiskite sistemą.

2. Išjunkite visas animacijos ir 3D efektus

Optimizuokite dabar!
Norėdami atkurti maksimalų savo kompiuterio našumą, įsigykite licencijuotą Fortect programinės įrangos versiją.

Windows animuoja mažinamus ir didinamus langus bei uždaromus meniu. Tačiau jei šio efekto Jūs nepasigesite, galite jo sėkmingai atsisakyti paspaudę dešinį pelės mygtuką ant Computer failo ir pasirinkę Properties eilutę. Animacijų parametrai randami adresu Advanced\Performance\Settings.

3. Naudokite naujausią grafikos tvarkyklę

Jei dažnai žaidžiate kompiuterinius žaidimus, tikriausiai naudojatės nVidia arba ATI vaizdo plokšte. Jei atnaujinsite jų tvarkykles (angl. drivers) kiekvieną mėnesį, savo žaidimų patirtį galėsite išties pagerinti.

4. Pasinaudokite galimybe ištaisyti žaidimo klaidas

Optimizuokite dabar!
Norėdami atkurti maksimalų savo kompiuterio našumą, įsigykite licencijuotą Fortect programinės įrangos versiją.

Net ir po to, kai žaidimus pradeda platinti oficialiai, jų kūrėjai nenuilstamai ieško klaidų, kurias taiso ir pateikia kodus, skirtus programų klaidoms ištaisyti (angl. patches). Įdiekite šiuos pataisymus ir pajusite ženklų skirtumą. Taip pataisius žaidimą gali prisidėti net pora kadrų per sekundę, kas tikrai prisidės prie geresnės žaidimo kokybės.

5. Optimizuokite savo standųjį diską

Įrašant arba pašalinant failus iš standžiojo disko (angl. hard drive), juos galima sugadinti arba jie gali išsimėtyti po visą diską. Nesunku suprasti, kad tai gali pakenkti žaidimo kokybei. Žaidimai užima daug vietos diske, todėl stabilus nuolatinis jų nuskaitymas turėtų būti nuolatos palaikomas. Tai galima pasiekti defragmentavus standųjį diską. Disko defragmentavimo programą (angl. Disk Defragmenter) rasite “Start\All Programs\Accessories\System Tools”. Nieko nelaukdami defragmentuokite savo diską.

6. Gaukite daugiau RAM

Optimizuokite dabar!
Norėdami atkurti maksimalų savo kompiuterio našumą, įsigykite licencijuotą Fortect programinės įrangos versiją.

Kaip jau minėjome, žaidimai užima daug vietos, taigi turėdami daugiau atminties galėsite užtikrinti sklandesnį jo paleidimą ir eigą. Jei kompiuteriu naudojatės daugiausiai žaidimams, atmintį galite praplėsti iki 4GB ir net daugiau.

Pagaliau visada turėtumėte optimizuoti sistemos veikla naudodamiesi RegCure Pro arba kita tam skirta programa. Tai padės ištrinti nereikalingus failus ir ženkliai pagerins sistemos veikimą.

Optimizuok sistemą ir padidink jos efektyvumą

Optimizuokite kompiuterį dabar! Jei nenorite analizuoti savo kompiuterio savarankiškai ir vargti bandant surasti jo sulėtėjimo priežastis, galite pasitelkti žemiau pateiktas kompiuterio optimizavimo programas. sauguspc.lt komanda išbandė kiekvieną jų ir įsitikino, jog jos iš tiesų pagerina kompiuterio darbą. Pasirinkite vieną iš siūlomų programų ir optimizuokite sistemą vos vienu pelės paspaudimu:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
kompiuterio optimizavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Problema išliko?
Jei nesate patenkinti Fortect programa ir manote, jog jai nepavyko pagerinti kompiuterio efektyvumo, susisiekite su mumis! Maloniai prašome pateikti visas detales, susijusias su iškilusia problema.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip optimizuoti žaidimams naudojamą PC?"