Kaip pašalinti 0x801901F4 klaidą iš Windows 10?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti 0x801901F4 klaidą iš Windows 10?

Vakar keisti dalykai pradėjo dėtis mano Mail programėlėje. Kai noriu prisijungti prie Mail programos, ekrane atsiranda pranešimas, kuriame teigiama, kad įvestas slaptažodis yra neteisingas, bet aš esu tikra, kad įvedu teisingą.

Vis dėlto, galų gale, aš pasikeičiau slaptažodį, bet po to visos užduotys, įskaitant elektroninių laiškų rašymas ir siuntimas baigiasi šiuo klaidos pranešimu: „Something went wrong. We're sorry, but we weren't able to do that. Error code: 0x801901f4.“ Gal žinote kaip reikėtų pašalinti šią problemą?

Patvirtintas atsakymas

Lyginant su kitomis Windows 10 problemomis, klaidos kodas 0x801901F4 nėra toks dažnas. Nepaisaint to, gana didelis žmonių skaičius internetiniuose diskusijų forumuose beviltiškai ieško šios problemos sprendimo būdų.

0x801901F4 error fix

0x801901F4 klaida yra susijusi su Mail, Gear of Wars and Groove Music. Ji atsiranda kai kompiuterio savininkas nori atverti tam tikrą programą arba iškart po to, kai ji yra atidaroma. Problemos priežastis dažniausiai yra susijusi su Windows Update paslauga. Kitaip tariant, netinkamas naujausių Windows atnaujinimų įrašymas galėjo sugadinti programų, sistemos failų ir paslaugų konfigūraciją. Tai gali būti ir Mail programos klaidos 0x801901F4 priežastimi.

Jeigu atnaujinimo metu sugadinami tam tikri Windows Update komponentai, dalis Windows Store programų, ypač tų, kurias reikia atnaujinti, gali nustoti veikusios. Dar viena 0x801901F4 klaidos priežastis gali būti pasenusios sistemos tvarkyklės arba Windows Store kešas.Taigi, atlikite šiuos metodus ir turėtumėte klaidą pašalinti:

Pirmas sprendimo būdas. Įsirašykite Windows atnaujinimus

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Paspauskite Windows mygtuką + I ir atsidarykite Update & Security.
 • Paspauskite Check for Updates mygtuką ir palaukite kol sistema suras ir automatiškai įrašys atnaujinimus.
 • Biagiant perkraukite kompiuterį.
install the latest updates

Antras sprendimo būdas. Iš naujo užregistruokite Windows Store programą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Dešiniu pelės klavišu paspauskite Windows mygtuką ir pasirinkite Command Prompt (Admin).
 • Patvirtinimo lange paspauskite Yes.
 • Įveskite PowerShell -ExecutionPolicy Unrestricted $manifest = (Get-AppxPackage Microsoft.WindowsStore) komandą Command Prompt lange ir paspauskite Enter.
re-register Windows Store
 • Po to, įveskite InstallLocation + ‘\\AppxManifest.xml’ ; Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $manifest komandą ir dar kartą spustelėkite Enter.
 • Dabar uždarykite Command Prompt ir pabandykite atsidaryti programą, kuri prieš tai rodė 0x801901f4 klaidą.

Trečias sprendimo būdas. Atnaujinkite tvarkyklę

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Dešiniu pelės klavišu paspauskite ant Windows mygtuko ir pasirinkite Device Manager.
 • Visų pirma, patikrinkite Graphics card tvarkyklę (Imaging devices stulpelyje). Jeigu tvarkyklė yra pažymėta geltonu šauktuku, dešiniu pelės klavišu spustelėkite ant tvarkyklės įrašo ir pasirinkite Update driver.
Update device drivers
 • Patikrinkite visas sistemos tvarkykles ir atnaujinkite tas, kurias reikia.
 • Perkraukite kompiuterį.

Ketvirtas sprendimo būdas. Pašalinite Windows Store kešą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Paspauskite Windows mygtuką + S ir įveskite WSReset.
 • Dešiniu pelės klavišu paspauskite ant WSReset parinkties ir paspauskite Run as Administrator.
Clear Windows Store cache
 • Po to, prieš tikrinant ar problema buvo pašalinta, patartina perkrauti savo kompiuterį.

Jeigu aukščiau išvardinti metodai nepadėjo, rekomenduojame naudoti kompiuterio optimizavimui skirtą programą, kuri patikrintų, ar sistemoje nėra kenkėjiškų programų, pažistų registrų įrašų, sistemos failų ir panašių problemų. Mes rekomenduojame Reimage.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Kibernetinio saugumo tyrėja

Liucija Danes yra tinklalapio SaugusPC naujienų redaktorė. Jos žinių troškimas verčia ją keliauti ir dalyvauti įvairiose renginiuose ir konferencijose, kuriose dalinamasi naujausiomis kibernetinio saugumo žiniomis bei tendencijomis.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti 0x801901F4 klaidą iš Windows 10?"