Kaip pašalinti 0x800CCC13 klaidą?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti 0x800CCC13 klaidą?

Sveiki! Įdomu kas atsitiko su mano Outlook programa, kad ji nuolat praneša apie 0x800CCC13 klaidą. Turite kokių įtarimų?

Patvirtintas atsakymas

Laba diena. Dėkojame už klausimą! Suprantame, kad problemos, susijusios su Outlook programa, gali tapti labai rimtos, ypač tiems, kurie naudoja šią programą kasdien. Turbūt žinote, kad šią elektroninio pašto programą dažniausiai naudoja žmonės, kurie dirba ofise ir naudoja tik oficialų elektroninį paštą. Taigi, panašu, kad ši problema gali iškilti milijonams žmonių.

Pasirodo, kad ši problema iškilo tada, kai buvo išleista Windows 10 operacinės sistemos versija. Dėl šios priežasties 0x800CCC13 klaida dar yra žinoma kaip Microsoft Outlook Error 0x800CCC13 2015. Taigi, vos tik atnaujinę savo Windows į Windows 10 versiją galite pastebėti, kad Outlook neatsako į komandas arba praneša apie prarastą interneto ryšį.

Cannot connect to the network. Verify your network connection or modem

Jeigu esate įsitikinęs/-usi, kad esate sėkmingai prisijungęs/-usi prie interneto, tačiau vis gaunate 0x800CCC13 klaidos pranešimą, tuomet problema tikrai susijusi su nesėkmingu Windows 8/7 atnaujinimu.

Taip, vos tik atnaujinę savo Windows operacinę sistemą, galite pradėti gauti 0x800CCC13 klaidos pranešimus bei pastebėti vis dažniau pasitaikančius nesėkmingus prisijungimus prie Microsoft Outlook. Tokiu atveju, visų pirma įsitikinkite, kad jūsų interneto ryšys veikia nepriekaištingai. Be to, pabandykite išjungti ir iš naujo atsidaryti Outlook programą. Jeigu tai nepadeda, tuomet panašu, kad galėjote gauti pažeistą Windows 10 atnaujinimui skirtą failą arba jis galėjo būti pažeistas atnaujinimo metu, o tai ir lėmė minėtos problemos atsiradimą. Norint pašalinti 0x800CCC13 klaidą, galite pabandyti 0x800CCC13 RegCure Pro programą, kuri turėtų automatiškai aptikti kas sukelia šiuos nesklandumus. Be to, galite sutaisyti pažeistus duomenis patys.

Kaip pašalinti 0x800CCC13 klaidą?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Kaip jau minėjome, 0x800CCC13 klaida yra tiesiogiai susijusiu su Windows 10 atnaujinimu. Kitaip tariant, jeigu atnaujinimo atsisiuntimo/įrašymo metu atsirado nesklandumų, dėl kurių buvo pažeisti duomenys, tai ir iššaukė 0x800CCC13 klaidos atsiradimą ir problemas, susijusias su Outlook. Laimei, šią problemą gana nesunku ištaisyti naudojant ‘Command Prompt’ parinktį Windows sistemoje. Ji padės patikrinti visus sistemos failus ir automatiškai sutaisys pažeistus. Taigi, jums reikia:

  1. Dešiniu pelės klavišu spustelėti ant ‘Start’ mygtuko ir pasirinkti ‘Command Prompt (Admin);’
  2. Atsidariusiame lange įveskite „sfc /scannow” ir spustelėkite ‘Enter‘ (Error 0x800CCC13 in Outlook Sfc /scannow);
  3. Kai tik paieška bus baigta, uždarykite ‘Command Prompt’ langą;
  4. Po to, pabandykite atsidaryti Outlook programą ir išsiųsti elektroninį laišką.
  5. Jeigu atlikus šiuos veiksmus vis dar gaunate 0x800CCC13 klaidos pranešimą, pakartokite veiksmus nuo 1 iki 5.

Tikimės, kad šios instrukcijos padėjo jums pašalinti 0x800CCC13 klaidą kartą ir visiems laikams. Čia svarbiausia neprarasti vilties jeigu pirmą kartą atlikus aukščiau išvardintus veiksmus nepavyko pašalinti 0x800CCC13 klaidos. Nepasimeskite ir pakartokite viską iš naujo. Esame įsitikinę, kad po to daugiau nebematysite pranešimų apie „Microsoft Outlook error 0x800CCC13 2015 code”.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti 0x800CCC13 klaidą?"